פרדי 63, פתח תקווה
משכנתא מיידית תוך פחות מ-24 שעות

להפעלת הסרטון לחצו PLAY

נגן וידאו

רקע מקדים

פרדי הגיע אלינו בלוח זמנים מאד צפוף, היינו כבר בזמן פציעות והשעון מתקתק, לאחר שקיבל הרבה ׳לא׳ בחברות אחרות, עשינו את מה שהיה חייב לעשות ובדקה ה145 הצלחנו לחלץ את הנכס מכונס הנכסים , מהרגע שפרדי פנה אלינו עד שקיבל כסף בהעברה בנקאית לחשבון הבנק חלפו להם פחות מ-12 שעות. 

הבעיה

לעסקה כמובן היו מגוון מורכבויות שהעיקרית בינהם היא לוח הזמנים הצפוף שהיה על מנת לממש את העסקה , אך הבעיה המורכבת ביותר היא שהנכס כבר היה משועבד לגוף חוץ בנקאי, בעלם האשראי, רוב חברות המימון לא אוהבות לשעבד נכסים ולתת מימון חוץ בנקאי אם על הנכס כבר יש שיעבוד חוץ בנקאי. 

במקרה של פרדי הצלחנו לגשר על הפערים ולחלץ את הנכס שהיה אצל הכונס.

הפתרון

לעיתים קרובות, נדרש לייצר פתרונות יצירתיים ולגרום לדברים לקרות, במקרה הנ״ל,  נדרש לייצר תכנית הבראה פיננסית שעושה שכל עם המספרים וזה בדיוק מה שקרה, התיק עבר למחלקת הדיאגנוסטיקה שלנו ומצאנו פתרון אמיתי לתקופה ארוכה על מנת שהלווה לא יצטרך לחפש פלסטרים נוספים בעתיד.

ליצירת קשר עם כלכלן בחברה, השאירו פרטים:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לקבלת פרטים על תהליך הליווי שלנו מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן