משפחת שוקרי

הקטנת ההחזר החודשי ב-60% ואיחוד הלוואות

להפעלת הסרטון לחצו PLAY

נגן וידאו

רקע מקדים

הזוג שוקרי מכפר יונה הם מהאנשים שנכנסים לנו ללב.
למרות קשיי היום יום והלחץ לעמוד בכל ההתחייבויות בזמן, הם תמיד שמחים ומחייכים.

למעשה, מעולם לא הייתה להם סיבה לחשוש, הזוג מאז ומתמיד התפרנס יפה, חסך כסף ואפילו רכש מגרש עליו בנה את בית חלומותיו בכפר יונה. 

על הנייר הם עשו הכל נכון, אפילו פנו לחברת ייעוץ משכנתאות שתגייס עבורם משכנתא לבנייה אבל כמו כל פרויקט, כל כך הרבה דברים יכולים להשתבש, החל מקבלן שברח, עלויות חומרי גלם שהתייקרו פי שתיים מהמתוכנן והגרוע מכל – הבנק סירב להשלים את המשכנתא כי לא התקבל טופס 4. 

הזוג שהתחייב לשלם לקבלנים ואנשי מקצוע, נאלץ לקחת עוד הלוואה ועוד הלוואה כדי לא לעצור את הבנייה. ופתאום, ההחזרים החודשיים קפצו .

הבעיה

במקרה של משפחת שוקרי, הכל היה צריך לרוץ חלק. הם כל כך אחראיים ומחושבים!
אבל לפעמיים מספיק טעות אחת כדי שהכל יראה אחרת.

היקף ההלוואות של הזוג היה מאוד גבוה ופגע ביכולת ההחזר ודירוג האשראי שלהם. מעבר לכך, לנכס שבנו לא היה טופס 4 ולכן הבנק עצר את כספי המשכנתא והם נתקעו בבנייה.

הפתרון

לאחר אפיון ראשוני, בנינו תוכנית הבראה פיננסית ייחודית שתאפשר לזוג לאחד את כל ההלוואות, להוריד את ההחזרים החודשיים ועדיין להישאר עם עודף להשלמת הבנייה.

כדי שהתיק יאושר, נעזרנו בשמאי מומחה להערכת נכסים בשלבי בנייה. במסגרת השומה, הגוף הממן קיבל התייחסות פרטנית למצב התשתיות ולמעשה הוכיח כי יש את כל הפרמטרים לצורך קבלת טופס 4.

באופן זה, הצלחנו לקבל משכנתא בתנאים מעולים ובאחוז מימון גבוה שאפשר למשפחת שוקרי לסגור את כל ההלוואות וגם להישאר עם עודף לטובת השלמת הבנייה.

ליצירת קשר עם כלכלן בחברה, השאירו פרטים:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לקבלת פרטים על תהליך הליווי שלנו מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן