ריביות משכנתא מומלצות

ריביות משכנתא מומלצות

הלוואת המשכנתא כוללים ריבית בנוסף לריבית הפריים של בנק ישראל. הריבית משתנה בהתאם לדירוג האשראי של הלקוח, יכולת ההחזר, יציבותו בעבודה וכן פרמטרים נוספים. לקבלת ריביות משכנתא מומלצות כדאי להיעזר בשירותי יועץ משכנתאות אשר יבנה לכם תמהיל משכנתא וימצא את המסלולים הטובים ביותר עם הריביות הנמוכות ביותר. הניסיון המקצועי של יועץ משכנתאות יכול לחסוך לכם לא מעט כסף, זמן וריצות מיותרות והכי חשוב ימנע מכם להיכנס למצבים שלא צפיתם בראש.

מהן ריביות משכנתא מומלצות?

אחוזי ריביות המשכנתא משתנות מלקוח ללקוח בהתאם לדירוג האשראי שלו, שווי הנכס, מיקום הדירה, מסלול ההלוואה אחוז המימון וכן פרמטרים נוספים. ריביות משכנתא מומלצות הן ריביות אשר יועץ המשכנתאות יעדיף לכם לקחת אותם מכיוון שהם יוזילו את החזרי תשלומי המשכנתא ובכך תוכלו לעמוד בהם מדי חודש ולא להרגיש הכבדה בתשלומי ההחזר. הריביות כוללות את ריבית המשכנתא במסלול הפריים שהוא בין 45%-50%, ריבית המשכנתא הקבועה לא צמודה אשר נעה בין 40%-45%. וריביות מעל 60% שהן ריביות גבוהות לכן בחירת מסלול משכנתא רצוי להתייעץ עם יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי שימצא לכם את הריביות הטובות ביותר שיוזילו את מסלול ההלוואה שלכם.

איך מנהלים מו"מ עם הבנקים לקבלת ריביות משכנתא מומלצות?

על מנת לנהל מו"מ עם הבנקים על הריביות רצוי להיעזר ביועץ משכנתאות אשר יש לו ניסיון וותק בתחום הריביות בשוק מול הבנקים. לאחר שיש בידכם אישור עקרוני, חתימת חוזה רכישה ובניית תמהיל משכנתא תוכלו להתחיל את המשא ומתן עם הבנקים ורצוי כמה חודשים לפני מועד כספי המשכנתא. מאחר שלריביות ולאישור תוקף לזמן קצר, רצוי לברר לפני ולעשות השוואה בטרם ההחלטה. היועץ ימצא עבורכם ריביות משכנתא מומלצות ומסלולים המתאימים לצרכים שלכם בהתאמה מלאה. ואם החלטתם לא להיעזר ביועץ משכנתאות לא דרך הבנק ולא באופן פרטי, תאלצו לפנות לבד ל 2-3 בנקים ולבקש הצעה על תמהיל משכנתא ולאחר מכן לבצע סבב נוסף בין אותם הבנקים שביקשתם מהם תמהיל משכנתא.

שאלות ותשובות

הבנקים מסתכלים על דירוג האשראי של הלקוח ורואים בו פוטנציאל להחזר תשלומי ההלוואה וסיכון נמוך אך לא רק. גם התמהיל המשכנתא, יציבות הלקוח, הון אישי ובטוחות שונות שיש לו גם הם מדד לקבלת ריביות מומלצות.

תמהיל המשכנתא, טיב הלקוח, יחס החזר תשלומי משכנתא, אחוז המימון, יציבות עבודתו של הלקוח ועוד הם הפרמטרים לתנאי המשכנתא. באמצעות רמת ההכנסה, וותק במקום העבודה, סטטוס משפחתי, התנהלות והלוואות של הלקוח, רמת פעילות החשבון ועוד ניתן לקבל מידע רב לגבי הלקוח בהחזר התשלומים.

דרגה 1- עד 45% מערך הנכס זוהי הריבית הנמוכה ביותר. דרגה 2- בין 45%-60% מערך הנכס זוהי ריבית גבוה ב-0.1% מהדרגה הקודמת. דרגה 3- מעל 60% ריבית גבוהה זאת היא ב-0.1% מהריבית דרגה 2.

יועץ משכנתאות בונה ביחד אתכם את תמהיל המשכנתא ומתאים אותו לצרכים האישים שלכם. הוא משיג לבד את האישורים והמסמכים הנדרשים, מוצא את הריביות הטובות ביותר, מנהל את כל התהליך המשא ומתן מבלי שתצטרכו לבזבז זמן ומלווה אתכם לאורך כל התהליך עד לקבלת המשכנתא.

עדיף יועץ פרטי מאשר בנקאי במידה ואפשר לממן זאת, וזאת מכיוון שיועץ פרטי נטול אינטרסים והוא רק לטובת הצרכים האישיים שלכם. לעומת זאת יועץ בנקאי אינטרסנטי והוא מטעם הבנק כך שיש לו אינטרסים להרוויח יותר כסף ולא תמיד הוא ייעץ מכל הלב אלא לטובת האינטרסים של הבנק.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן