הלוואת כרטיס אשראי

הלוואת כרטיס אשראי - אלו השאלות שאתם חייבים לענות עליהם לפני

הלוואת כרטיס אשראי מאפשרת לכם לממן כל מיני רכישות שנדרשות לחיי היום יום, כמו למשל – תשלום עבור חופשה שנתית, קנייה של רכב חדש, תשלום בגין לימודים אקדמאיים, וכיוצא בזאת. באמצעות קבלה של הלוואה שכזאת הנכם יכולים לייתר תשלומים מדי חודשי שנושאים ריבית גבוהה בחשבון הבנק שלכם, תוך כדי איחוד חובות על ידי הלוואה אחד, בדרך כלל עם תג מחיר הרבה יותר מופחת.

האם הלוואת כרטיס אשראי מייעלת את איחוד התשלומים?

במידה ויש לכם כמה הלוואות, או תשלומים עתידיים בכרטיסי האשראי שלכם, בוודאי יקשה לכם לעקוב אחרי כל תאריכי הפירעון, כמו גם סכומי התשלומים שבהם אתם חבים מדי חודש בחודשו. במידה ולא תוכלו לעמוד בהחזר כל התשלומים הללו, יגבו ממכם עמלות איחור פירעון, מה שעשוי לפגוע בדירוג האשראי שלכם. באמצעות לקיחת הלוואת כרטיס אשראי, תוכלו לאחד את כל התשלומים שלכם, ולהתחייב לתשלום אחד מדי חודש, ובכך תצמצמו היקפי תשלומים, מה שיפנה לכם כסף לשם מימוש ייעודים אחרים.

האם הלוואת כרטיס אשראי מאפשרת תשלום חובות מהר יותר?

במידה ומה שמניע אתכם בא לידי ביטוי בהיחלצות מהחובות כמה שיותר מהר, כדאי שתנקטו בגישה של הלוואת כרטיס אשראי, ותתמודדו עם ביצוע תשלומים מינימליים מדי חודש, אשר ירדו מכרטיס האשראי שלכם. והיה ולא תעשו זאת, אתם עלולים לגרור את ההתחייבויות הכספיות שלך למשך שנים רבות, כתלות בסכום שאותו אתם חייבים, או במושא של הרכישה העתידית שלכם. 

הלוואת כרטיס אשראי משמעה שאתם לווים יותר כסף. אם אתם לוקחים הלוואה שכזאת על מנת לשלם את החובות שלכם ותתחילו לשאת יתרה בכרטיסי האשראי האלה פעם נוספת, למעשה, אתם צוברים יותר חוב ממה שהיה לך קודם.

קיימים כל מיני מלווים שמספקים שירות של הלוואת כרטיס אשראי, שגובים ריביות ועמלות שונות ומציעים תנאי החזר כאלו ואחרים. אין מערכת אחת של סטנדרטים שהלוואות שכאלו עוקבות אחריהם, משמע – שהנכם עשויים להבחין במנעד נרחב של הצעות על סמך מה שאתם זכאים לו.

הלוואת כרטיס אשראי הכי טובה תציע לכם את הריבית הנמוכות ביותר לאלו עם דירוג האשראי הגבוה ביותר. ככל שדירוג האשראי שלכם יהיה גבוה יותר, התשלום החודשי שלכם יהיה נמוך יותר ותהיו חייבים בפחות ריבית במשך חיי ההלוואה.

תנאי ההחזר של הלוואת כרטיס אשראי משתנים ביותר, בהתאם לגורם המלווה. חלק מהם יציעו לכם תנאי החזר קצרים עד חצי שנה, בעוד שחלק מהם יציעו לכם יותר מחמש עד שבע שנים.

ככל שדירוג האשראי שלך טוב יותר, באופן הזה יש באפשרותכם לקבל יותר סוגים של הלוואת כרטיס אשראי שלא גובים עמלות מוצא או חיובים אחרים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן