הלוואה החזר בכרטיס אשראי

הלוואה החזר בכרטיס אשראי

אם אתם בעלי כרטיס אשראי והבנק לא מאשר לכם הלוואה, תוכלו לבקש הלוואה מחברת האשראי שלכם וליהנות בפריסת תשלומים נוחה של עד חמש שנים ללא תפיסת המסגרת שלכם וללא צורך בערבים או בטחונות.

מהי הלוואה החזר בכרטיס אשראי?

הלוואה החזר בכרטיס אשראי היא הלוואה אשר ניתנת באמצעות חברות האשראי דרך כרטיס האשראי. בהלוואה זאת תשלומי ההלוואה אינם יורדים מחשבון העו"ש כפי שקורה בהלוואות בנקאיות אלא דרך כרטיס האשראי במסגרת נפרדת שלא פוגעת במסגרת האשראי שלכם. מדובר על הלוואה נוחה, מהירה וקלה שנותן פתרון מהיר במקרה והבנק אינו מאשר לכם הלוואה.

מי יכול לקבל הלוואה החזר בכרטיס אשראי?

הלוואה החזר בכרטיס אשראי ניתנת לכל לקוחות הבנקים אשר יש בידיהם כרטיס אשראי של אחת מחברות האשראי: כאל, ישראכרט ומקס. על מנת לקבל את ההלוואה עליהם לפנות טלפונית לחברה או להיכנס לאתר החברה למלא טופס בקשה ולחכות לאישור ההלוואה. במידה וההלוואה אושרה הכסף נכנס לחשבון תוך ימים בודדים.

מה ההבדל בין הלוואה החזר בכרטיס אשראי לבין הלוואה בנקאית?

בהלוואה בנקאית אתם צריכים להגיע לסניף הבנק שלכם או לבנק אחר, למלא טפסים ולהמתין עד שבוע לקבלת אישור ההלוואה. לעומת זאת, בהלוואה החזר בכרטיס אשראי לא צריכים לצאת מהבית כלל. נכנסים לאתר החברה, בוחרים את סכום ההלוואה שאתם זקוקים לו פורסים לתשלומים בהתאם לצרכים האישיים שלכם ומגישים את הבקשה. בתום הגשת הבקשה באתר מחכים לאישור. אם אושרה לכם ההלוואה אתם מקבלים את הכסף תוך מספר ימים ואם לא תוכלו לפנות לחברה אחרת. בנוסף לכך, אין לכם את כל תהליך הביורוקרטיה וסחבת שיש בבנקים, אין צורך בערבים או בטחונות וניתן לפרוס את ההלוואה לכמה תשלומים שתצרו עד לחמש שנים. כלומר התהליך הרבה יותר קצר ומתנהל או בטלפון או דרך האתר בכמה קלילים.

שאלות ותשובות

את הלוואה ניתן לפרוס ב-60 תשלומים כלומר עד חמש שנים מיום לקיחת הלוואה.

הלוואה בהחזר כרטיס אשראי נלקחת כאשר יש מינוס שרוצים לסגור, חובות, שיפוץ הבית, טיפול רפואי, תשלום שכר דירה, תשלום לימודים ועוד.

אין עמלות נלוות מעבר לריבית הפריים הקבועה והריבית שעליה שלוקחת חברת האשראי.

באתר החברה ישנו מחשבון שבו ניתן לחשב כמה יוצא תשלום החזר ההלוואה מדי חודש, כדאי להיעזר בו ואף ניתן להתייעץ עם יועץ הלוואות שישמח לעזור לכם ולהתאים לכם הלוואה.

במקרה שאין כסף להחזר תשלומי ההלוואה, חברת האשראי תגבה ריבית פיגורים על ריבית הלוואה הקיימת ותנקוט באמצעים משפטיים כנגד הלווה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן