הלוואה החזר בכרטיס אשראי

אם אתם בעלי כרטיס אשראי והבנק לא מאשר לכם הלוואה, תוכלו לבקש הלוואה מחברת האשראי שלכם וליהנות בפריסת תשלומים נוחה של עד חמש שנים ללא תפיסת המסגרת שלכם וללא צורך בערבים או בטחונות.

הלוואה החזר בכרטיס אשראי

מהי הלוואה החזר בכרטיס אשראי?

הלוואה החזר בכרטיס אשראי היא הלוואה אשר ניתנת באמצעות חברות האשראי דרך כרטיס האשראי. בהלוואה זאת תשלומי ההלוואה אינם יורדים מחשבון העו"ש כפי שקורה בהלוואות בנקאיות אלא דרך כרטיס האשראי במסגרת נפרדת שלא פוגעת במסגרת האשראי שלכם. מדובר על הלוואה נוחה, מהירה וקלה שנותן פתרון מהיר במקרה והבנק אינו מאשר לכם הלוואה.

מי יכול לקבל הלוואה החזר בכרטיס אשראי?

הלוואה החזר בכרטיס אשראי ניתנת לכל לקוחות הבנקים אשר יש בידיהם כרטיס אשראי של אחת מחברות האשראי: כאל, ישראכרט ומקס. על מנת לקבל את ההלוואה עליהם לפנות טלפונית לחברה או להיכנס לאתר החברה למלא טופס בקשה ולחכות לאישור ההלוואה. במידה וההלוואה אושרה הכסף נכנס לחשבון תוך ימים בודדים.

מה ההבדל בין הלוואה החזר בכרטיס אשראי לבין הלוואה בנקאית?

בהלוואה בנקאית אתם צריכים להגיע לסניף הבנק שלכם או לבנק אחר, למלא טפסים ולהמתין עד שבוע לקבלת אישור ההלוואה. לעומת זאת, בהלוואה החזר בכרטיס אשראי לא צריכים לצאת מהבית כלל. נכנסים לאתר החברה, בוחרים את סכום ההלוואה שאתם זקוקים לו פורסים לתשלומים בהתאם לצרכים האישיים שלכם ומגישים את הבקשה. בתום הגשת הבקשה באתר מחכים לאישור. אם אושרה לכם ההלוואה אתם מקבלים את הכסף תוך מספר ימים ואם לא תוכלו לפנות לחברה אחרת. בנוסף לכך, אין לכם את כל תהליך הביורוקרטיה וסחבת שיש בבנקים, אין צורך בערבים או בטחונות וניתן לפרוס את ההלוואה לכמה תשלומים שתצרו עד לחמש שנים. כלומר התהליך הרבה יותר קצר ומתנהל או בטלפון או דרך האתר בכמה קלילים.

שאלות ותשובות

לכמה תשלומים ניתן לפרוס את ההלוואה בהחזר כרטיס אשראי?

את הלוואה ניתן לפרוס ב-60 תשלומים כלומר עד חמש שנים מיום לקיחת הלוואה.

באילו מצבים לוקחים הלוואה בהחזר כרטיס אשראי?

הלוואה בהחזר כרטיס אשראי נלקחת כאשר יש מינוס שרוצים לסגור, חובות, שיפוץ הבית, טיפול רפואי, תשלום שכר דירה, תשלום לימודים ועוד.

האם יש עמלות נלוות לריבית על הלוואה בהחזר כרטיס אשראי?

אין עמלות נלוות מעבר לריבית הפריים הקבועה והריבית שעליה שלוקחת חברת האשראי.

איך יודעים את גובה החזר תשלומי ההלוואה?

באתר החברה ישנו מחשבון שבו ניתן לחשב כמה יוצא תשלום החזר ההלוואה מדי חודש, כדאי להיעזר בו ואף ניתן להתייעץ עם יועץ הלוואות שישמח לעזור לכם ולהתאים לכם הלוואה.

מה קורה אם אין כסף להחזיר את הלוואה?

במקרה שאין כסף להחזר תשלומי ההלוואה, חברת האשראי תגבה ריבית פיגורים על ריבית הלוואה הקיימת ותנקוט באמצעים משפטיים כנגד הלווה.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים