הלוואות למחזיקי כרטיסי אשראי

למרות שכרטיסי אשראי מלווים במסגרת אשראי שהוגדרה מבעוד מועד, ויש באפשרותה לשמש אתכם במשך כל החודש, יש מצבים שצריך באופן דחוף כסף מזומן, ואפשר להשיג אישור מידי הבנקים להלוואה. מדובר אודות הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי, שעם האישור שלהן על ידי הבנק, החיובים ירדו מכרטיס האשראי שמתכתב עם חשבון הבנק שלכם. להלוואה שכזאת מלווה גבייה של ריבית כל שהיא בגין החזר שלה, ניתן להחזיר אותה במשך תקופת זמן מסוימת, על ידי תשלומים שווים מדי חודש.

הלוואות למחזיקי כרטיסי אשראי
הלוואות למחזיקי כרטיסי אשראי

מה התנאים הכללים לאישור הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי?

התנאים הכלליים לאישור הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי באים לידי ביטוי בייתור של ביטחונות כאלו ואחרים. בשל זאת, ההלוואות שיוצעו לכם בתור מחזיקי כרטיס אשראי מותנות בכל מיני קריטריונים של זכאות מידי מנפיקי כרטיסי האשראי, שהינם די מחמירים. עליכם להציג היסטוריה של אשראי ללא רבב, כמו גם דפוסי רכישה או לחלופין החזרים מעולים, על מנת שתיהנו מהאפשרות להגיש בקשה להלוואה כנגד כרטיס אשראי.

מה התכונות הבולטות של הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי?

התכונות הבולטות של הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי מתאפיינות בכך שכל מיני בנקים מציעים תכנית של הלוואה מקיפה, ומשום שבדרך כלל הלוואות שכאלו מאושרות מלכתחילה, לא נדרש להגיש עוד תיעוד, בעוד ההלוואה תטופל והכסף יועבר לחשבון הבנק שלכם לאלתר. מנפיקי כרטיסי אשראי יותר מישמחו להציע לכם אף את האופציה לקבל הלוואה בתוך או מעל למסגרת האשראי שלכם, שנקבעה מראש.

שאלות ותשובות

בעוד הנכם מבצעים עסקאות בלי השימוש במזומן על ידי כרטיס האשראי שלכם, אתם למעשה לווים כסף מהמנפיק של כרטיס האשראי. באותו האופן, אתם עשויים להסתייע בהיתכנות של הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי, בעוד יחייבו אתכם בריבית כל שהיא בגין ההלוואה הזאת.

החיובים הנוספים שיש לעמוד בהם בעקבות לקיחת הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי הם בסכום מסוים בתור דמי עיבוד. יתרה מזאת, עשויים להטיל עליכם קנס מראש באם תחליטו שלא לשלם את ההלוואה.

מרבית הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי מאושרות מבעוד מועד ולא מחייבות בטחונות. כאשר לא נדרש להציג כל מיני מסמכים כאשר מגישים בקשה להלוואה בכרטיסי אשראי.

ההבדל העיקרי בין הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי לבין הוצאת כסף מזומן מכרטיס אשראי הוא שהמגבלה על משיכת מזומן נמוכה מזו של הלוואה בכרטיס אשראי. בנוסף לכך, הריביות למשיכת מזומן נוטות להיות גבוהות יותר מזו של הלוואה בכרטיס אשראי.

מנפיקים מספקים הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי בעלי דירוג אשראי טוב והיסטוריית החזרי אשראי ראויה לציון. זאת ועוד, רמות הכנסה משופרות לאורך השנים משפיעות לטובה על זכאותכם לקבל הלוואות שכאלו .

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]

דרגו את התוכן שקראתם בעמוד:

לחצו כאן ובחרו את מספר הכוכבים על מנת לתת דירוג!

דירוג ממוצע 5 / 5. תוצאות דירוג: 2

אין דירוג לתוכן בינתיים, לחץ ותהיה הראשון לדרג!

אם אהבתם את התוכן

שתפו כדי שגם אחרים יוכלו לקרוא 😊

מומלצים עבורך
מחבר המאמר
הרשמה מהירה לניוזלטר שלנו
תוכן עניינים
הרשמה לניוזלטר
המלצות משכנתא
יצירת קשר
הלוואה לשיפור תזרים מזומנים - עוד סיפור הצלחה מבית המרכז להבראה פיננסית
הלוואה לשיפור תזרים מזומנים בעסק
משכנתא לסגירת כונס נכסים ותיקים בהוצאה לפועל - בני משתף בתהליך שעבר
משכנתא לסגירת כונס נכסים ותיקים בהוצאה לפועל
האם כדאי לקחת משכנתא הפוכה? תשאלו את יוסי
האם כדאי לקחת משכנתא הפוכה

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים: