הלוואות כנגד כרטיס אשראי

הלוואות כנגד כרטיס אשראי

יש הרבה סיבות בחיים, בעיקר תקופות אפלות, שמחייבות כסף זמין, בתקופות שכאלו מומלץ לקחת הלוואות, ולא סתם הלוואות. הלוואות כנגד כרטיס אשראי מסתמנות כאופציה מעולה ללוות כסף לכל צורך, ויש בהן המון פלוסים. בכתיבת מאמר זה נעשתה עבודה מאומצת. לפיכך, נשמח באם תכבדו את המאמצים הכבירים שלנו, ותקדישו מספיק זמן לקריאת המאמר הנ"ל למן ראשיתו ועד לתומו, ותלמדו עוד דגשים על הלוואות כנגד כרטיס אשראי.

מה ההבדלים בין הלוואות כנגד כרטיס אשראי ובין הלוואות צרכניות?

הלוואות צרכניות מהוות היתכנות מיטבית לכרטיסי אשראי, למי שצריך שחיזוי ביחד עם ההוצאות הכספיות שלו מדי חודש בחודשו. הלוואות שכאלו מספקות תכנית באופן קבוע להחזר התשלומים החודשי, שמספק למרבית בני האדם תחושה עילאית של ביטחון. הנכם עשויים לחזור מהחופשה השנתית שלכם באמצעות הלוואה צרכנית, מבלי להיכנס ללחץ מהמחשבה אין תממנו אותה. לעומת זאת, הלוואות כנגד כרטיס אשראי מספקות הרבה יותר גמישות, באופן הזה שהנכם עשויים להחליט באופן גלוי כמה כסף בדיוק הנכם חפצים ללוות, והן מה הסכום המרבי שאתם יכולים לעמוד בהחזר שלו מדי חודש. כל עוד תתכתבו בהצלחה עם מסגרת האשראי שלכם, תיהנו מן החופש להחליט כמה כסף ללוות ולהחזיר באופן קבוע לתקופה שתוגדר מלכתחילה. ברם, גמישות שכזאת מסוגלת לפתות בני אדם ללוות הרבה יותר כסף, מעבר ליכולת שלהם להחזיר, ועל כן יש לעשות את התחשיבים הנכונים מבעוד מועד, ולא לקפוץ מעל הפופיק.

הלוואות כנגד כרטיס אשראי בהחלט מספקות המון גמישות, וזאת משום שהן משמשות בתור קו אשראי שיש באפשרותכם לעשות בו שימוש לפי הצורך.

הלוואות כנגד כרטיס אשראי מספקות גישה לכספים עד לגבול מסוים. הן שימושיות בשביל הוצאות יום יומיות, חשבונות חודשיים או רכישות קטנות יותר שאפשר לשלם בכל חודש.

הלוואות כנגד כרטיס אשראי מלוות בריבית גבוהה יותר מאשר הלוואות אישיות. בתאריך הפירעון של הלוואה שכזאת, תצטרכו לבצע תשלום חודשי מינימלי. אם ברצונכם להימנע מתשלום של ריבית, עליכם לשלם את יתרת ההלוואה במלואה בכל חודש.

אם אתם מתכוונים לקחת הלוואות כנגד כרטיס אשראי עבור רכישות והוצאות, כדאי לבקש רק את מה שאתה יכול להרשות לעצמכם לשלם מדי חודש, על מנת להימנע מחיובי ריבית יקרים.

בין אם תבחרו הלוואות כנגד כרטיס אשראי או הלוואות אישיות, אל תשכחו ששתיהן הן למעשה חובות. לפני שאתם מחליטים ללוות כסף, חשבו האם אתם באמת צריכים לבצע את הרכישה ואם אתם צריכים לבצע אותה עכשיו.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן