איחוד הלוואות ומשכנתא

שימי לוי | פיננסים

איחוד הלוואות ומשכנתא – מהלך שמשנה חיים!

אנחנו מכירים את זה! גם אנחנו עברנו את זה! כולם עוברים את זה! על מה אנחנו מדברים?! אנחנו נגיד לכם בדיוק על מה אנחנו מדברים… על יוקר המחייה! כשכל דבר סביבנו רק הולך ומתייקר, כשהטכנולוגיה לא מפסיקה להתחדש, שמוצרים חדשים וגרסאות חדשות יוצאות לשוק, כשצריך טיפולים יקרים, לשלוח את הילדים ללימודים, לקנות אוכל, לשלם חשבונות ועוד ועוד ועוד… אז מה הפלא שמעת לעת נרצה הלוואה כל כמה זמן… רק כדי לסגור פה חוב, שם מינוס ועוד הלוואה ועוד אחת… 

הי היי היייי! את ההלוואות האלו צריך להחזיר!!! אם הגעתם למצב שפתאום ההחזרים הם כפול ממה שחשבתם? בואו לגלות ב-3.5 דקות בלבד, מה הקשר בין איחוד הלוואות ומשכנתא , רגע שמשנה חיים!

מה זה איחוד הלוואות ומה הקשר למשכנתא?

דמיינו לעצמכם שאתם לוקחים משכנתא עבור רכישת דירה, ב-90% מהמקרים ועל-פי שווי הנכס, אתם יכולים לקחת משכנתא בסכום גבוהה, לפרוס אותו לתקופה פי 2, פי 3, או 5, מהתקופה הקצובה להלוואות שלכם כיום .

עכשיו, דמיינו שהסכום שקיבלתם יכול לכלול בתוכו את כל החובות, ההתחייבויות וההלוואות שלכם , כולל המינוסים בעובר ושב ולנקות לכם את כרטיסי האשראי.

בעצם אתם לוקחים משכנתא או ממחזרים משכנתא כדי לאחד הלוואות ובכך להוריד את גובה התשלומים החודשיים .

מי לא מרוויח מאיחוד הלוואות ומשכנתא ?

אולי נכון לשאול: מי מרוויח מריבוי הלוואות? וכך לענות על השאלה מי לא מרוויח או מי המפסיד?

תשובה: אז באופן לא כל כך מפתיע, מי שמרוויח מריבוי הלוואות הם הבנקים והמפסידים הם הלקוחות.

כלומר, לבנקים אין שום אינטרס לספר לכם שמשכנתא יכולה לכלול את כל ההלוואות שלכם ולהטיב עם מצבכם בשני פרמטרים עיקריים:

 1. קיצוץ הריביות על סכום ההלוואות.
 2. להפחית עד כ-50% מגובה ההחזרים החודשיים.

מן הסתם הרווח של הבנק קטן משמעותית ולכם יהיו יכולות פיננסיות חיוביות, כך שככל הנראה לא תצטרכו עוד הלוואות בקרוב.

כתשובה לאינטרס הבוהק של הבנק – לקוחות שמשלמים ריביות גבוהות יותר על הלוואות, הוקמו גופים פיננסיים חוץ בנקאים , המפוקחים על ידי המפקח על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, גופים אלו קיימים ומעניקים ייעוץ ללקוחות, בדיוק בשביל לספק את הפתרון הזה:  איחוד הלוואות ומשכנתא ! 

יש לכם הזדמנות חד פעמים לשנות את החיים!

תראו , לא מדובר במהלך יומיומי וגם לא מצב שמומלץ להגיע ולהתמודד מולו. אבל, אם אין ברירה ובשל חוסר מזל ויוקר המחייה אתם צריכים עזרה כלכלית, זמנית או תמידית, כדאי לכם לשקול לקחת משכנתא.

חשוב ביותר: משכנתא לאיחוד הלוואות, לרוב, זהו מהלך חד פעמי. לא תהיה לכם אפשרות נוספת בקרוב לבצע איחוד הלוואות נוסף אם שוב לא התנהלתם נכון. לכן מומלץ לכם לפנות למרכז להבראה פיננסית ולתכנן את מסלול הבראה פיננסית אופטימלי שמתאים לכם באופן ספציפי וממוקד.

היתרון: לקיחת משכנתא זהו מהלך שמתאים גם למי שצריך הלוואה גדולה ולא רק לאיחוד הלוואות. אם אתם צרכים הלוואה ואתם בעלי נכס, גם אם כבר יש לכם עליו משכנתא, ייתכן מאוד שתהיו זכאים למחזור משכנתא או לקיחת משכנתא שנייה ולקבל תנאים  טובים הרבה יותר מהלוואות, משכנתאות אלו מכונות – " משכנתא לכל מטרה ".

האם משתלם לאחד הלוואות באמצעות משכנתא?

זו שאלה מצוינת, התשובה עליה היא לא בכל מצב.

זו הסיבה שצריך לפנות ליועצים המקצועיים של המרכז להבראה פיננסית, שם תהנו משירותי ייעוץ ללא עלות ועזרה בתכנון הבראה פיננסית הכוללת איחוד הלוואות ומשכנתא , אבל רק לאחר שנבדוק את הממצאים הבאים:

 • נבין מהן סוגי ההלוואות וההתחייבויות שלכם.
 • ננתח מה תנאי התשלום שלכם?
 • נברר האם שולמו רוב הריביות?
 • נבין האם נותרה בהלוואה רק הקרן? לא בטוח שמשתלם לאחד את ההלוואה.
 • נבדוק על קנסות ועמלות יציאה מהלוואה והאם קיימים קנסות על פירעון הלוואה מוקדם.
 • נוודא שהמשכנתא שלכם תפחית את ההחזרים החודשיים ולא תעלה אותם תוך כמה שנים.
 • נחשב ונכלול את המינוס שלכם, גם הוא נחשב להלוואה בריבית חודשים גבוהה במיוחד.

בעצם תהיו מכוסים מכל כיוון, תתכננו הבראה פיננסית מקיפה ורחבה. אנחנו במרכז להבראה פיננסית מומחים למהלכים כלכליים, יועצים ומלווים אתכם כדי שהצעד הפיננסי הבא שלכם, אפשר לקרוא לזה גם ההתחייבות הבאה שלכם, יהיו נכונים, חכמים ובעלי השפעה פיננסית חיובית ארוכת טווח. כזו שמשנה חיים! 

מה סכום ההלוואות שלכם?

ישנם מספר מגבלות על איחוד הלוואות ומשכנתא , אתם חייבים להיות בעלי נכס הניתן למשכון ואתם צריכים להיות בעלי כושר הכנסה, כזה שנוכיח דרך תוכנית הבראה פיננסית מקצועית.

עם הליווי המקצועי של המרכז להבראה פיננסית תגלו שמהלך כמו איחוד הלוואות ומשכנתא , הוא מהיר ופשוט יחסית, תופתעו באיזו קלות תוכלו עמוד בהחזרים החודשיים עליהם התחייבתם, תגלו שנוח יותר לעקוב אחר תשלומים קבועים, תגלו שהרבה יותר פשוט להבין כמה ריביות אתם משלמים ולבסוף תגלו שאין שום סיבה להמשיך ולשלם את ההלוואות שכיום אתם משלמים בתנאים וההחזרים הקיימים.

כפי שאתם מבינים, התהליך יכול להיות מורכב ומלחיץ או נעים ופשוט. איחוד הלוואות ומשכנתא , זהו מהלך הדורש תכנון מקצועי וחכם. כדי למקסם את הסיכוי לזכאות למשכנתא , מומלץ ביותר להיעזר בגוף מקצועי שלא ישכח אף פרט, הלוואה וחוב. המרכז להבראה פיננסית יעזור לכם לתכנן איחוד הלוואות ומשכנתא , במסלול הבראה פיננסי בהתאמה אישית , מסלול שמבטיח לכם שקט והתנהלות פיננסית חיובית במשך שנים ארוכות.

בדיקת זכאות – איחוד הלוואות ומשכנתא

המצב כיום הוא שמעל ל-40% מבתי האב בישראל מתנהלים ביומיום עם מינוס בחשבונם, מעל ל-20% יש נכס ומשכנתא ול-20% הלוואות רגילות, מהבנק והלוואות חוץ בנקאיות שהן לא משכנתא.

יוקר המחייה גורם לכך שזוגות צעירים ובכלל, מגיעים למצב בו יחס ההכנסות כנגד ההוצאות הוא נמוך והם צריכים הלוואה כדי לכסות את הגירעון שנוצר כל כמה זמן, שהטווח בין הלוואה להלוואה רק הולך ומתקצר. 

מנגד ההחזרים החודשים עבור אותן ההלוואות הולכים וגדלים עד כדי כך שהם כבר לא עומדים בו כלל. רגע לפני שאתם משנים את כל סגנון החיים אליו התרגלתם, כדאי לכם ליצור קשר עם המרכז להבראה פיננסית שיעזור לכם וייעץ לכם מהם הפתרונות המעשיים העומדים בפניכם.

אולי הפתרון הוא אכן איחוד הלוואות ומשכנתא , ל20% זהו מהלך משנה חיים! 

רוצים איחוד הלוואות ומשכנתא ? למי פונים?

איחוד הלוואות ומשכנתא זהו תהליך שנהוג לקחת עבורו יועץ משכנתאות או יועץ הלוואות מקצועי, בעלי ניסיון מוכח בתהליכים כמו איחוד הלוואות ומשכנתא . אז, אם גם לכם יש מספר הלוואות מהבנק, מגופים חוץ בנקאים ובכלל. כדאי לכם לשקול פנייה יזומה לאחד מהגופים מהם לוויתם ולברר מולו את האפשרויות העומדות בפניכם לאחד את יתר ההלוואות דרכו. מה לא לעשות: 
 • אל תעשו כזה מהלך לבד אם אתם לא יודעים לחשב ריביות ועמלות לאורך כל התקופה!
 • אל תעשו כזה מהלך לבד אם אין לכם ניסיון במשא ומתן פיננסי לשיפור תנאי המשכנתא או ההלוואה.
 • אל תעשו כזה מהלך לבד אם לא תכננתם הבראה פיננסית הכוללת איחוד כל ההלוואות וההתחייבויות הפיננסיות שלכם, כולל המינוס בעובר ושב וניקוי מסגרת האשראי.
 • אל תעשו כזה מהלך לבד בלי לחשב האם המהלך באמת משתלם ושווה לכם את כל המאמצים.
בדיוק בשבילכם הוקם המרכז להבראה פיננסית , נצלו את שיחת הייעוץ המוענקת לכם בחינם ותהנו משירותים הניתנים על ידי בכירים בכלכלת המשק – על בסיס הצלחה בלבד!

המרכז להבראה פיננסית – מומחים לאיחוד הלוואות ומשכנתא

המרכז להבראה פיננסית הוא מרכז המציע ייעוץ לאיחוד הלוואות ומשכנתא , הלוואות לכל מטרה , משכנתא לכל מטרה ויתר המסלולים והאפיקים הפיננסים הנפוצים ללקוחות מסורבים בבנק , פושטי רגל , בעלי תיקים בהוצאה לפועל וכלל האזרחים במדינה, המעוניינים לבצע הבראה פיננסית באמצעות בעלי מקצוע מהשורה הראשונה במשק הישראלי!

פנו ללא כל התחייבות –  המרכז להבראה פיננסית למסורבים בבנק ולבעלי BDI שלילי. 

כל אחד צריך! כל אחד יכול! כל אחד חייב איחוד הלוואות נכון!

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן