הלוואות בהוראת קבע

הלוואות בהוראת קבע

הלוואות בהוראת קבע מהוות היתכנות מעולה לשם נשיאה בהוצאות כספיות בגין איחוד חובות שנושאות בחובן ריבית גבוהה מדי, שיפוצים בדירה, מימון חתונה, או לחלופין לימודים באוניברסיטה או במכללה, וכיוצא בזאת.

מה זה בכלל הלוואות בהוראת קבע?

הלוואות בהוראת קבע מהווה אופציה ממש מובנית או סולידית כדי ליהנות מאפשרויות מימון של כל מיני מטרות. באמצעותן ניתן ליהנות מתזרים מזומנים, ולשלם את החזרי ההלוואה מדי חודש באמצעות הוראת קבע דרך חשבון הבנק, בסכומים שיסוכמו מבעוד מועד, כאשר התשלומים של הוראת הקבע יתבססו על סכומי הריבית ואף הקרן חלקי כמה חודשים.

למה הלוואות בהוראת קבע קל להחזיר?

זה כמעט בלתי אפשרי לנהל משא ומתן על הריבית שמלווה הלוואות בהוראת קבע, במיוחד נוכח הרצון שלכם לשלם את עיקר הסכום כמה שיותר מאוחר. המון בני אדם בוחרים במסלול הלוואות שכזה נוכח העובדה שהן בהחלט תואמות את ההתנהלות הכלכלית שלהם, בעוד רובכם נהנים מקבלת שכר באותו התאריך מדי חודש בחודשו, מה שמקל על ויתור של חלק קטן מהשכר לטובת הלוואות שכאלו, בשונה מחלקים משתנים שלא אפשריים לגיבוי, כגון – מטבע חוץ או הלוואה שצמודה למדד, וכיוצא בזאת.

באופן עקרוני, הוראות קבע מיושמות על ידי מתן הוראה לבנק שלכם להעביר סכום כסף מסוים, מדי חודש, מן החשבון בבנק שלכם לחשבון בנק אחר, כמו למשל – אמצעי תקשורת, ארנונה או חשמל. אותו עיקרון חל באשר להחזר הלוואות בהוראת קבע, אתם מבקשים מהבנק שלכם לחייב את החזר ההלוואה שלקחתם למי שלוויתם ממנו הישר לחשבון הבנק שלו.

אכן, הלוואות בהוראת קבע יותר נוחות, פשוטות, מהירות או נקיות, לעומת תשלום הלוואות על ידי צ'קים או כרטיסי אשראי שנחשב ליותר מסורבל, כאשר האחרון בקונסטלציה של סכומי הלוואה גבוהים, עשוי לחסום את הכרטיס אשראי. 

הלוואות בהוראת קבע מעולות בשביל אנשים שצריכים קביעות מסוימת בתשלומים שנגבים מהם מדי חודש. יתרה מזאת, אפשר להנדס חלק מהתשלומים שיהיו נמוכים, וחלק שיהיו גבוהים. כמו כן, באם צפויה עליית שכר, אפשר להעלות את סכומי החזר ההלוואה.

אתם ממש לא מחויבים לקחת הלוואות בהוראת קבע דרך הבנק שלכם, באפשרותכם לבחור דווקא במתכונת של הלוואה שכזאת חוץ בנקאית, שלא תפגע במסגרת האשראי שלכם, ותותאם היטב למאוויים, לדרישות ולצרכים שלכם, עם יכולת פריסה בהתאם לאפשרויות הכלכליות הריאליות שלכם.

הלוואות בהוראת קבע בהחלט טובות ומומלצות לעובדים שכירים, בשל כך ששכירים נהנים מקבלת שכר חודשי באופן קבוע, ולפיכך יש באפשרותם להתחייב להחזר קבוע דרך הוראת קבע בחשבון הבנק שלהם.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן