משכנתא למוגבלים בחשבון: שתי הגבלות ופתרון אחד

אם אתם כאן, אתם או מקורבים שלכם מוגדרים כמוגבלים בחשבון בנק, עבורכם הקמנו את המרכז להבראה פיננסית שייקל ויסייע במצב זה. ישנם הרבה מאוד אופציות ומסלולים דרכם ניתן לבצע הבראה פיננסית אמיתית, כזו שכלכלנים ובעלי מקצוע תכננו בקפידה. על מנת לחסוך לכם זמן יקר, נדבר ישר ולעניין, אם אתם בעלי נכס, המצב שלכם מוגדר טוב! בואו לגלות איך עם התוכנית הייחודית שבנינו עבורכם , תוכלו להפוך חיסרון ליתרון. ישנם כיום כלים וערוצים פיננסיים עבור חשבונות מוגבלים, המוגבלים עקב התנהלות לקויה, אם תיגשו לתהליך עם הצוות הנכון, תוכלו לקבל משכנתא למוגבלים בחשבון בתנאים משופרים .

משכנתא למוגבלים בחשבון

משכנתא למוגבלים בחשבון – 10 צ'קים חוזרים?

ככל הנראה הגעתם למצב בו אתם מוגדרים כמוגבלים בחשבון הבנק בשל התנהלות פיננסית שלא תוכננה נכון. אם לדוגמה שילמתם באמצעות צ'קים והצ'קים שהעברתם מוצאים את עצמם ללא כיסוי, הבנק מסרב לכבד באופן מיידי והסירוב נרשם. אם נרשמו 10 סירובים במהלך 12 חודשים , הבנק יסמן את חשבונכם כמוגבל. ההגבלה תתבטא בהגבלות על הלוואות, התחייבויות וכל סוג פעולת התחייבות או כל מהלך שתבקשו לבצע כדי לשפר את מצבכם .

למה הבנקים מגבילים לקוחות?

הסיבה לכך שהבנקים פועלים בצורה זו היא שהם כפופים לבנק ישראל, עליהם לציית באופן מוחלט לחוקיו והנחיותיו . צ'קים ללא כיסוי קובע כי יש להגביל חשבונות בנק ולקוחות על פי תעודת זהות, כאשר 10 צ'קים לא כובדו במשך 12 חודשים .

מה עומד מאחורי הרציונל של חוק זה: בנק ישראל מבטח את עצמו שלא יפוזרו צ'קים ללא כיסוי, הדבר יכול להוביל לכך שאנשים יגנבו אחד את השני ואף ייהנו מתמורה שטרם שילמו עבורה על פי דין . חשבון הופך למוגבל בעקבות חוב שאינו – איך מחשבים דירוג?

ישנן סוגים שונים של הגבלות, שכדאי להכיר:

 • חשבונות מוגבלים בהגבלה רגילה: הגבלה רגילה יכולה להתקיים לאחר ש-10 צ'קים חזרו במהלך 12 חודשים רציפים. ההגבלה הרגילה בדרך כלל בתוקף של שנה לפחות ותלוי מקרה. חשוב לשים לב, ההגבלה הינה לחשבון הבנק בלבד ולא ללקוח הבנק.
 • חשבונות המוגבלים תחת הגבלה חמורה: אם ללקוח מצטברות 2 הגבלות רגילות, גם אם בחשבונות שונים בטווח ההגבלה וגם אם הוגבלתם שוב ולא חלפו 3 חודשים מתום ההגבלה הקודמת. 

ישנן סיבות רבות נוספות לכך שחשבונות והלקוחות עצמם מוגדרים כמוגבלים בחשבון, עליכם להכיר בהם, ללמוד אותם ובעיקר לדעת להימנע מהן .

"סוף מעשה במחשבה תחילה" במידה ואתם מזהים התנהלות פיננסית לא תקינה, אל תחכו שתוגבלו בחשבונכם, אל תחמירו עם המצב, תפנו כבר עכשיו ליועצים פיננסים מהמרכז להבראה פיננסית. צעד כזה יאפשר לכם ולמרכז להתנהל ביתר גמישות וללא צורך בהתמודדות עם הגבלות שיכלו להימנע. 

טיפ פיננסי: אם אתם לא ברווח אתם בהפסד, למומחים ובעלי מקצוע קל לזהות מצב זה וחייבים לפעול מהר על מנת להקדים תרופה למכה ולספק פתרונות מקצועיים למצב. 

אלו הם המצבים הנוספים שיכולים להפוך אתכם למוגבלים בכל סוג של חשבון:

 •       חוב או הליך פתוח מול הוצאה לפועל, לעיתים גם שנים לאחר מכן
 •       חוב לכונס הנכסים הרשמי, גם אם החוב משולם כהלכה
 •       חוב למרכז לגביית קנסות, ייתכנו קנסות על רישיונות רכב, אגרות ועוד
 •       פושטי רגל הנמצאים בהליך ושנים ארוכות אחריו
 •       חוב או קנסות לבתי דין רבניים כמו חובות, שעבודים ופסקי דין מגבילים

100% הבראה פיננסית עם משכנתא למוגבלים בחשבון!

אם החלטתם לקחת את העניינים לידיים, לקחתם על עצמכם אחריות והחלטתם להתמודד עם המצב. דבר ראשון סגלו לעצמכם אג'נדה שדרכה תוכלו באופן מיידי להיפטר מהרגלים והוצאות שליליות, המאפיינות התנהלות שלילית ולא אחראית. צעד כזה מבטיח שמצבכם הפיננסי ישתפר ממש בקרוב. בשלב הבא , עליכם לבצע בעצמכם או באמצעות בעלי מקצוע בדיקה וניתוח מצבכם הפיננסי ולנסות להבין עד כמה הוא מורכב.

בשלב השני, כלכלנים יעזרו לכם לארגן את הממצאים והמסמכים המוכיחים ממצאים אלו . בשלב השלילי, המרכז להבראה פיננסית יספק מספר הצעות ומסלולים להבראה פיננסית מלאה וסילוק כל ההתחייבויות הקיימות לכם, באמצעות מספרי ספק בלעדיים למרכז, המקנים הטבות ללקוחות מוגבלים. אל דאגה, לא תאלצו לקחת החלטה בעצמכם וללא לווי אישי, חמ"ל בעלי מקצוע מדגיש עבורכם בכל מסלול את היתרונות ואת החסרונות. כך תוכלו לבחור את מסלול ההבראה המשתלם ביותר להבראה כלכלית רחבה, המתאימה למצבכם ומצב חשבונכם באופן המותאם אישית למצבכם.

אם אתם בעלים של נכס, גם אם הוא ממושכן, ייתכן ותהיו זכאים לקבל דרכו משכנתא למוגבלים בחשבון , קודם יש לבדוק מספר נתונים לגבי הנכס, אבל באופן כללי, כשצריך לבצע הבראה פיננסית ארוכה, מסלול זה יכול לעזור ולסייע ככלי בעל יתרונות רבים.

יתרונות משכנתא למוגבלים בחשבון:

 • אפשר לתכנן לקיחת הלוואה שמספקת את הסכום הנכון, סכום שיכסה את כל החובות וההתחייבויות הפיננסיות שלנו.
 • אפשר לתכנן פריסה ארוכה של תשלומים, במטרה להפחית את ההחזרים החודשיים ולהקל על ההתנהלות היומיומית של הלקוח המוגבל.
 • באמצעות לקיחת משכנתא למוגבלים בחשבון, ייתכן ותוכלו, תוך זמן קצר, לשנות את המאזן הפיננסי שלכם, משלילי לחיובי. מאותו רגע המרכז להבראה פיננסית יעזור לכם להתנהל בצורה יציבה במשך זמן ארוך ככל הניתן. כך לקוחות מוגבלים רבים משפרים את הדירוג שלהם בבנק באופן ישיר ומשנים את צורת התנהלותם בחשבון הבנק.

עידן המשכנתאות למוגבלים בחשבון

אולי לא הרבה יודעים ומבינים את משמעות המשכנתא למוגבלים, החלטנו מעט לחדד את הנושא, כיום ישנם שני גופים שמאפשרים לקיחת הלוואות ומשכנתאות על ידי שיעבוד נכס. שני הגופים המפקחים על המשכנתאות בישראל נקראים:

 • בנק ישראל – המפקח על התנהלות הבנקים.
 • המפקח על שוק ההון, ביטוח וחיסכון – המפקח על כל הגופים הפיננסיים שאינם בנקים בהגדרתם.

ההבדלים העיקריים בין הגופים הם שלבנק ישראל קיימת אחריות ממשלתית מדינית ולמפקח על שוק ההון אחריות גמישה ורווחית יותר המאפשרת לחברות כמו: חברות ביטוח, קרנות סיכון, בתי השקעות ועוד חברות פיננסיות רבות המוכנות לקחת סיכון גבוהה יותר מהבנק, להעניק הלוואות בסיכון גבוה לציבור ולהרוויח ריביות בהתאם .

מכאן, שאם אתם מוגבלים ויצרתם קשר עם הבנק בניסיון למצוא פתרון למצבכם, אבל הבנק סירב לכם, לדוגמה הוא לא אפשר לכם לקיחת הלוואה גדולה או משכנתא כי אתם מוגבלים. זה לא אומר שאתם אבודים וחסרי ישע, זה אומר שגוף הנמצא בפיקוח מסוים בחר לא לסכן את עצמו בפניכם .

למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים חסרי ישע?

הכוונה נכתבת מתוך ניסיון רב ומתוך היכרות אישית ועמוקה עם מספר עצום של לקוחות. לקוחות שליווינו במשך שנים ולאורך תהליכים מעוררי השראה, בסופן הושגה הבראה פיננסית מלאה ומקצועית פר-אקסלנס.

יחד עם זאת, תהליך ההבראה לא היה מתאפשר אם אותם לקוחות לא היו מרימים את עצמם, בודקים אפשרויות ומבינים בעצמם את כללי המשחק. כלומר הם הבינו שהבנק, הגוף בו הם היו רגילים להתנהל כל חייהם, עליו הם סומכים מאז ומתמיד, הגוף שמלווה אותם, עזר והלווה כספים, כבר לא מוכן להסתכן, הוא לא מאמין בנו כמו שהיינו רוצים, בטח ובטח לא כמו שאנחנו נוטים להאמין בו .

אין לנו בכלל ספק על יתרונותיהם הרבים שהבנקים מספקים לציבור, הביטחון שהם מספקים לנו, כמו גם תחושת האמינות שאין לה תחליף (אם נתעלם לרגע מקריסות וגניבות שהפילו בנקים בעבר והותירו את לקוחותיהם ללא כסף בחשבון הפרטי), נכון הבנקים הם מקום בטוח . יחד עם זאת , מטרת הבנק להרוויח מכם בדיוק כמו יתר הגופים החוץ בנקאיים. לכן הבנק גובה עמלות בכל דרך ובכל צורה, מטיל קנסות, מגביל חשבונות ולקוחות, מספק כרטיסי אשראי, גוזר עמלות על חסכונות ומציע הלוואות מהירות, בזכותן הוא מרוויח ריביות גבוהות ועוד.

משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים מול משכנתא בנקאית

כמו הבנקים, גם גופים חוץ בנקאיים נכנסו לתחרות בענף המשכנתאות. לקוחות שאינם מעוניינים במשכנתא מהבנק או מוגבלים בחשבון הבנק, יכולים לפנות לחברות חוץ בנקאיות מפוקחות. אמנם הריביות יהיו גבוהות מהבנק, אך הן נגזרות מהסיכונים, על פי כל מקרה ומקרה. סיכונים אלו שחברות חוץ בנקאיות מוכנות לקחת, הם בהתאם לממצאים שנבדקו בעת הגשת הבקשה. 

שימו לב, גם אם הריביות יהיו גבוהות מהבנק, עדיין אתם תהיו זכאים לבצע פדיון מלא בכל עת ללא קנס ולחזור לריביות הנוחות שהבנק מציע, למשכנתאות בפרט (לא מחייב, ייתכן ותרצו להחליף למסלול עם תנאים שונים, גם מהלך כזה יכול להתבצע ללא עמלה וללא תשלום נוסף) . ככה תשלימו הבראה פיננסית מלאה ותשפרו את מעמדכם במערכות הבנק.   

בדיקת זכאות משכנתא למוגבלים בחשבון

אז כפי שהבנתם , גם אם הבנק סירב, זה לא סוף העולם. נהפוך הוא, כעת אפילו אתם יותר מחוזרים על ידי גופים שהוקמו במיוחד למצבים אלו וללקוחות שהתנהלותם הכלכלית לא עומדת בקנה אחד עם הדרישות והחוקים השרירותיים של בנק ישראל.

אז קדימה, בוא נצא לדרך, ללא עלות וללא התחייבות ועל בסיס הצלחה בלבד! אם אתם מוגבלים בחשבון, אתם יכולים בצורה פשוטה לבדוק, כבר עכשיו, את זכאותכם למשכנתא למוגבלים בחשבון.

מיד לאחר אישור הזכאות, נבחר יחד את המסלול הנכון, הסכום המקסימלי ואת דרך הפניה המקצועית ביותר לניהול המשבר אליו נקלעתם , מול כל גוף חוץ בנקאי ובעת הצורך מול הבנקים עצמם .אם חשבונכם הוגבל אתם זכאים לתנאים משופרים מגופים חוץ בנקאים , רק כך תוכלו לבצע הבראה פיננסית היקפית, ולתכנן את העתיד הפיננסי שלכם לפי הכללים הבאים:

 • תקציב נבון ואחראי שיכלול את כל החובות שלכם
 • החזרים נוחים לפי ניתוח יכולות החזר בהשוואה ריאלית להכנסות ביחס להוצאות
 • פריסה ארוכה של התשלומים למקסום היכולות החודשיות שלכם
 • תוכלו לתכנן איזון חיובי ולדבוק בו במשך זמן ממושך המשדר התנהלות אחראית
 • תוכלו לשלם ולעמוד בכל החובות אליהם נקלעתם ותוך זמן קצר יחסית למחוק את ההגבלה על חשבונכם 
 • תוכלו לבצע הבראה פיננסית שתאפשר לכם, כמו ליתר הלקוחות של המרכז להבראה פיננסית, לחיות חיים אחרים, חיים נטולי דאגות פיננסיים, חיים רגועים ובעיקר ליישם טכניקות מקצועיות, שיעידו על התנהלות חיובית, בכל דרך בה תבחרו לצעוד במהלך חייכם.

חשבונות מוגבלים יכולים לא פעם להפוך ליתרון וקרקע יציבה לבצע תהליך הבראה ולשיפור כלכלי.

משכנתא למוגבלים בחשבון – "המרכז להבראה פיננסית"

אם גם אתם מרגישים שההגבלה בחשבונכם מונעת מכם שיקום כלכלי ומונעת מכם להתאושש ממצבכם הפיננסי? חשוב לדעת: אם אתם בעליו של נכס הניתן למשכון, תוכלו לקחת משכנתא גם אם קיימת הגבלה על חשבונכם או על שמכם , במערכות הבנק.

בשלב זה מומלץ ליצור קשר,  ללא עלות, לייעוץ והכוונה של מומחים פיננסים מטעם המרכז להבראה פיננסית. אנחנו מתמחים באישורי הלוואות חריגות באמצעות ניהול מהלכים אחראי ונכון . אנו בעלי ותק מוכח ומוצלח בפרט בעזרה ללקוחות מוגבלים ומקרים פיננסיים קשים ומסובכים במיוחד. פיתחנו את הדרך הכלכלית הנכונה שתעזור לכל לקוח , בכל מצב, לצאת מחובות והלוואות אליהם נקלעו וככל הנראה לא תוכננו נכון בעבר. המטרה היא לשנות את המצב, באמצעות מהלכים פשוטים ומהירים, המובילים להבראה פיננסית אמיתית ושיפור כלכלי ארוך טווח!

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]

דרגו את התוכן שקראתם בעמוד:

לחצו כאן ובחרו את מספר הכוכבים על מנת לתת דירוג!

דירוג ממוצע 0 / 5. תוצאות דירוג: 0

אין דירוג לתוכן בינתיים, לחץ ותהיה הראשון לדרג!

אם אהבתם את התוכן

שתפו כדי שגם אחרים יוכלו לקרוא 😊

מומלצים עבורך
מחבר המאמר
הרשמה מהירה לניוזלטר שלנו
תוכן עניינים
הרשמה לניוזלטר
המלצות משכנתא
יצירת קשר
הלוואה לשיפור תזרים מזומנים - עוד סיפור הצלחה מבית המרכז להבראה פיננסית
הלוואה לשיפור תזרים מזומנים בעסק
משכנתא לסגירת כונס נכסים ותיקים בהוצאה לפועל - בני משתף בתהליך שעבר
משכנתא לסגירת כונס נכסים ותיקים בהוצאה לפועל
האם כדאי לקחת משכנתא הפוכה? תשאלו את יוסי
האם כדאי לקחת משכנתא הפוכה

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים: