הלוואה ללא בדיקה

הלוואה ללא בדיקה

הלוואה ללא בדיקה של אשראי מאפשרת לבני אדם עם דירוג אשראי שלילי להיות זכאים לקבלת הלוואה. באופן כללי, הלוואות הן סוג של יצירת חובות, שהוענקו באמצעות מוסדות פיננסיים או בנקים, שמלוות בריבית, כאשר נהוג לאשר אותן בהתבסס על היסטוריית האשראי שלכם, או לחלופין כנגד ביטחונות. אבל בכל כלל יש יוצא מן הכלל, ועל זה בדיוק נדון במאמר שלפניכם.

מה זה בכלל הלוואה ללא בדיקה?

הלוואה ללא בדיקה, כשמה כן היא, היא סוג של הלוואה שלא מחייבת כל בדיקה של אשראי, מה שנראה כאופציה מצוינת בשביל בני אדם עם היסטוריית אשראי לא טובה, או שהם חוששים שהיא כזאת. בדרך כלל, הריבית שגובים בעטיה תהיה גובה מריבית שגובים בגין הלוואות קונבנציונליות. הלוואות מהסוג הזה מלוות בהמון גמישות, מה שמאפשר לכם ללוות סכום כסף גבוה למדי, וליהנות מפריסת תשלומים רחבה, להחזר ההלוואה, בשיא הנוחות שלכם.

מה היא רשימת הצ'ק ליסט של הלוואה ללא בדיקה?

בקונסטלציה של הלוואה ללא בדיקה, כאמור לעיל, הגורם המלווה לא יבחן את דירוג האשראי שלכם, ויאשר לכם קבלת הלוואה עם כל מיני תנאים נלווים, כאשר הריבית בגינה תהיה יותר גבוהה, באופן יחסי, מאשר כל מיני הלוואות מסורתיות, בעוד מרבית המלווים ידרשו ממכם הצגת הוכחה של הכנסה טובה, לפני שיאשרו את ההלוואה. רשימת הצ'ק ליסט של הלוואה ללא בדיקה היא כלעיל –

  • מתאפשרים סכומי הלוואה גבוהים יותר.
  • הלוואה זאת תינתן בלי כל קשר להיסטוריית האשראי שלכם.
  • תקופת החזר הלוואה גמישה.
  • אישור הלוואה מהיר.
  • ריבית גבוהה יותר.
שאלות ותשובות

באופן גורף ניתן להגיד, כי מוסדות פיננסיים או בנקים לא מציעים הלוואה ללא בדיקה, אבל הם כן מציעים הלוואות שאפשר להיעזר בהן עם ציון אשראי פחות טוב. הלוואה מובטחת היא האפשרות האלטרנטיבית הטובה ביותר ללא הלוואת בדיקת אשראי. הלוואות מובטחות לא רק מאפשרות לבני אדם עם אשראי גרוע להסתייע בהלוואה, כי אם הן אף עוזרות להם לבנות דירוג אשראי חיובי יותר..

יש כמה סיבות, אשר לאורן הלוואה ללא בדיקה כדאית יותר, כמו למשל – הפחתה בהחזר התשלומים החודשיים, בשל פריסתם לתקופה ארוכה יותר, ריבית נמוכה יותר, אפשר להגיש בקשה להלוואה דרך רשת האינטרנט, מתאפשר סכום הלוואה יותר גבוה, או תנאים והגבלות אטרקטיביים מהמלווה, וכיוצא בכך.

הלוואה ללא בדיקה כנגד ביטחונות הינה הלוואה שניתנת כנגד נכס משועבד באמצעות הלווה למלווה.

בשל העובדה כי הלוואה ללא בדיקה כנגד ביטחונות, כנגד נכס, כי אז היסטוריית האשראי שלכם ממש לא משחקת תפקיד משמעותי.

כל אדם שכיר, לא שכיר ועצמאי יכול להגיש בקשה לקבלת הלוואה ללא בדיקה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן