הלוואות לכלכלת הבית

הלוואות לכלכלת בית

הלוואות לכלכלת בית מהוות את אחת הדרכים הכי מהירות או קלות לשם סגירת האובר דראפט בחשבון הבנק או לשם כיסוי חובות מצטברים, אף לא תמיד הן משתלמות, בעוד קיימים כל מיני שיקולים שיש להביא בחשבון לפני קבלת הלוואות שכאלו, כמו למשל – כיצד התשלום החודשי ישפיע על אופן התנהלות כלכלת המשפחה, או איזה סכום רצוי לבקש, או מי מספק את ההלוואה, או כמה זמן כדאי לפרוש את תשלומי החזר ההלוואה, או איזה ריבית בגין ההלוואה מוצעת לכם? וכיוצא בזאת.

תוכן עניינים

האם אישור הלוואות לכלכלת בית מותנה בחקירה של היסטוריית האשראי שלכם?

אישור של הלוואות לכלכלת בית מותנה אכן בחקירה של היסטוריית האשראי שלכם, משום שלפעמים יבקשו ממכם ערבות אישית, ולהבין על מה מעידה היסטוריית האשראי האישית שלכם. כדאי שתצטיידו מבעוד מועד בדוח אשראי מפורט בטרם תגישו בקשה לקבלת ההלוואה, משום שאם יתגלו כל מיני בעיות או חוסר דיוק, יהיה באפשרותכם לתקן את הדוח בטרם כל נזק ייגרם ויפגע בקבלת אישור ההלוואה.

למה צריך להציג ביטחונות עבור קבלת אישור של הלוואות לכלכלת בית?

צריך להציג ביטחונות עבור קבלת אישור על הלוואות לכלכלת בית משום שהגורם המלווה רוצה לצמצם את הסיכונים שמא לא תעמדו במחויבות שלכם לפרוע את ההלוואה. כדי להבטיח שהביטחונות שתציגו יהיו מספקים, הגורם המלווה יהיה מעוניין להתאים את סוג הביטחונות לסוג ההצעה שמוצעת. 

שאלות ותשובות

המשמעות של הביטחונות של הלוואות לכלכלת בית, עבור הגורם המלווה שתביעתו לבטוחה תהיה ריבית מובטחת ראשונה, משמע, לא יהיו שעבודים קודמים או עליונים, או עשויים להיווצר לאחר מכן, כנגד הבטוחה. בהיותו בעל שעבוד עדיפות, הגורם המלווה מבטיח את חלקו בכל רווחי העיקול לפני שכל תובע אחר יהיה זכאי לקבלת הכסף.

במידת האפשר, תשלמו את החוב הקיים או תממנו מחדש את החוב בגין לקיחת הלוואות לכלכלת בית לתקופה ארוכה יותר עם תשלומים נמוכים יותר. 

תזרים מזומנים גרוע עשוי להצביע על כך שעליכם לשקול מחדש ברצינות אילו צעדים אתה יכול לנקוט כדי להגדיל את ההכנסות שלכם, וזאת תוכלו לעשות באמצעות קבלה של הלוואות לכלכלת בית. 

המשקל שניתן להערכת מלווה לגבי אופיו של הלווה יכול להשתנות מאוד בין מוסדות ההלוואות ובין נושאי משרה בודדים. כאשר הלוואות לכלכלת בית קשורות באופן מוחלט להערכת האופי שלכם הפוטנציאלית.

מה שיכול להשפיע על אישור של הלוואות לכלכלת בית הוא מערכת יחסים קיימת או קודמת עם המלווה. 

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:
חשבנו שיעניין אותך גם:
שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן