הלוואה עד 50 אלף ש"ח

הלוואה עד 50 אלף ₪

בפשטות, ניתן לקבל הלוואה עד 50,000 ₪ די בקלות, וממגוון אפיקים פיננסים שונים. ועם זאת, יש לזכור שמדובר בהלוואה עם עלות. עלות ההלוואה היא הריבית שלה. על פי כן, כאשר שוקלים הלוואה עד 50,000 ₪, יש לשקול את עלותה החזרתה ואת ערך לקיחתה מלכתחילה. באם נדמה שהלוואה נתונה יכולה להעצים, להיטיב ולקדם – יכול מאוד להיות שיש ערך בלקיחתה.

מהיכן ניתן לקחת הלוואה עד 50 אלף ₪?

באופן כללי, ניתן לקחת הלוואה עד 50 אלף ₪ מבנקים מסחריים, על חשבון קרן השתלמות, מחברות אשראי, על חשבון חיסכון פנסיוני ואפילו מחברות מימון פרטיות שיש להן היתר למתן הלוואות ממשרד האוצר. ישנם מקרים, שגוף פיננסי נתון יעניק הלוואות בריביות נמוכות יותר. 

כיצד ניתן לקבל הלוואה עד 50 אלף ₪ בריבית נמוכה יותר?

באופן כללי, אם כי זה תלוי הקשר – ככל שניתן להעמיד יותר ביטחונות לרשות אותו מוסד פיננסי, כך סביר שהריבית תהיה נמוכה יותר בעניין הלוואה עד 50 אלף ₪. בהרבה מקרים, ציון ה-BDI יכול להוות מעין ערובה להיסטוריית ההתנהלות הכלכלית של הלווה הפוטנציאלי. עקב כך שרבים מגופי האשראי וההלוואות במדינת ישראל יכולים לגשת למדד זה, לרבים מהם יש אפשרות לקבל ערובה להתנהלותו הפיננסית הקודמת של אותו לווה פוטנציאלי. ובכך, גם לבנק וגם לחברת אשראי, אפשר שתהיה גישה לנתונים דומים אודות התנהלות פיננסית קודמת.

מה ערכה של הלוואה עד 50 אלף ₪?

במקרים מסוימים, הלוואה עד 50 אלף ₪ יכולה לסייע להגדיל באופן נקודתי את תזרים המזומנים. הדבר יכול מאוד לסייע לאנשים שרוצים לאסוף סכום כסף ספציפי עבור מטרה ספציפית. יש כאלו שאולי ירצו להשקיע בלימודים, בנכס או בדבר מה אחר. עקב כך שלהלוואה נתונה יש עלות, ניתן לבצע מעין עלות מול תועלת, כדי לזהות ולבדוק אם מדובר בהלוואה ראויה לאותן מטרות. אם אנחנו מעוניינים להשקיע בנכס שיכול להניב 10% תשואה, לא יהיה זה הגיוני לקחת עבורו הלוואה שעלותה היא 11% ריבית. שכן זה לא יקדם את האינדיבידואל, אלא אם כן נדמה שבטווח הארוך ההשקעה אכן יכולה להצדיק את עצמה. או באם לאינדיבידואל יש סיבות שקולות וצלולות אחרות להעדיף עסקה זאת, על אף הנתונים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן