כאל הלוואות

כאל הלוואות

המצב הכלכלי ויוקר המחיה גורמים ללא מעט מאיתנו להיכנס למצבים שונים שכוללים מינוס חד פעמי או מינוס כרוני. לעיתים הבנק אינו מאפשר לנו לקחת הלוואה ואז עומדות בפנינו שתי אופציות או לבקש מהמשפחה או לפנות לחברת כאל הלוואות ולקחת הלוואה. לרוב נעדיף לפנות לחברת הלוואות ופחות למשפחה.

אילו סוגי הלוואות תמצאו בכאל הלוואות?

בכאל הלוואות תמצאו את סוגי ההלוואות הבאות:

הלוואה מיידית לכל מטרה- בסוג הלוואה זאת ניתן לבקש מחברת האשראי שהינה כאל הלוואה בסכום מסוים של עד 100 אלף ₪ ולעשות את מה שאנו צריכים בין אם זה שיפוץ דירה, קניית רכב, לימודים ועוד. ההלוואה הינה במסגרת נפרדת ואינה תופסת שום מסגרת שיש לכם.

חיוב חודשי קבוע- בהלוואה זאת החיוב הוא קבוע מדי חודש ויורד בכרטיס האשראי. בחיוב מסוג זה אין הפתעות בסוף החודש מאחר שיש חיוב קבוע והוא יורד כל חודש ולא משתנה.

פריסת חיובים- הלוואה זאת מאפשרת לכם לפרוס את סכום ההלוואה לסכום חיוב חודשי בתשלומים אשר כולל ריבית. הפריסה יכולה להיות לתשלום אחד ועד ל-60 תשלומים.

כאל CH0ICE- בהלוואה זאת ניתן לבחור בכל חודש את גובה סכום החיוב בטרם הגבייה עצמה. כך שהחיוב הוא בהתאם לצרכים האישיים שלכם. אתם מחליטים מהו הסכום לחיוב שאתם יכולים לשלם ובהתאם ליכולת ומצב החשבון בבנק יורד החיוב מדי חודש.

מי זכאי לקבל הלוואה מכאל הלוואות?

את הלוואות זכאים לקבל לקוחות כאל. אם אתם לקוחות של חברת כאל תוכלו לפנות לכאל הלוואות דרך האתר ולמלא בקשה לקבלת הלוואה בהתאם לסוג ההלוואה הרצויה לכם או לפנות טלפונית ולדבר עם נציג בנקאי. לאחר מילוי טופס הבקשה ובדיקת חשבון הבנק ניתן יהיה לאשר את הלוואה, אך אם אתם בפשיטת רגל או שחשבון הבנק שלכם מעוקל לא תוכלו  לקבל את ההלוואה.

היתרונות של לקיחת הלוואות דרך כאל הלוואות

באמצעות כאל הלוואות תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים:

הלוואה בהתאמה אישית- הלוואה בהתאמה אישית ומלאה של עד 200 אלף ₪ ותשלומים נוחים.

ללא ערבים- ההלוואה אינה מצריכה ערבים והינה מיידית.

תשלומים גמישים- התשלומים בכאל גמישים עד מאוד והינם עד לחמש שנים.

לא תופס את המסגרת- הלוואה אינה תופסת את מסגרת האשראי בבנק והיא נפרדת.

הכסף נכנס לחשבון הבנק תוך 3 ימי עסקים מרגע קבלת כל המסמכים חתומים ובדיקה עם הבנק לגבי חשבון הלקוח.

הריבית שאותה משלמים בתשלומי החזר ההלוואה הינה בין 3.25%-14.70% והיא בהתאם לפריסת תשלומי הלוואה וסוג ההלוואה. הריבית קבועה ואינה משתנה בהתאם למע"מ או ריבית הפריים.

גובה הריבית נקבעת בהתאם לריבית הפריים בהתאם לבנק ישראל ועליה יש להוסיף ריבית נוספת בהתאם לנתוני הלקוח, רמת הסיכון שלו, תקופת ההלוואה, פריסת התשלומים ועוד.

במידה ואתם לא עומדים בתשלומי הלוואה שכוללים ריבית, והתשלומים חוזרים ואין להם כיסוי. תצטרכו לשלם ריבית פיגורים שמתווספת על הריבית שיש לכם על הלוואה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן