כאל הלוואות

המצב הכלכלי ויוקר המחיה גורמים ללא מעט מאיתנו להיכנס למצבים שונים שכוללים מינוס חד פעמי או מינוס כרוני. לעיתים הבנק אינו מאפשר לנו לקחת הלוואה ואז עומדות בפנינו שתי אופציות או לבקש מהמשפחה או לפנות לחברת כאל הלוואות ולקחת הלוואה. לרוב נעדיף לפנות לחברת הלוואות ופחות למשפחה.

כאל הלוואות

אילו סוגי הלוואות תמצאו בכאל הלוואות?

בכאל הלוואות תמצאו את סוגי ההלוואות הבאות:

הלוואה מיידית לכל מטרה- בסוג הלוואה זאת ניתן לבקש מחברת האשראי שהינה כאל הלוואה בסכום מסוים של עד 100 אלף ₪ ולעשות את מה שאנו צריכים בין אם זה שיפוץ דירה, קניית רכב, לימודים ועוד. ההלוואה הינה במסגרת נפרדת ואינה תופסת שום מסגרת שיש לכם .

חיוב חודשי קבוע- בהלוואה זאת החיוב הוא קבוע מדי חודש ויורד בכרטיס האשראי. בחיוב מסוג זה אין הפתעות בסוף החודש מאחר שיש חיוב קבוע והוא יורד כל חודש ולא משתנה.

פריסת חיובים- הלוואה זאת מאפשרת לכם לפרוס את סכום ההלוואה לסכום חיוב חודשי בתשלומים אשר כולל ריבית. הפריסה יכולה להיות לתשלום אחד ועד ל-60 תשלומים .

כאל CH0ICE- בהלוואה זאת ניתן לבחור בכל חודש את גובה סכום החיוב בטרם הגבייה עצמה. כך שהחיוב הוא בהתאם לצרכים האישיים שלכם. אתם מחליטים מהו הסכום לחיוב שאתם יכולים לשלם ובהתאם ליכולת ומצב החשבון בבנק יורד החיוב מדי חודש.

מי זכאי לקבל הלוואה מכאל הלוואות?

את הלוואות זכאים לקבל לקוחות כאל. אם אתם לקוחות של חברת כאל תוכלו לפנות לכאל הלוואות דרך האתר ולמלא בקשה לקבלת הלוואה בהתאם לסוג ההלוואה הרצויה לכם או לפנות טלפונית ולדבר עם נציג בנקאי. לאחר מילוי טופס הבקשה ובדיקת חשבון הבנק ניתן יהיה לאשר את הלוואה, אך אם אתם בפשיטת רגל או שחשבון הבנק שלכם מעוקל לא תוכלו  לקבל את ההלוואה.

היתרונות של לקיחת הלוואות דרך כאל הלוואות

באמצעות כאל הלוואות תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים:

הלוואה בהתאמה אישית– הלוואה בהתאמה אישית ומלאה של עד 200 אלף ₪ ותשלומים נוחים .

ללא ערבים- ההלוואה אינה מצריכה ערבים והינה מיידית.

תשלומים גמישים- התשלומים בכאל גמישים עד מאוד והינם עד לחמש שנים .

לא תופס את המסגרת- הלוואה אינה תופסת את מסגרת האשראי בבנק והיא נפרדת.

שאלות ותשובות

מתי הכסף נכנס לחשבון הבנק?

הכסף נכנס לחשבון הבנק תוך 3 ימי עסקים מרגע קבלת כל המסמכים חתומים , ובדיקה עם הבנק לגבי חשבון הלקוח .

מהי הריבית שנשלם על ההלוואה?

הריבית שאותה משלמים בתשלומי החזר ההלוואה הינה בין 3.25%-14.70% והיא בהתאם לפריסת תשלומי הלוואה וסוג ההלוואה. הריבית קבועה ואינה משתנה בהתאם למע"מ או ריבית הפריים .

איך נקבע גובה הריבית בהלוואה בריבית קבועה?

גובה הריבית נקבעת בהתאם לריבית הפריים בהתאם לבנק ישראל ועליה יש להוסיף ריבית נוספת בהתאם לנתוני הלקוח, רמת הסיכון שלו, תקופת ההלוואה, פריסת התשלומים ועוד.

מהי ריבית פיגורים ומתי יש לשלם אותה?

במידה ואתם לא עומדים בתשלומי הלוואה שכוללים ריבית, והתשלומים חוזרים ואין להם כיסוי. תצטרכו לשלם ריבית פיגורים שמתווספת על הריבית שיש לכם על הלוואה.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים