הלוואות לשכירים ללא ערבים

הלוואות לשכירים ללא ערבים

הלוואות לשכירים ללא ערבים יכולות להילקח ממקום העבודה של השכירים, בשל כל מיני סיטואציות. לרבות – באם העובדים השכירים חווים מצוקה אישית כזאת או אחרת, מחתנים את הילדים שלהם, רוכשים דירה או כלי רכב חדש, או מממנים את הלימודים של הילדים שלהם באוניברסיטה או במכללה, וכיוצא בזאת.

איך הכי נכון לנכות את התשלום עבור הלוואות לשכירים ללא ערבים במקום העבודה?

הדרך הכי נכונה לנכות את התשלום עבור הלוואות לשכירים ללא ערבים במקום העבודה הינה על ידי ניכוי מהשכר החודשי של העובדים, בכפוף לחוק במדינת ישראל. בנוסף לכך, המעסיק צריך לקבוע מבעוד מועד, ולהעלות הכול בכתב, נתונים כגון – שיעורי הריבית, תחילת החזר ההלוואה, סך פריסת התשלום, גובה התשלומים, התאריך בכל חודש שירד החזר ההלוואה, וכיוצא בזאת.

איך קובעים את סכום אישור הלוואות לשכירים ללא ערבים במקום העבודה?

קובעים את סכום אישור הלוואות לשכירים ללא ערבים במקום העבודה באמצעות הפרשה של סכום מסוים, שכולל את תכנית ההלוואה, כמו גם את הסכום הסופי שהולווה לעובד. בתום זאת, תשלומי הלוואה פרטניים שיבוצעו באמצעות העובדים יוציאו לפועל את תכנית ההלוואה. קביעת סכום אישור ההלוואה תהיה הגבלה מרבית וגורפת בשביל כל העובדים, או לחלופין אחוז מסוים מהשכר החודשי שייקבע מראש, וכיוצא בזה.

שאלות ותשובות

יש לקבוע מבעוד מועד את נסיבות הלוואות לשכירים ללא ערבים , באם הן ממש לא משנות, או שיאושרו רק כשיש מצוקה.

יש לקבוע אם הזכאות לקבלה של הלוואות לשכירים ללא ערבים במקום העבודה תתבסס על משך הזמן בארגון, כמו למשל – מינימום שנה אחת, או אם כל עובד, בלי כל קשר לוותק שלו בעבודה, יהיה זכאי לקבל הלוואה.

מרבית המעסיקים חושבים שכדאי לקבוע את תקופת החזר הלוואות לשכירים ללא ערבים במקום העבודה, בסביבות שנתיים עד שלוש. וזאת משום שאם התשלומים נמשכים יותר מדי שנים, זה הופך להיות קשה יותר לממש הלכה למעשה את תכנית ההלוואה.

במידה והעובד לא עומד בתשלומי ההלוואה או שהוא כבר לא עובד במקום העבודה, המעסיק לא יוכל לגבות את סכום ההלוואה שלא שולם.

ש לקבוע את שיעורי הריבית, מתי יתחיל החזר ההלוואה, באיזה תאריך מדי חודש ירד החזר ההלוואה, ומה יהיה גובה כל תשלום, וכיוצא בכך.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן