הלוואות לבעלי כרטיס אשראי

הלוואות לבעלי כרטיס אשראי

יש כל מיני מצבים בחיים שבעטיים תזדקקו לתזרים מזומנים פתוח, זה יכול להיות בגלל נסיעה לחופשה, בגלל שיפוץ בבית, או בגלל חוב גדול בכרטיסי האשראי.  במקרים שכאלו ואחרים, נראה, על פניו, כי הלוואות לבעלי כרטיס אשראי הן דרך נהדרת של הצעה ללוות כסף לכל מטרה, והן מאופיינות בכל מיני הפרשות סכומי אשראי קונבנציונליות. בדרך כלל, הסוג של הלוואות שכאלו מלוות באישור של קבלת כסף בליווי של ריבית מוגדרת מבעוד מועד, מגבלות אישור סכום ההלוואה, הסדרי תשלומים מדי חודש, שיש בהם דרישות של חיתום, קרן וכן ריביות או לחלופין עמלות בגין איחור בתשלום החודשי, וכיוצא בזאת. אי עמידה בתשלומים החודשיים עלול להשפיע לרעה על דירוג האשראי שלכם, ולגרום לכל מיני בעיות עתידיות לקבל אישור על כל מיני סוגים של הלוואות, וכיוצא בזה.

למה הלוואות לבעלי כרטיס אשראי נקראות אשראי מתגלגל?

יודעי דבר מצהירים בריש גלי, כי הלוואות לבעלי כרטיס אשראי נקראות בשם של אשראי מתגלגל, וזאת בשל הסיבה שבמקביל לחשבון אשראי מסתובב, תוכלו ליהנות מגישה באופן שוטף לקבלת כסף, כל עוד החשבון שלכם יימשך להיות במצב תקין. סוג כזה של הלוואות מתגלגלות או מסתובבות עשוי אף לזכות אתכם בהגדלה של מסגרת האשראי שלכם באופן קבוע, בעוד שיעורי הריבית לרוב יהיו גבוהים לעומת הלוואה אישית.

מי שלוקח הלוואות לבעלי כרטיס אשראי נהנה מקבלת גישה לסכום מוגדר מבעוד מועד, אבל יחד עם זאת לא תוכלו לקבל את הסכום במלואו. במקום זאת, יש באפשרותכם לקחת כספים מהחשבון לפי שיקול דעתו של המלווה בכל זמן נתון עד למגבלה המקסימלית. תצטרכו לשלם ריבית רק על הכספים שלוויתם, באופן כזה שעשוי להיות לכם חשבון פתוח בלי כל ריבית אם אין לכם יתרה.

היתרון של הלוואות לבעלי כרטיס אשראי, לבעלי אשראי מוגבל או גרוע, תיהנו מהיכולת לבנות תנאי אשראי טובים יותר לאורך זמן. 

לכל סוג של הלוואות לבעלי כרטיס אשראי יש דרך משלהן לצבור ריבית ובשל כך כדאי לכם לקרוא את האותיות הקטנות שבהסכם ההלוואה. שלא כמו בהלוואות אישיות, שבהן התשלום החודשי שלכם יהיה לרוב דומה לאורך כל תקופת ההחזר, בהלוואות שכאלו התשלום החודשי שלכם ישתנה מדי חודש, לרוב.

הלוואות לבעלי כרטיס אשראי לעסקים עשויות להיות היתכנות מתאימה לכל סוגי העסקים. חיתום הלוואות לעסקים כולל לרוב ניתוח של דו"חות כספיים ושל תחזיות.

הלוואות לבעלי כרטיס אשראי כנגד משכורות של שכירים מוצעות בריבית גבוהה במיוחד. לווים משתמשים בתלושי שכר עבודה על מנת לקבל מקדמות במזומן. הלוואות ששקולות כנגד יום המשכורת עשויות להיחשב בתור הלוואות דורסניות בשל המוניטין שלהן בריבית ועמלות גבוהות במיוחד.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

לקבלת ייעוץ מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם
אודותינו

המרכז להבראה פיננסית היא החברה המובילה בישראל בתחום של הלוואות משכנתא במימון חוץ בנקאי. אנחנו יודעים כיצד להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים במצב כלכלי מורכב, לרבות חשבונות מוגבלים והליכי חדלות פירעון, ולהוציא אותם לדרך חדשה.

שעות פעילות

כל הזכויות שמורות למרכז להבראה פיננסית בע״מ 2020 ©