הלוואה מהירה כנגד נכס קיים

הלוואה מהירה כנגד נכס קיים: כנגד כל הסיכויים

הלוואה מהירה כנגד נכס קיים מהווה סוג של הלוואה בטוחה יותר שכל מלווה, חברת מימון או בנק ייאותו לספק לכם כנגד נכס מסחרי או מגורים. הלוואה מהסוג הזה מלווה בדרך כלל בריביות הרבה יותר נמוכות לעומת הלוואות עסקיות או אישיות בזמן סביר. במידה ויש ברשותכם נכס קיים הוא יכול לשרת אתכם במטרה לקבל אישור להלוואה מהירה, אף במידה ואתם עצמאיים ומנהלים בית עסק, ואף במידה ואתם עובדים שכירים. כמו גם, סכום ההלוואה כנגד נכס לרוב יהיה גבוה יותר מאשר הלוואות בלי ביטחונות בסדר גודל שכזה.

האם הלוואה מהירה כנגד נכס קיים מהווה יתרון גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי?

על פניו נראה, כי הלוואה מהירה כנגד נכס קיים מהווה יתרון גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי. בעלי עסקים, שצריכים מימון כספי על מנת להרחיב את בית העסק שלהם, ימצאו שהלוואה שכזאת יכולה להיות מאוד מועילה בשבילם. עובדים שכירים, שמתמודדים עם שכר מינימום או קצת יותר, ועם המון התחייבויות שוטפות, שלפעמים יש גם התחייבות של שעת חירום, גם ימצאו תועלת בהלוואות שכאלו, שבהכרח יועילו להם בשעת חירום.

מדוע הלוואה מהירה כנגד נכס קיים "טובה ליהודים"?

ברור מאליו כי הלוואה מהירה כנגד נכס קיים טובה ליהודים, בעיקר בשל שלוש סיבות עיקריות – קודם כל, תוכלו להמשיך ולהחזיק בנכס שלכם, אף לאחר קבלת כספי ההלוואה, שנית כל, זה הרבה יותר משתלם מאשר הלוואות אישיות, ובנוסף תוכלו לעשות שימוש בכספי ההלוואה לכל הוצאה בלתי צפויה, כמו למשל – השקעה בצמיחה העסק, מימון אירוע גדול, שיפוץ הבית שלכם, וכיוצא בזה.

באופן כללי, הלוואה מהירה כנגד נכס קיים מסייעת בצמיחה של העסק או שומרת על עתידם הכלכלי של מקבלי ההלוואה והן של בני המשפחה שלהם. הקריטריון היחידי שמותנה בהלוואה כנגד נכס קיים מתבטא בכך שההלוואה צריכה להיות למטרה לגיטימית.

באפשרותכם, במקביל לקבלת הלוואה מהירה כנגד נכס קיים, לבקש הלוואת תוספת, אבל האישור יהיה תלוי בכל מיני גורמים כדוגמת – היסטוריית החזרים של הלוואה אחרונה שלכם, וכן יתרת חובה בהלוואה הזאת, ההכנסה החודשית שלכם, וגם יחס שווי הלוואה לנכס.

באופן כללי, הלוואה מהירה כנגד נכס קיים תאושר רק כנגד בטחונות, משמע, מקרקעין לרבות נכס מגורים או מסחרי בנוי. לפני שתסכימו על הזכאות וסכום ההלוואה הנדרש, הגורם המלווה יעריך את הנכס שלכם. הסכום יהיה תלוי בערך השוק ההוגן הרווח, לא בערך העבר או הפוטנציאלי העתידי.

אכן, לפני אישור הלוואה מהירה כנגד נכס קיים הגורם המלווה יעריך את יכולת ההחזר שלכם באמצעות דו"חות ההכנסה שלכם, היסטוריית ההחזרים, הלוואות שוטפות וכיוצא בכך.

כל הלוואה מהירה כנגד נכס קיים מלווה בתקופת החזר ארוכה יותר לעומת הלוואות אישיות.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן