הלוואה שופרסל

הלוואה שופרסל

החובות והמינוסים גורמים ללא מעט מאיתנו לחפש אפיקים שונים שבהם ניתן לקבל הלוואה מעבר לבנקים ולחברות האשראי. אחת החברות הפופולריות והמובילות בשוק המזון "שופרסל", מציעה הלוואות לכל מטרה אשר מוענקת ללקוחות המועדון, לקוחות כרטיס אשראי שופרסל ולקוחות כל הבנקים. סכום ההלוואות הינו עד 100,000 ₪ וניתן לפריסה של עד 60 תשלומים.

מהי הלוואה שופרסל?

הלוואה שופרסל היא הלוואה הניתנת ללקוחות מועדון שופרסל, לקוחות כרטיס אשראי שופרסל וכן ללקוחות כל הבנקים. ההלוואה היא בשיתוף עם חברת ויזה כאל והיא ניתנת לכל לקוחות הבנקים בסכום של עד 100,000 ₪. ההלוואה ניתנת בפריסת תשלומים נוחה וגמישה והריבית עליה היא כ-8%. הלוואות אלה אינן מצריכות ערבים ובטחונות כפי שנהוג בהלוואות שונות.

מהם התנאים להלוואה שופרסל?

על מנת להיות זכאים להלוואה שופרסל עליכם להיות חברי מועדון או בעלי כרטיס אשראי שופרסל. כמו כן, ההלוואה היא ללקוחות כל הבנקים, לתקופה של עד 60 חודשים וסכום ההלוואה הוא עד 100,000 ₪. כמו כן, הלוואות אלה כוללות ריבית הדומה לריבית בחברות האשראי אשר נקבעת בהתאם לנתוני הלקוח. הריביות נעות בין 5.1-16.4% והן עלולות להשתנות בהתאם לשינוי בע"מ או שינוי ריבית הפריים.

איך מגישים בקשה לקבלת הלוואה שופרסל?

על מנת להגיש בקשה הלוואה שופרסל עליכם להיכנס לאתר שופרסל או לחייג לשופרסל ולמלא את בקשת הלוואה או באתר חברת ויזה כאל. לאחר מילוי בקשת ההלוואה חברת שופרסל עוברת על הבקשה ביחד עם חברת כאל, במידה והבקשה אושרה תוך ימים ספורים נכנס הכסף לחשבון הבנק לאחר שיגיע אליכם שליח לביצוע חתימה על טופס הלוואה. לאחר שתחתמו על הטפסים הכסף יועבר לחשבון הבנק תוך 3 ימי עסקים מרגע החתימה על טופס הלוואה.

שאלות ותשובות

במידה ולא אושרה הלוואה ניתן להגיש בקשת הלוואה לאחר תקופה מסוימת שוב.

אין צורך בערבים ובטחונות כמו בהלוואות אחרות הקיימות בשוק.

ריבית שופרסל היא בטווח הריבית בדומה לחברות האשראי.

עם הלוואות שופרסל תוכלו ליהנות מהלוואות מיידיות לכל מטרה מבלי שתצטרכו ערבים או בטחונות. פריסת תשלומים נוחה וגמישה ביותר של עד 60 תשלומים כך שהחזרי ההלוואה לא גבוהים  וניתנים לתשלום.

הלוואות שופרסל מתאימות לחברי מועדון שופרסל, בעלי כרטיס אשראי שופרסל וכן לקוחות כל הבנקים אשר זקוקים להלוואה מיידית

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן