הלוואה שופרסל

החובות והמינוסים גורמים ללא מעט מאיתנו לחפש אפיקים שונים שבהם ניתן לקבל הלוואה מעבר לבנקים ולחברות האשראי. אחת החברות הפופולריות והמובילות בשוק המזון "שופרסל", מציעה הלוואות לכל מטרה אשר מוענקת ללקוחות המועדון, לקוחות כרטיס אשראי שופרסל ולקוחות כל הבנקים. סכום ההלוואות הינו עד 100,000 ₪ וניתן לפריסה של עד 60 תשלומים. .

הלוואה שופרסל

מהי הלוואה שופרסל?

הלוואה שופרסל היא הלוואה הניתנת ללקוחות מועדון שופרסל, לקוחות כרטיס אשראי שופרסל וכן ללקוחות כל הבנקים. ההלוואה היא בשיתוף עם חברת ויזה כאל והיא ניתנת לכל לקוחות הבנקים בסכום של עד 100,000 ₪. ההלוואה ניתנת בפריסת תשלומים נוחה וגמישה והריבית עליה היא כ-8%. הלוואות אלה אינן מצריכות ערבים ובטחונות כפי שנהוג בהלוואות שונות.

מהם התנאים להלוואה שופרסל?

על מנת להיות זכאים להלוואה שופרסל עליכם להיות חברי מועדון או בעלי כרטיס אשראי שופרסל. כמו כן, ההלוואה היא ללקוחות כל הבנקים , לתקופה של עד 60 חודשים וסכום ההלוואה הוא עד 100,000 ₪. כמו כן, הלוואות אלה כוללות ריבית הדומה לריבית בחברות האשראי אשר נקבעת בהתאם לנתוני הלקוח. הריביות נעות בין 5.1-16.4% והן עלולות להשתנות בהתאם לשינוי בע"מ או שינוי ריבית הפריים.

איך מגישים בקשה לקבלת הלוואה שופרסל?

על מנת להגיש בקשה הלוואה שופרסל עליכם להיכנס לאתר שופרסל או לחייג לשופרסל ולמלא את בקשת הלוואה או באתר חברת ויזה כאל. לאחר מילוי בקשת ההלוואה חברת שופרסל עוברת על הבקשה ביחד עם חברת כאל, במידה והבקשה אושרה תוך ימים ספורים נכנס הכסף לחשבון הבנק לאחר שיגיע אליכם שליח לביצוע חתימה על טופס הלוואה. לאחר שתחתמו על הטפסים הכסף יועבר לחשבון הבנק תוך 3 ימי עסקים מרגע החתימה על טופס הלוואה.

שאלות ותשובות

אם לא מאשרים את ההלוואה ניתן להגיש בקשת הלוואה שוב לאחר תקופה?

במידה ולא אושרה הלוואה ניתן להגיש בקשת הלוואה לאחר תקופה מסוימת שוב.

האם יש צורך בערבים ובטחונות?

אין צורך בערבים ובטחונות כמו בהלוואות אחרות הקיימות בשוק.

האם הריבית של שופרסל גבוהה מהריבית של חברות האשראי?

ריבית שופרסל היא בטווח הריבית בדומה לחברות האשראי.

מה היתרונות של שופרסל על פני הלוואות אחרות?

עם הלוואות שופרסל תוכלו ליהנות מהלוואות מיידיות לכל מטרה מבלי שתצטרכו ערבים או בטחונות. פריסת תשלומים נוחה וגמישה ביותר של עד 60 תשלומים כך שהחזרי ההלוואה לא גבוהים  וניתנים לתשלום .

למי מתאימות הלוואות שופרסל?

הלוואות שופרסל מתאימות לחברי מועדון שופרסל, בעלי כרטיס אשראי שופרסל וכן לקוחות כל הבנקים אשר זקוקים להלוואה מיידית .

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים