הלוואה לרכישת מונית

הלוואה לרכישת מונית

נראה כי לאחרונה נצפתה פריחה בעולם המוניות, שמביאה לגל עצום של כל מיני סוגי מוניות על הכבישים. הביקוש למוניות גדל באופן ניכר, בעוד המון חברות מוניות נוטות לשכור את השירותים של הנהגים, בשביל לתת פתרון לביקוש המתגבר. הנהיגה, בפרט בערים שבהן התנועה ערה, קלה למדי בשל זמינות השירותים של המוניות. ולכן זה מאוד ברור, כי הלוואה לרכישת מונית מתבקשת מאליה, כדי לספק שירותי נסיעה במוניות. מוסדות פיננסיות, כמו גם בנקים, מציעים הלוואות לרכישת מוניות.בעזרת המרכז להבראה פיננסית תוכלו לקבל סיוע בהלוואה אפילו אם אתם מסורבי בנקים.

למה גבר הצורך בקבלת הלוואה לרכישת מונית?

נראה, על פניו, כי גבר הצורך בקבלת הלוואה לרכישת מונית עם הכניסה של מוניות שמבוססות על אפליקציות כאלו ואחרות, בעוד שוק התחבורה המקומי עבר סוג של שינוי פרדיגמה. הביקוש לשירותי המוניות התגבר בד בבד להיקפי ההיצע. משום ששירותים שכאלו מחייבים את הנהגים לרשום את המוניות לשעבר שלהן, סוחרי הרכבים נרתמו למשימה, וכיום הם מציעים כל מיני תכניות מימון, או לחלופין סוגי הלוואות שונים לשם רכישה של מכוניות יד שניה וחדשות. אף מוסדות פיננסיים או הבנקים מציעים אפשרויות של רכישת מוניות בקונסטלציה של הלוואה אטרקטיבית לשם שימוש מסחרי.

מה הם התנאים הרווחים של הלוואה לרכישת מונית?

התנאים הרווחים של הלוואה לרכישת מונית בעוד הרכישה של המונית תהיה כפופה לאישור הגורמים שנוגעים לדבר. עסקים או אנשים פרטיים שמציעים או מפעילים כלי רכב לשם הובלת נוסעים או מטענים. שהלווים יהיו בעלי רישיון נהיגה בתוקף.

שאלות ותשובות

ותק הנהיגה אשר דרוש על מנת שיאשרו מיד הלוואה לרכישת מונית, צריך לייצג נהגים עם רישיון נהיגה בתוקף, וכן בעלי ניסיון של מינימום שלוש שנים נדרש על מנת להגיש בקשה להלוואה כזאת.

פריסת התשלומים בגין הלוואה לרכישת מונית, נאמדת בתקופה של החזר הכסף – של חמש שנים, אשר כוללים תקופה של מורטוריום בת כשלושה חודשים.

ממש לא, הלוואה לרכישת מונית איננה מיועדת אך ורק לשם קניית מונית, כי אם אתם עשויים אף להסתייע בהלוואה זו לשם רכישה של משאיות יד שנייה וכן של מכונות או של ציוד בנייה משומשים.

אתם יכולים להיעזר באישור על הלוואה לרכישת מונית לשם רכישת רכב חדש או ישן לא ישן משלוש שנים לשימוש מסחרי.

הלוואה לרכישת מונית אינה מצריכה כל בטחונות או ערבים. עם זאת, הרכב אמור להיות מוצע לבנק למשך תקופת ההלוואה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן