הלוואה בנקאית לכל מטרה

הלוואה בנקאית לכל מטרה

הלוואה בנקאית לכל מטרה הפכה לאחת ההלוואות הפופולריות והנפוצות ביותר בבנקים וכן בחרות חוץ בנקאיות. מדובר על הלוואה נוחה וגמישה עם ריבית נמוכה ותנאים אטרקטיביים במיוחד. את ההלוואה ניתן לפרוס לתקופה ארוכה של עד שש שנים ולעמוד בתנאי החזר נוחים להחזרה מדי חודש ללא צורך בביטחונות או ערבים. ההלוואה מתאימה לכל לקוחות הבנקים והיא מצריכה ביקור בסניף הבנק או בסניפים אחרים על מנת למלא טופס בקשה לקבלת הלוואה.

מהי הלוואה בנקאית לכל מטרה?

הלוואה בנקאית לכל מטרה היא הלוואה לכל מטרה אשר ניתנת דרך הבנק בסכום של עד 100,000 ₪. הלוואה זאת אינה מצריכה ערבים או בטחונות כפי שנהוג בהלוואות אחרות וניתן לסגור איתה חוברות או מינוסים או אפילו לשפץ את הבית. כל מה שאתם צריכים זה לבדוק אם מגיע לכם הלוואה בנקאית בתור לקוחות הבנק במידה וכן, יש להגיע לסניף הבנק למלא טופס בקשת הלוואה ולחכות לאישור ההלוואה. לאחר אישור ההלוואה הכסף נכנס לחשבון העובר ושב שלכם תוך מספר ימים.

מה כוללת הלוואה בנקאית לכל מטרה?

הלוואה בנקאית לכל מטרה כוללת לא מעט מאפיינים שלא תמצאו בסוגי הלוואות אחרות בשוק. ראשית, הריבית על תשלומי ההלוואה הם נמוכים. שנית, ההלוואה ניתנת לפריסת תשלומים של עד שש שנים. שלישית, מדובר על החזר תשלומים נוח וגמיש שניתן לעמוד בו מדי חודש. רביעית, ההלוואה ניתנת לכל לקוחות הבנק, כך שאם בא לכם לקחת הלוואה מבנק שאתם לא לקוחות שלו תוכלו לעשות זאת ללא בעיה. חמישית, סכום ההלוואה הוא עד 100,000 ₪ כך שבמידה ובא לכם לפרוע אותם לפני הזמן תוכלו לעשות זאת ללא עמלת פירעון מוקדם או הודעה מוקדמת. שישית, אין צורך בערבים. שביעית, אין צורך בביטחונות.

למי מתאימה הלוואה בנקאית לכל מטרה?

הלוואה בנקאית לכל מטרה היא הלוואה הניתנת לכל לקוחות הבנקים. היא מתאימה לאנשים שיש להם חובות או מינוס שהם רוצים לכסות, לשפץ את הבית, לטיפולי שיניים, מימון חתונה, תשלום שכר דירה ואפילו לטיול בחו"ל. את ההלוואה יש לבקש בסניף הבנק או מסניפי בנקים אחרים, למלא טופס בקשת הלוואה ולחכות לאישור ההלוואה.

שאלות ותשובות

במידה והבנק לא מאשר הלוואה בנקאית ניתן לפנות לבנקים שונים או לחברות חוץ בנקאיות הכוללות את חברות האשראי, חברות הביטוח, חברות מימון, קרנות פנסיה או קרנות השתלמות ומבקשים מהם.

סכום קרן ההלוואה עומד עד ל-100,000 ₪.

ניתן לפרוס את ההלוואה עד ל-72 תשלומים כלומר עד שש שנים.

אין צורך בערבים בעת לקיחת הלוואה זאת מכיוון שמדובר על סכום שהוא לא גבוה.

במידה של פיגור בתשלומי ההלוואה יש לשלם ריבית פיגורים בנוסף לריבית הקיימת. במידה והלווה עדיין לא משלם הוא עלול למצוא את עצמו בהליכי הוצאה לפועל או עיקול החשבון.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן