קניית רכב בתשלומים

בוודאי ידוע לכם, כי לקנות רכב כרוך בהחלטה מורכבת למדי, מרכישת רכב במזומן ועד הסתייעות במימון, ההיתכנויות מסתמנות כממש אין סופיות. מעבר לחשיבה על מימון רכב חדש, יש לחשוב גם העלויות השוטפות הנדרשות. מדובר בהשקעה כספית מאוד גדולה, ועל כן חשוב שתבחרו בדרך הכי נכונה בשבילכם. קניית רכב בתשלומים היא מונח ששומעים עליו הרבה פעמים, בפרט מי שמעוניין להתחדש ברכב חדש, וידו אינו משגת. אופציית קניית רכב שכזאת מעניקה לכם את ההזדמנות לנהוג ברכב חדש בהסדר תשלומים אטרקטיבי. ככלות הכול, לא תהיו חייבים להוציא סכום כסף אדיר במכה אחת, אלא מדי חודש, לפי היכולת הכלכלית שלכם .

קניית רכב בתשלומים
קניית רכב בתשלומים

מה ההשלכות של קניית רכב בתשלומים?

ההשלכות של קניית רכב בתשלומים , שהגורם המלווה יבדוק את הרקע שלכם בעמידה בהלוואות, משום שדרך מימון זאת שוות ערך לכל הלוואה אחרת לרכישת רכב, ועל כן יבחנו את דירוג האשראי שלכם, ובמידה והוא יימצא שלילי, עם כל הרצון הטוב של המלווה, הוא ייאלץ לסרב לכם. במידה ותתכתבו בהצלחה עם תנאי ההסדר של עמידה בתשלומים, הרקורד של האשראי שלכם יהיה נקי ללא רבב, ויירשם לזכותכם. 

מה המשמעות של קניית רכב בתשלומים?

באופן כללי, קניית רכב בתשלומים שוות ערך לכל אמצעי מימון רכישה של רכב או לחלופין לליסינג פיננסי. סכום הרכישה של הרכב שתקבלו יתחלק למספר החודשים שבהם תצטרכו לשאת בתשלומי ההחזר עבור רכישת הרכב החדש, שלכך יתווסף אחוז הריבית. עומדת לפניכם הבחירה, בכל זמן נתון, אם אתם מעוניינים לשלם יותר, משמע – במידה ורכשתם רכב שאותו אתם מעוניינים בבוא מן הימים להחליף בחדש, הנכם עשויים לעשות שימוש בכסף בתור תוספת למקדמה על קניית הרכב.

שאלות ותשובות

משום שבאמצעות קניית רכב בתשלומים אתם בעצם הופכים להיות הבעלים הרשמיים של הרכב החדש, הנכם עשויים, בכל זמן נתון, למכור את הרכב באם הנסיבות שלכם משתנות או שתיתקלו בבעיה כלכלית.

אם אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לקנות רכב בכסף מזומן, כי אז קניית רכב בתשלומים הינה לרוב הדרך הכי הגיונית לממן עסקת רכב.

אתם תהפכו להיות הבעלים של הרכב באופן מוחלט מתחילת תהליך קניית רכב בתשלומים, ויכולים למכור את הרכב במידת הצורך.

לאחר ששילמתם מחצית מעלות הרכב, באמצעות קניית רכב בתשלומים, ייתכן שתוכלו להחזיר אותו ולא תצטרכו לבצע תשלומים נוספים.

קניית רכב בתשלומים דומה בהחלט להסכם רכישת שכירות, אבל לרוב אתם משלמים תשלומים חודשיים נמוכים יותר.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים