הלוואה לרכב יד 2

הלוואה לרכב יד 2

אין דבר יותר מעצים מאשר להיות בעלי רכב פרטי, אך לא תמיד מסגרת התקציב שלכם תהיה תואמת לשאיפות הגדולות שלכם, בעוד אחרי רכישת נכס, רכישת רכב היא ההוצאה הכספית הגדולה ביותר שתהיה לכם. יש מצבים שמחייבים "חישוב מסלול מחדש", לזנוח את הרעיון של קניית רכב חדש, ולפנות דווקא לרעיון של רכישת רכב יד 2. הדבר מקבל משנה תוקף במידה ומביאים בחשבון את ערך הפחת ואת ההוצאות הכספיות שנלוות להחזקת רכב חדש. הלוואה לרכב יד 2 מאוד שכיחה במציאות העכשווית, בעקבות הפריחה המטאורית של שוק הרכבים יד 2.

למה הלוואה לרכב יד 2 כה נחוצה, כיום יותר מאי פעם?

בעבר להיות בעלי רכב נחשב למותרות, וזאת משום שלא כל בני האדם יכלו להרשות זאת לעצמם מההיבט הכלכלי, ומי שרכש רכב היה זה לו כמו אבן דרך משמעותית, בפרט מי שיכול לשלם על הרכב במזומן. אבל כיום, במקבל להופעתם של מלווים לרכישת רכב יד 2, רמות הכנסה שגדלו, או לחלופין השינוי בדמוגרפיה, בעלות על רכב ממש לא נחשבת למותר, כי אם להכרח, מה שבהחלט מתאפשר באמצעות לקיחת הלוואה לרכב יד 2. אף במידה ואין לכם יותר מדי כסף להשקיע בהתחלה לשם רכישת הרכב, אין כל בעיה שתשיגו רכב, משום שרכב יד 2 הרבה יותר משתלם כלכלית, לעומת רכב חדש.

מה חייבים לעשות הרבה לפני בקשת הלוואה לרכב יד 2?

הרבה לפני שתבקשו הלוואה לרכב יד 2, עליכם להקפיד לבצע חקר שוק מקדים על הרכב יד 2 שמצא חן בעינכם, כאשר את מרבית המידע עליו תוכלו להשיג באופן מקוון, תבדקו גם את ההיסטוריה שלו, מה שיסייע לכם להבין אם הרכב, מושא העניין שלכם, היה מעורב פעם בתאונת דרכים, וכל תיקון או טיפול שהוא עבר, וכולי.

שאלות ותשובות

תהליך בקשת הלוואה לרכב יד 2 הינו פשוט במרבית המקרים, ממש כמו הגשת בקשה להלוואה לרכב חדש.

הנכם עשויים לקבל הלוואה לרכב יד 2 עד תשעים אחוזים, או אפילו מאה אחוזים משווי הרכב. כמו כן, ההלוואה הדרושה תהיה נמוכה יותר, מכיוון שעלות הרכב תהיה נמוכה יותר.

בערים גדולות זה ממש לא פשוט להתנייד בלי רכב נוכח איכות התחבורה הציבורית הקלוקלת, גידול אוכלוסין וחשש מתמיד להתפשטות מחלות. ככל שמוצגים יותר רכבים חדשים, בעלי טכנולוגיה מתקדמת, עלות הרכבים עולה, ולפעמים מקשה על האדם הממוצע לקנות רכב מיד בכספו שלו, ופה נכנסת לתמונה הלוואה לרכב יד 2.

לאור הצורך העצום במימון רכבים יד 2, המלווים המובילים מציעים הלוואה לרכב יד 2, שהיא מוצרים בריבית משתנה, המאפשר לכם לרכוש את הרכב ולהחזיר את סכום ההלוואה בהדרגה.

תקופת ההחזר בגין הלוואה לרכב יד 2 תהיה נמוכה יותר בשל סכום ההלוואה הנמוך יותר. זה יסייע לכם לחסוך בריבית.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן