הלוואה לרכב יד שנייה

במציאות העכשווית, שלכל בית אב יש לפחות רכב פרטי אחד, שהוא בדרך כלל משודרג וחדש, האפשרות ששאר בני המשפחה יתחדשו ברכב היא רק על ידי רכב יד שנייה. אבל גם זה כרוך בהוצאה כספית ניכרת, ובדיוק בשביל זה המציאו את הרעיון הגאוני הזה של הלוואה לרכב יד שנייה. הלוואה לרכב יד שנייה נחשבת למוצר פיננסי מעולה, כאשר תזרים המזומנים לא מאפשר לכם לרכוש רכב יד שנייה, שלא נדבר על רכישת רכב חדש.

הלוואה לרכב יד שנייה
הלוואה לרכב יד שנייה

מדוע כדאי לבחור באופציה של הלוואה לרכב יד שנייה?

כדאי לבחור באופציה של הלוואה לרכב יד שנייה לכל מי שרוצה בתהליכים כמה שיותר פשוטים, עם תנאים נוחים של הלוואה. גם מי שידו איננה ממש משגת, יכול להיות כיום בעל רכב, אומנם לא חדש, אבל יש רכבים יד שניה ממש מוצלחים, שנראים כמו רכבים חדשים. הלוואה שכזאת ידידותית מאוד למסגרת התקציב, בעוד הביטוח וכן שיעורי הפחת הרבה יותר נמוכים משל רכב חדש.

מה התהליך של קבלת הלוואה לרכב יד שנייה באופן כללי?

קודם כל, התהליך של קבלת הלוואה לרכב יד שנייה, באופן כללי, ממש נוח ופשוט, כאשר בתחילה יבדקו את הקריטריונים שלכם לקבלת זכאות ההלוואה. לרוב הדרישה להיות בין גילאי עשרים ואחת ועד גילאי שישים וחמש, עם הוכחה לשכר חודשי מספק דיו, וותק בעבודה בן שנה. במקביל להגשת המסמכים לבקשת ההלוואה, יש להמציא מסמכים לאימות הנתונים שהצהרתם עליהם.

שאלות ותשובות

למרות ששיעורי הריבית עבור הלוואה לרכב יד שנייה גבוהים יותר, בשל הסיכונים הכרוכים, אף עבור הקונה ואף עבור המלווה, אם "חופרים עמוק" אפשר בהחלט למצוא מלווים שאין שניים להם, ללא תחרות. בעוד שרוב המלווים מלווים בסביבות בין שישים וחמישה אחוזים לבין שמונים אחוזים מהערך המוערך של הרכב בתור מקדמה לרכישת הרכב יד שנייה, ניתן למצוא גם הלוואות רכב משומש עד תשעים וחמישה אחוזים מהערך הנקוב של הרכב.

בעוד רכב חדש זה טוב ונפלא, אבל בד בבד, מהערך הראשוני להוצאות לטווח ארוך ועד לזמינות הלוואה לרכב יד שנייה, רכישת רכב יד שנייה מהווה את ההיתכנות הכי החסכונית שתתוודעו אליה כיום.

הלוואה לרכב יד שנייה מציעה גמישות, וזאת בשל העובדה שהיא מאפשרת לכם להחליט על סכום ההלוואה, או על משך ההלוואה, וכולי.

אתם עשויים לבחור באמצעי תשלום עבור הלוואה לרכב יד שנייה לפי הנוחות שלכם, זה יכול להיות המחאות, תשלום מקוון או שירות סליקה אלקטרוני, מתקן חיוב אוטומטי שבו ה-EMI מופחת באופן שגרתי מחשבון הבנק שלכם.

ממש לא. בשביל הלוואה לרכב יד שנייה, כמעט כל התהליך עשוי להתבצע בפלטפורמה און ליין. הניירת היחידה שצריך להגיש פיסית היא טופס הבקשה להלוואה. גם המסמך המבוקש הינו בסיסי ומינימלי ביותר, מה שהופך את כל תהליך בקשת ההלוואה ללא טרחה.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים