אתרי, 57 חולון
הלוואה לשיפור תזרים מזומנים

להפעלת הסרטון לחצו PLAY

נגן וידאו

רקע מקדים

העסק יכול להיות מצוין אבל לעיתם קרובות אופי קבלת התשלומים יוצר בעיות תזרים שמומלץ מאד לטפל בהם מראש, במקרה של אתרי, מדובר בחברה גדולה ויציבה שאופי הפעילות יוצר לעיתים מרווחים תזרימיים .

אתרי בת 57 מחולון הגיעה אלינו בדיוק בנקודה הזו , מאחר ומדובר בלקוחה אחראית שמכירה את המשמעות של תזרים מזומנים , הצלחנו באמצעות מימון ארוך ואחראי לייצר וודאות בעסק.

הבעיה

אובליגו גבוה שהרים מעט גבות לחברות המימון ששקלו לאשר את הבקשה.

הפתרון

על אחת כמה וכמה כשמדובר בלקוח עסקי, רף הסיכון הוא גבוה יותר ואחד הדברים החשובים ביותר כשניגשים לקבלת מימון הוא לבנות תכנית עסקית שמסבירה את ההגיון מאחורי הבקשה, לאחר פגישת דיאגנוסטיקה במרכז להבראה פיננסית, הבנו שעל מנת לאשר את הבקשה ולקבל מימון לפריסה ארוכה עלינו להוכיח כי החברה יכולה לעמוד בהחזר החודשי.

לאחר פחות מחודש, הצלחנו לאשר משכנתא מדרגה 2 מעל המשכנתא הקיימת לתקופה של 30 שנה ובאופן זה, אפשרנו לאתרי מרווח נשימה בתזרים החודשי ע״י הקטנת ההחזרים במעל 65% בחודש.

ליצירת קשר עם כלכלן בחברה, השאירו פרטים:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לקבלת פרטים על תהליך הליווי שלנו מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן