רחמים 51, פרדס חנה
האם כדאי לקחת הלוואת גישור?

להפעלת הסרטון לחצו PLAY

נגן וידאו

רקע מקדים

רחמים פנה אלינו לאחר שכל הדלתות נסגרו בפניו , ההחזר החודשי היה גבוה מיכולת ההשתכרות בזמן שרחמים היה בתהליך מכירה של הנכס, לעיתים מכירת נכס יכולה לקחת יותר זמן ממה שמתכננים בפועל ואז נוצרים פערים תזרימיים , נשאלת השאלה, האם כדאי לקחת הלוואת גישור? אז במקרה הנוכחי כמובן , כלל אצבע , במידה והינכם לא מצליחים לעמוד בהתחייבויות וניסיתם את כל האפשרויות שעומדות בפניכם , לעיתים הלוואת גישור יכול להוות פיתרון .

הבעיה

עקב פיגורים שהתחילו להצטבר בדוח האשראי, נתקלנו בסירובים רבים של הבנקים וחברות הביטוח , מעבר לפיגורים כושר ההשתכרות נפגע משמעותית עקב שינוי תעסוקתי של הלקוח ונוצרו פערים נוספים . 

הפתרון

תוך פחות משבוע, הצלחנו לאשר הלוואת גישור בריבית נוחה לתקופה של שנה + שנה שאיפשרה ללקוח למקסם את מכירת הנכס בצורה רגועה ולתקן את דירוג האשראי. 

ליצירת קשר עם כלכלן בחברה, השאירו פרטים:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לקבלת פרטים על תהליך הליווי שלנו מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן