הלוואה לבעלי כרטיס אשראי

הלוואה לבעלי כרטיס אשראי

יוקר המחיה והמצב הכלכלי בו אנו חיים גורם ללא מעט חובות ומינוסים המצריכים לקיחת הלוואה. אך ישנם מקרים בהם הבנק אינו מעמיד הלוואה לרשותנו, במצב יש לפנות לחברות האשראי אשר מציעות הלוואה לבעלי כרטיס אשראי לכל לקוחות הבנקים במגוון מסלולים שונים מבלי לצאת מהבית. הלוואות אלה ניתנות בפריסת תשלומים נוחה וגמישה אך כוללות לרוב ריבת גבוהה לעומת ריבית הבנקים. אך שמדובר במצב חירום, הלוואות חוץ בנקאיות הן הפתרון הטוב ביותר.

מהי הלוואה לבעלי כרטיס אשראי ולמי היא מתאימה?

הלוואה לבעלי כרטיס אשראי היא הלוואה חוץ בנקאיות אשר ניתנת באמצעות חברות האשראי. הלוואה זאת אינה משפיעה על מסגרת האשראי של הלקוח והיא ניתנת בתנאים נוחים עם ריבית גבוהה ביחס לריבית הבנק. ההלוואה ניתנת דרך כרטיס האשראי ומצריכה מילוי טופס בקשת הלוואה אשר נמצא באתר חברת האשראי. את הלוואה ניתן לקחת גם מחברות אשראי אחרות ולא רק מחברת האשראי שאתם נמצאים בה. הלוואה זאת מתאימה ללקוחות כל הבנקים אשר גילם מעל גיל 21 ויש בבעלותם כרטיס אשראי של אחד הבנקים או של חברות האשראי.

מהי הריבית בהלוואה לבעלי כרטיס אשראי?

הריבית בהלוואה לבעלי כרטיס אשראי גבוה מריבית הבנקים. הריבית נעה בין 8-12% והיא מחושבת בהתאם לדירוג האשראי, סכום ההלוואה, תקופת ההלוואה, סוג הכרטיס בין אם בנקאי או חוץ בנקאי וכן יכולת ההחזר של הלקוח. במידה ואתם מחזיקים בכרטיס אשראי יוקרתי תוכלו לקבל ריבית נמוכה. מעבר לריבית תוכלו ליהנות מפריסת תשלומים נוחה וגמישה בהתאמה אישית.

היתרונות של הלוואה לבעלי כרטיס אשראי

להלוואה לבעלי כרטיס אשראי ישנם לא מעט יתרונות על פני הלוואה דרך הבנקים ודרך חברות חוץ בנקאיות אחרות. ההלוואה אינה תופסת את מסגרת האשראי בחשבון העו"ש של הלקוח בבנק והיא נפרדת ממסגרת העו"ש. היא ניתנת לפריסת תשלומים ארוכה של עד חמש שנים, היא מתאימה לכל לקוחות הבנקים, אינה מצריכה ערבים או ביטחונות, ניתנת בתנאים נוחים ובהתאמה אישית ומהירה עד מאוד. הכסף בהלוואה זאת נכנס לחשבון הבנק תוך 3 ימים וניתן לפרוע אותה בכל זמן שאתם רוצים ללא צורך בהודעה מוקדמת או עמלת פירעון מוקדם כפי שנגבה בבנקים ובחברות אחרות.

שאלות ותשובות

על מנת להגיש בקשת הלוואה יש להיכנס לאתר חברת האשראי ולמלא טופס בקשת הלוואה לחתום עליו ולחכות לאישור הבקשה. לאחר שהבקשה אושרה הכסף נכנס לחשבון הבנק תוך שלושה ימים.

פריסת התשלומים בהלוואה דרך כרטיס האשראי היא עד ל-84 תשלומים כלומר עד לחמש שנים.

בהלוואה דרך חברת האשראי אין צורך בערבים ובטחונות כפי שנהוג בהלוואות אחרות.

אם אתם יודעים שלא תעמדו בתשלומי החזר ההלוואה או שאתם בהליכי הוצאה לפועל, החשבון שלכם מעוקל ועוד עדיף שלא תקחו הלוואה מחברת האשראי.

אם אתם לא סגורים על ההלוואה או שיש לכם שאלות שמטרידות אתכם, תוכלו להתייעץ עם יועץ הלוואות בטרם בקשת ההלוואה. היועץ יעזור לכם להתאים את ההלוואה המתאימה לצרכים האישים שלכם ובתנאי החזר נוחים עם ריבית נמוכה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן