הלוואה לבעלי כרטיס אשראי

יוקר המחיה והמצב הכלכלי בו אנו חיים גורם ללא מעט חובות ומינוסים המצריכים לקיחת הלוואה. אך ישנם מקרים בהם הבנק אינו מעמיד הלוואה לרשותנו, במצב יש לפנות לחברות האשראי אשר מציעות הלוואה לבעלי כרטיס אשראי לכל לקוחות הבנקים במגוון מסלולים שונים מבלי לצאת מהבית. הלוואות אלה ניתנות בפריסת תשלומים נוחה וגמישה אך כוללות לרוב ריבת גבוהה לעומת ריבית הבנקים. אך שמדובר במצב חירום, הלוואות חוץ בנקאיות הן הפתרון הטוב ביותר.

הלוואה לבעלי כרטיס אשראי

מהי הלוואה לבעלי כרטיס אשראי ולמי היא מתאימה?

הלוואה לבעלי כרטיס אשראי היא הלוואה חוץ בנקאיות אשר ניתנת באמצעות חברות האשראי. הלוואה זאת אינה משפיעה על מסגרת האשראי של הלקוח והיא ניתנת בתנאים נוחים עם ריבית גבוהה ביחס לריבית הבנק. ההלוואה ניתנת דרך כרטיס האשראי ומצריכה מילוי טופס בקשת הלוואה אשר נמצא באתר חברת האשראי. את הלוואה ניתן לקחת גם מחברות אשראי אחרות ולא רק מחברת האשראי שאתם נמצאים בה. הלוואה זאת מתאימה ללקוחות כל הבנקים אשר גילם מעל גיל 21 ויש בבעלותם כרטיס אשראי של אחד הבנקים או של חברות האשראי.

מהי הריבית בהלוואה לבעלי כרטיס אשראי?

הריבית בהלוואה לבעלי כרטיס אשראי גבוה מריבית הבנקים. הריבית נעה בין 8-12% והיא מחושבת בהתאם לדירוג האשראי, סכום ההלוואה, תקופת ההלוואה, סוג הכרטיס בין אם בנקאי או חוץ בנקאי וכן יכולת ההחזר של הלקוח. במידה ואתם מחזיקים בכרטיס אשראי יוקרתי תוכלו לקבל ריבית נמוכה. מעבר לריבית תוכלו ליהנות מפריסת תשלומים נוחה וגמישה בהתאמה אישית.

היתרונות של הלוואה לבעלי כרטיס אשראי

להלוואה לבעלי כרטיס אשראי ישנם לא מעט יתרונות על פני הלוואה דרך הבנקים ודרך חברות חוץ בנקאיות אחרות. ההלוואה אינה תופסת את מסגרת האשראי בחשבון העו"ש של הלקוח בבנק והיא נפרדת ממסגרת העו"ש. היא ניתנת לפריסת תשלומים ארוכה של עד חמש שנים, היא מתאימה לכל לקוחות הבנקים, אינה מצריכה ערבים או ביטחונות, ניתנת בתנאים נוחים ובהתאמה אישית ומהירה עד מאוד. הכסף בהלוואה זאת נכנס לחשבון הבנק תוך 3 ימים וניתן לפרוע אותה בכל זמן שאתם רוצים ללא צורך בהודעה מוקדמת או עמלת פירעון מוקדם כפי שנגבה בבנקים ובחברות אחרות.

שאלות ותשובות

איך מגישים בקשה להלוואה לבעלי כרטיס אשראי?

על מנת להגיש בקשת הלוואה יש להיכנס לאתר חברת האשראי ולמלא טופס בקשת הלוואה לחתום עליו ולחכות לאישור הבקשה. לאחר שהבקשה אושרה הכסף נכנס לחשבון הבנק תוך שלושה ימים.

מהי פריסת התשלומים בהלוואה דרך כרטיס האשראי?

פריסת התשלומים בהלוואה דרך כרטיס האשראי היא עד ל-84 תשלומים כלומר עד לחמש שנים.

האם יש צורך בערבים ובטחונות?

בהלוואה דרך חברת האשראי אין צורך בערבים ובטחונות כפי שנהוג בהלוואות אחרות.

מתי לא כדאי לקחת הלוואה מחברת כרטיסי אשראי?

אם אתם יודעים שלא תעמדו בתשלומי החזר ההלוואה או שאתם בהליכי הוצאה לפועל, החשבון שלכם מעוקל ועוד עדיף שלא תקחו הלוואה מחברת האשראי.

האם כדאי להתייעץ עם יועץ הלוואות בטרם לקיחת הלוואה?

אם אתם לא סגורים על ההלוואה או שיש לכם שאלות שמטרידות אתכם, תוכלו להתייעץ עם יועץ הלוואות בטרם בקשת ההלוואה. היועץ יעזור לכם להתאים את ההלוואה המתאימה לצרכים האישים שלכם ובתנאי החזר נוחים עם ריבית נמוכה.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים