הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי

הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בהיקף ההלוואות הנלקחות דרך חברות האשראי. יותר ויותר אנשים נקלעים חובות או למצב כלכלי קשה לעיתים לתקופה זמנית ולעיתים לתקופה ממושכת. מצב זה גורם לדאגה ולחץ רב במיוחד שיורדים הוצאות חודשיות מדי חודש ואין הכנסה. על מנת למנוע מצב זה מוצעות הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי במגוון מסלולים ותנאי תשלום נוחים וגמישים.

הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי

הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי מוצעות לכל לקוחות הבנקים בין אם מדובר על חברת האשראי שלכם או חברות אחרות. ההלוואות ניתנות בפריסת תשלומים נוחה בהתאם לצרכי הלקוח אשר אינה משפיעה על מסגרת האשראי בבנק. את ההלוואה ניתן להחזיר עד חמש שנים מיום לקיחת הלוואה. ההלוואות אינן מצריכות הגעה והן נעשות דרך אתר החברה או באמצעות נציג טלפוני. כדי לקבל אותן עליכם למלא טופס בקשת הלוואה באתר החברה לשלוח אותה ולחכות לאישור הבקשה. כמו כן, ניתן לבצע את הבקשה גם דרך הטלפון עם נציג טלפוני.

למה הלוואות בכרטיס אשראי כדאיות?

בשונה מהבנקים אשר לא מאשרים הלוואה לכל לקוח ודורשים ערבים ובטחונות וכן הגעה לבנק על מנת לחתום על טפסי הבקשה. הלוואת חוץ בנקאיות המצב שונה. אין צורך להגיע לחברה ולבזבז זמן יקר הכל נעשה דרך אתר החברה בזמן ובמקום שנוח לכם. כך שכל מה שאתם צריכים זה חיבור לאינטרנט. בנוסף לכך, ההלוואות אינן תופסת את מסגרת האשראי של העובר ושב, אינן מצריכות ערבים ובטחונות, ניתנים לפריסת תשלומים נוחה וגמישה, ניתנים לכל לקוחות הבנקים, ניתן לקחת את ההלוואה מחברות אשראי שאתם לא חברים בהן, ההלוואות ניתנות לפירעון מוקדם  ללא עמלת פירעון וללא הודעה מוקדמת.

הריביות בהלוואות למחזיקי כרטיס אשראי

הריביות בהלוואות למחזיקי כרטיס אשראי גבוהות ביחס לריביות בבנקים. אך עם זאת הריבית מושפעת מפרמטרים שונים כגון: סכום ההלוואה, תקופת ההלוואה, סוג הכרטיס, דירוג אשראי ויכולת ההחזר של הלקוח. לכן אם אתם בדירוג אשראי גבוה ויש לכם כרטיס יוקרתי רוב הסיכויים שהריבית תהיה נמוכה יותר.

שאלות ותשובות

הזמן שלוקח אחרי אישור ההלוואה לכסף להיכנס לחשבון הוא עד 3 מים.

אם אתם נמצאים במצב של עיקול בחשבון או בהליכי הוצאה לפועל או שאין לכם הכנסות עדי להחזיר את תשלומי ההלוואה, עדיף לוותר על הלוואה מחברת האשראי. כי אחרת תשלמו ריבית פיגורים.

במקרה של בעיות בהחזר ההלוואה מתווספת ריבית פיגורים על הריבית הקיימת, ואם החוב ממשיך לתפוח ללא כיסוי הסכום עלול להגיע להוצאה לפועל והחשבון יכול להיות מעוקל.

על מנת להיות זכאי להלוואה מחברת האשראי עליכם להיות מגיל 21 ומעלה ולקוחות של כל הבנקים ובעלי כרטיס אשראי בנקאי או חוץ בנקאי וללא תיק הוצאה לפועל.

בהלוואה דרך חברת האשראי אין צורך בערבים ובטחונות כפי שנהוג בהלוואות דרך הבנקים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן