הלוואות למסורבים ומוגבלים

הלוואות למסורבים ולמוגבלים בבנק

הבנקים הגדולים, המוכרים והאהובים, מעניקים את רוב ההלוואות בשוק. מאידך, קיימות כל מיני סיטואציות שלאורן הבנקים ימאנו לאשר הלוואה, או לחלופין שיבקשו תנאים לא הגיוניים בעליל, זה יכול להיות בגלל נוכחות של הלוואות שכבר קיימות שניצלו את מלוא תקרת האשראי, או סימון שלילי שמוכיח החזרי תשלומים בעייתיים, או תרחיש של הגבלה בחשבון הבנק. מהצד של הבנק, לקוחות שסומנו כלקוחות שמוגבלים בחשבון בנק הם נחשבים לשקופים, ועל כן הבנק ידבק בסירובו לאשר הלוואה, אף במידה והגבלת החשבון התרחשה בשל מצוקה בר חלוף וארעית ביותר, מה שמסתמן כבעיה בשביל לקוחות הבנק הפרטיים, כמו גם העסקיים. לפיכך, הלוואות למסורבים ולמוגבלים בבנק נתקלות בסירוב שממש לא נעים וגורם לחוסר נוחות. ברם, גם בתרחישים שכאלו ניתן למצוא דרכים אחרות, והן לקחת הלוואות דרך גופים פיננסיים, שמרביתם נחשבים לרציניים ולמכובדים, שיכולים לספק פתרון גם אם הגבילו אתכם בחשבון הבנק.

תוכן עניינים

האם ניתן לקבל הלוואות למסורבים ולמוגבלים בבנק כנגד משכון או שעבוד של נכסים?

ארגונים פיננסיים, אשר עובדים על ידי יצירה של שעבוד או של משכון, מהווים את אחד מן הסוגים הכי שכיחים לקונסטלציה של הלוואות למסורבים ולמוגבלים בבנק. הגופים הללו מאוד מודעים למצב הסטטוס שלכם בבנק, ושאתם עשויים להגיע למצב של פשיטת רגל או של חדלות פירעון, ובכל זאת הם מסכימים להלוות לכם כסף, וגם תחת תנאים מאוד סבירים, כל עוד הם מצליחים להגן על עצמם מבעוד מועד.

איזה מחיר מתלווה להלוואות למסורבים ולמוגבלים בבנק באמצעות גופים חיצוניים לבנקים?

המחיר שמתלווה אל הלוואות למסורבים ולמוגבלים בבנק באמצעות גופים חיצוניים לבנקים מתבטא בכך שהן הרבה יותר יקרות לעומת הלוואות שנותנים הבנקים השונים. חרף זה, ההיתכנות לקבל אישור על הלוואה אף נוכח תנאים פיננסיים בעייתיים מהווה סגולה ניכרת, ולמרבית בני האדם שמוגבלים בחשבון הבנק שווה בהחלט לשלם את המחיר הגבוה שנדרש מהם לשלם.

שאלות ותשובות

בהחלט מתאפשרות הלוואות למסורבים ולמוגבלים בבנק בלי שעבוד של נכס. לפעמים, אפשר לקבל הלוואה כנגד צ'קים, או אל מול מי שהוא בעל עסק, או בעזרת הוראת קבע, וכל מנגנון נוסף.

יש המון מסלולי הלוואות למסורבים ולמוגבלים בבנק שמותאמים לצרכים של הקושי הכלכלי שבו אתם נמצאים, מתוך התחשבות ביכולת ההחזר שלכם או בגובה הריביות.

תהליך האישור עבור קבלת הכסף הוא בדרך כלל מהיר… 

לפני בחירה של הלוואות למסורבים ולמוגבלים בבנק יש לבחור את המסלול המתאים ביותר לצרכים הכלכליים שלכם, תוך כדי ביצוע השוואה בין כל מיני מסלולים או גופים.

הסיכונים שמלווים הלוואות למסורבים ולמוגבלים בבנק בעוד הגורם המלווה משתדל להבטיח את המניעים שלו לעמידה בתשלומי ההלוואה, וצמצום הסיכונים כבר בזמן חתימה על ההסכם, דבר שעשוי להתנגש עם הדרישה שלכם ליהנות מתנאי הלוואה גמישים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:
חשבנו שיעניין אותך גם:
שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן