הלוואה דיגיטלית

הלוואה דיגיטלית לכל מטרה בקליק!

אם אתם נמצאים במינוס, חוב גדול, זקוקים לכסף לטיפולי או אפילו למימון שכר הלימוד ואין לכם, זה הזמן לקחת הלוואה דיגיטלית. הלוואה מהירה, פשוטה ונוחה שניתן לבצע דרך הדיגיטל במקום להגיע לסניף הבנק.

מהי הלוואה דיגיטלית?

הלוואה דיגיטלית היא אחת ההלוואות הפופולאריות והנפוצות כיום בישראל. מדובר על הלוואה שניתן להגיש אליה בקשה דרך אתר האינטרנט של החברה או הבנק מבלי לבוא לסניף ולמלא טפסים. לאחר שמילאתם את טופס בקשת ההלוואה באתר, החברה עוברת על הפרטים ומאשרת את ההלוואה במידה ואין לכם בעיות פיננסיות שונות כמו חשבון מעוקל, מינוס כרוני וגבוה ועוד.

תהליך ביצוע הלוואה דיגיטלית

שלבי תהליך ביצוע הלוואה דיגיטלית כוללים הזדהות שלכם כלקוח כולל ת"ז, שם פרטי ומשפחה, כתובת מגורים, העיסוק שלכם, לשם מה מטרת הלוואה ועוד. לאחר הזיהוי האישי אתם בוחרים את סכום ההלוואה שאתם צריכים וכן את כמות התשלומים שאתם רוצים להחזיר מדי חודש. תוכלו לראות בהתאם למחשבונים באתר כמה תשלום החזר כל חודש כולל הריבית. לאחר שביצעתם את הכל יש לחכות לאישור ההלוואה מטעם החברה ברגע שיש אישור מטעם החברה הכסף אצלם תוך כמה ימים ספורים, ואם לקחתם הלוואה מיידית אז תוך שעות ספורות. כמו כן, חשוב לדעת שאי עמידה בתשלומי החזר ההלוואה גורם חיוב בריבית פיגורים ותהליכי הוצאה לפועל.

היתרונות של הלוואה דיגיטלית

להלוואה דיגיטלית ישנן לא מעט יתרונות על פני הלוואות אחרות בשוק. יתרונות אלה כוללים:

מהירות- הכסף נכנס לחשבון תוך ימים בודדים עד שעות ספורות מרגע הגשת הבקשה בדיגיטל.

נוחות- אין צורך לצאת מהבית ולהגיע לסניף הבא על מנת למלא טפסים לבקשת הלוואה ולחכות לאישורה עוד כמה ימים.

ניתן להגיש בכל עת- את הבקשה ניתן להגיש בכל זמן שנוח לכם, כך שניתן אפילו להיכנס אל האתר דרך הנייד או הטאבלט ולהגיש.

קל- תהליך הגשת הבקשה קלה עד מאוד. כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט מחשב או טלפון נייד וניתן לגלוש לאתר למלא את הבקשה ולהגיש.

פריסת תשלומים גמישה– פריסת התשלומים היא נוחה עד מאוד וניתן לפרוס את ההלוואה עד ל – 60 תשלומים.

שאלות ותשובות

הלוואה דיגיטלית מתאימה ללקוחות הבנקים וחברות האשראי אשר יש ברשותם חשבון בנק וכרטיס אשראי בתוקף שהם זקוקים להלוואה דחופה ללא הגעה לסניף הבנק.

הריבית על הלוואה בדיגיטל היא בהתאם לנתוני הלקוח. הריבית כוללת את ריבית הפריים בשיעור של 1.6% וכן הריבית הנוספת שגובה החברה  על ריבית הפריים. כך ששיעור הריבית המקסימלית השנתית היא עד 12.13%.

הלוואה דיגיטלית אינה מצריכה בטחונות וערבים כפי שנהוג בהלוואות אחרות.

פריסת התשלומים נוחה מאוד וניתן לפרוס אותה עד ל-72 תשלומים בהתאם למקובל בחברה.

חיוב ההחזר ההלוואה מתבצע דרך הוראת קבע בחשבון או דרך כרטיס האשראי. במידה וההלוואה נעשתה דרך חברות האשראי וזאת בהתאם לחיוב החודשי.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן