הלוואות למוגבלים בבנק ישראל

הלוואות למוגבלים בבנק ישראל

הלוואות למוגבלים בבנק ישראל ממש אינן דבר מובן מאליו, בעוד שלמשל הבנקים מערימים כל מיני קשיים לקבל אותן, אם בכלל, וזאת מכיוון שהם לא רוצים לקחת סיכונים שאותם לווים שמוגבלים בחשבון הבנק מטעם בנק ישראל לא ישכילו לעמוד בחובות הכספיות שלהם. מה שמותיר בפניכם את ברירת המחדל, שבאה לידי ביטוי לבקש הלוואות אך ורק מגופים חוץ בנקאיים, כאשר מדובר אודות סכומי כסף אשר נלווים לתקופה שתוגדר מראש, במסגרת לוח פירעון שיוסכם מבעוד מועד, ואף גובה ההחזר יינתן בתור תלות בתקופת ההלוואה ובסך הכללי שלה, כמו גם בשיעורי הריבית שלה.

ממי אפשר לבקש הלוואות למוגבלים בבנק ישראל?

בעוד, שכאמור לעיל, הבנקים יעשו הכול על מנת להתחמק ממכם ולא לאשר לכם קבלת הלוואות למוגבלים בבנק ישראל, הסירו כל דאגה מעל לבכם, כי לכל בעיה יש כיום פתרון, והיא בדמות של לקיחת הלוואה מגופים חוץ בנקאיים, כמו לדוגמא – חברות פרטיות, חברות ביטוח, או לחלופין גופים שמספקים אשראי צרכני, וכיוצא בזאת. הגופים הללו ממש לא יחייבו אתכם בריבית יותר מדי גבוהה בשל הסיכונים שהם לוקחים.

האם הלוואות למוגבלים בבנק ישראל ריאליות למי שמצוי במצב כלכלי טוב?

זה ממש לא הכרחי כי כל לקוח מוגבל בבנק ישראל יהיה בכל זמן נתון בתרחיש בעייתי כלכלי קשה, ולפעמים מגבילים את חשבון הבנק של לקוחות בעקבות זמנים קשים בהתנהלות עסקית, או בעקבות חוסר ערנות, וכיוצא בזה. מכורח הנאמר לעיל, האפשרות לקבל הלוואות למוגבלים בבנק ישראל היא ממש ריאלית למי מבינכם שחשבונו הוגבל, אבל מצבו הכלכלי וההתנהלות שלו טובים, כתלות בהוכחה של רמות הכנסות קבועות וגבוהות כל חודש בחודשו.

בעוד הבנקים סביר להניח שיסרבו לאשר קבלת הלוואות למוגבלים בבנק ישראל, השמיים לא נפלו באמת, כי אפשר בפועל לקבל הלוואות שכאלו מגורמי אשראי חוץ בנקאיים, והמבחר הוא פשוט עצום.

בעוד קבלת אישור על הלוואות למוגבלים בבנק ישראל מהבנקים מוגדרת כמשימה כמעט בלתי אפשרית, לווים מוגבלים בחשבון הבנק יכולים למשל למחזר את המשכנתא הנוכחית שלהם על בית בסכום רב יותר מערך הבית, או לבקש סוג של משכנתא הפוכה על בסיס של בעלות על נכס, שלא משועבד לכל קונסטלציה של משכנתא שהיא.

קיימים תרחישים שבהם יש להישמר לפני קבלת הלוואות למוגבלים בבנק ישראל במידה ועסקינן על הלוואות של השוק האפור. בעוד שזה ממש מפתה, זה בהחלט לא שווה את התהליך. 

 הפתרון שמסתמן לגבי קבלת הלוואות למוגבלים בבנק ישראל בלי נכס לשעבוד נראה כבקשת הלוואה מגורמים חוץ בנקאיים, כמו לדוגמה – חברות אשראי, חברות הלוואות פרטיות, וכיוצא בכך.

האפשרויות של קבלת הלוואות למוגבלים בבנק ישראל למי שיש בבעלותו נכס, מאפשרות לכם לבצע מחזור משכנתא עבור סכומים גבוהים מערך המשכנתא הנוכחים, שבהם תקבלו מהגורם המלווה מעין תוספת למשכנתא, מה שמאוד יקל עליכם.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן