הלוואה לצורך ניקוי חובות

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם נקלעים לחובות ומיסים עקב יוקר המחיה והמצב הכלכלי. לעיתים מדובר במצב זמני אשר מסתדר לאחר תקופה מסוימת, אך ישנם מצבים שבהם המצב הופך לכרוני וקריטי במיוחד שמדובר על תשלומים לצרכים רפואיים, תשלומי משכנתא ועוד. בדיוק בשביל זה יש הלוואה לצורך ניקוי חובות. באמצעות הלוואה זאת ניתן לנקות את החובות שיש לכם ולהסיר דאגות ולחצים מיותרים שמשפיעים עליכם לרעה.

הלוואה לצורך ניקוי חובות

מהי הלוואה לצורך ניקוי חובות?

הלוואה לצורך ניקוי חובות היא הלוואה שעוזרת לכם לנקות את החובות שיש לכם. באמצעות הלוואה זאת ניתן לנקות את כל החובות שאתם מתמודדים איתם ומשלמים ריבית גבוהה עליהם להיות פחות לחוצים ומודאגים. . ההלוואה עוזרת לרכז את כל ההלוואות שיש לכם להלוואה אחת, בהתאם לתקופת ההחזר המתאימה לנתונים שלכם ,. כך שכל ההחזרי הלוואה יורדים בתשלום אחד , אל מול אותו גוף שממנו לקחתם את הלוואה , בין אם זה בנק, חברת אשראי או חברת הביטוח . הלוואה זאת מקלה מאוד על הלווה, ומאפשרת פריסת תשלומים נוחה וגמישה אשר נותנת אוויר נשימה ללקוח ומוריד ממנו לחצים ודאגות.

האם הלוואה לצורך ניקוי חובות ניתנת לכל לקוח?

הלוואה לצורך ניקוי חובות ניתנת לכל לקוח שיש לו כמה הלוואות ושהוא רוצה לאחד אותם להלוואה אחת. את ההלוואה ניתן לקחת דרך הבנקים, חברות האשראי, חברות הביטוח, המימון ועוד. אך יש לקחת בחשבון את הריבית שגובה כל גוף מעבר לריבית הפריים הקבועה של 1.5%.

יתרונות של הלוואה לצורך ניקוי חובות

להלוואה לצורך ניקוי חובות ישנם לא מעט יתרונות על פני הלוואות אחרות בשוק. ראשית, הלוואה זאת חוסכת לכם ריביות שונות שאתם משלמים על כל הלוואה בנפרד. שנית, תשלומי פריסת החזר ההלוואה הם גמישים ונוחים. שלישית, האישור על הלוואה זאת הוא מהיר מאוד. רביעית, אין צורך בערבים או בטחונות, חמישית, הלקוח יכול לעמוד בתשלומי החזר ההלוואה מדי חודש בהתאם ליכולתו. שישית, ניתן להסדיר את ההלוואה דרך אתר החברה או באמצעות הטלפון ולא להגיע ישירות כפי שנהוג. שביעית, ישנו פיקוח של רשות שוק ההון על כל הלוואה ועל התנהלות שלה.

שאלות ותשובות

מה גובה הריבית של הלוואה לצורך ניקוי חובות?

גובה הריבית של הלוואה לצורך ניקוי חובות משתנה מלקוח לקוח בהתאם למצבו הפיננסי. הריבית כוללת ריבית פריים של 1.5% ונעה בין 6-12% ריבית בהתאם לגוף שממנו לקחתם את ההלוואה.

עד כמה תשלומים ניתן לפרוס את ההלוואה?

את הלוואה ניתן לפרוס עד חמש שנים. פריסת התשלומים הינה בהתאם ליכולתו הכלכלית של הלווה.

האם ריבית בבנקים נמוכה מריבית החברות החוץ בנקאיות?

ריבית הבנקים נמוכה מריבית החברות החוץ בנקאיות גם בהלוואות רגילות. אך לא תמיד היא מעמידה ללווה הלוואה. לכן חשוב לבדוק גם בחברות אחרות את הריבית, לעשות השוואה בין כמה ולהחליט.

האם יש צורך בערבים?

אין צורך בערבים בהלוואה לצורך ניקוי חובות.

תוך כמה זמן הכסף בחשבון העו"ש?

הכסף בחשבון העובר ושב תוך מספר ימים בודדים .

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים