הלוואה לצורך ניקוי חובות

הלוואה לצורך ניקוי חובות

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם נקלעים לחובות ומיסים עקב יוקר המחיה והמצב הכלכלי. לעיתים מדובר במצב זמני אשר מסתדר לאחר תקופה מסוימת, אך ישנם מצבים שבהם המצב הופך לכרוני וקריטי במיוחד שמדובר על תשלומים לצרכים רפואיים, תשלומי משכנתא ועוד. בדיוק בשביל זה יש הלוואה לצורך ניקוי חובות. באמצעות הלוואה זאת ניתן לנקות את החובות שיש לכם ולהסיר דאגות ולחצים מיותרים שמשפיעים עליכם לרעה.

מהי הלוואה לצורך ניקוי חובות?

הלוואה לצורך ניקוי חובות היא הלוואה שעוזרת לכם לנקות את החובות שיש לכם. באמצעות הלוואה זאת ניתן לנקות את כל החובות שאתם מתמודדים איתם ומשלמים ריבית גבוהה עליהם להיות פחות לחוצים ומודאגים. ההלוואה עוזרת לרכז את כל ההלוואות שיש לכם להלוואה אחת בהתאם לתקופת ההחזר המתאימה לצרכים האישיים שלכם. כך שכל ההחזרי הלוואה יורדים בתשלום אחד אל מול אותו גוף שממנו לקחתם את הלוואה בין אם זה בנק, חברת אשראי או חברת הביטוח. הלוואה זאת מקלה מאוד על הלווה ומאפשרת פריסת תשלומים נוחה וגמישה אשר נותנת אוויר נשימה ללקוח ומוריד ממנו לחצים ודאגות.

האם הלוואה לצורך ניקוי חובות ניתנת לכל לקוח?

הלוואה לצורך ניקוי חובות ניתנת לכל לקוח שיש ברשותו כמה הלוואות ושהוא רוצה לאחד אותם להלוואה אחת. את ההלוואה ניתן לקחת דרך הבנקים, חברות האשראי, חברות הביטוח, המימון ועוד. אך יש לקחת בחשבון את הריבית שגובה כל גוף מעבר לריבית הפריים הקבועה של 1.5%.

יתרונות של הלוואה לצורך ניקוי חובות

להלוואה לצורך ניקוי חובות ישנם לא מעט יתרונות על פני הלוואות אחרות בשוק. ראשית, הלוואה זאת חוסכת לכם ריביות שונות שאתם משלמים על כל הלוואה בנפרד. שנית, תשלומי פריסת החזר ההלוואה הם גמישים ונוחים. שלישית, האישור על הלוואה זאת הוא מהיר מאוד. רביעית, אין צורך בערבים או בטחונות, חמישית, הלקוח יכול לעמוד בתשלומי החזר ההלוואה מדי חודש בהתאם ליכולתו. שישית, ניתן להסדיר את ההלוואה דרך אתר החברה או באמצעות הטלפון ולא להגיע ישירות כפי שנהוג. שביעית, ישנו פיקוח של רשות שוק ההון על כל הלוואה ועל התנהלות שלה.

שאלות ותשובות

גובה הריבית של הלוואה לצורך ניקוי חובות משתנה מלקוח לקוח בהתאם למצבו הפיננסי. הריבית כוללת ריבית פריים של 1.5% ונעה בין 6-12% ריבית בהתאם לגוף שממנו לקחתם את ההלוואה.

את הלוואה ניתן לפרוס עד חמש שנים. פריסת התשלומים הינה בהתאם ליכולתו הכלכלית של הלווה.

ריבית הבנקים נמוכה מריבית החברות החוץ בנקאיות גם בהלוואות רגילות. אך לא תמיד היא מעמידה ללווה הלוואה. לכן חשוב לבדוק גם בחברות אחרות את הריבית, לעשות השוואה בין כמה ולהחליט.

אין צורך בערבים בהלוואה לצורך ניקוי חובות.

הכסף בחשבון העובר ושב תוך מספר ימים בודדים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן