הלוואות ללא ריבית וללא ערבים

הלוואות ללא ריבית וללא ערבים

בעוד שהשמועה בפרסומות אודות הלוואות ללא ריבית וללא ערבים נשמעת "טובה מדי מכדי להיות אמתית", היא אפשרית בהחלט כאשר יודעים מה לחפש בדיוק, והן ישימות בתור אופציה לחיסכון כספי ולאפשר לעצמכם כל מה שחפצתם בו יותר מוקדם ממה שתוכלו להרשות לעצמכם.

מה כוללות הלוואות ללא ריבית וללא ערבים?

השם של הלוואות ללא ריבית וללא ערבים מעיד על עצמן. זה כמובן לא אומר שהן ניתנות בחינם. לעתים הכוונה לפרק זמן תחום ומוגדר מראש, כאשר הדבר מתרחש לרוב בנטילת הלוואה דרך כרטיס אשראי, כאשר בהתחלה, במשך השנה או השנתיים הראשונות לא נושאים בתשלומי הריבית, מה שבטוח שלא צריך ערבים בשום שלב. כדאי שתדעו, שלמרות שהלוואות אלו מתהדרות בזכות היותן חפות מריבית ומערבים, הן עדיין מלוות בכל מיני עמלות, כמו למשל – עמלה של תשלום מבעוד מועד, עמלת הקמה או עמלת בקשת ההלוואה. הגורם המלווה ינכה את העמלות הללו מסכום ההלוואות, משמע – תהיו חייבים ללוות סכום כסף גדול יותר על מנת להשוות לסכום הנדרש.

האם הלוואות ללא ריבית וללא ערבים מומלצות?

התשובה לשאלה האם הלוואות ללא ריבית וללא ערבים מומלצות? היא לא חד משמעית או אוניברסלית, הכול תלוי במטרות או במצב שלכם נכון לאותו רגע. מה שהכי חשוב שתהיו ערים לאותיות הקטנות שמופיעות בהסכם ההלוואה, כי אין ממש דבר כזה שנקרא "ארוחות בחינם". על מנת ליהנות בתנאי הלוואה עם אפס ריביות, תידרשו לעמוד בתנאים מחייבים כאלו ואחרים. 

חלק מן הלוואות ללא ריבית וללא ערבים יחייבו אתכם לעמוד בדרישות כאלו ואחרות, כמו למשל – לשלם את ההלוואה בטרם מסתיימת עת המבצע, או לעמוד בכל התשלומים בזמן שנקבע מראש.

כאשר פריסת התשלומים מתאימה ונכונה, הלוואות ללא ריבית וללא ערבים בהחלט מסוגלת לחסוך לכם המון כסף.

יש הלוואות ללא ריבית וללא ערבים שהינן בעצם כרטיסי אשראי עם ריבית נדחית, והמון בני אדם לא עומדים בפיתוי ומשתמשים בהן לכל מטרה. הלוואות שכאלו מהוות סוג של בחירה מושכלת במידה והנכם עשויים להגביל את עצמכם לרכישת בדיוק את הפריט שנדרש לכם.

זה עשוי לקחת הרבה זמן על מנת לחסוך עבור קניות עם תג מחיר גבוה למדי, ועד שיהיה באפשרותכם לעשות זאת, יעבור הרבה זמן. עם זאת, הלוואות ללא ריבית וללא ערבים מאפשרות לכם לנצל את ההליך כאשר זה הכי חשוב ויש לכם מקרה חירום.

לפעמים תוכלו למצוא הלוואות ללא ריבית וללא ערבים בחנויות שמוכרות מוצרים יקרים, כמו למשל – מוצרי חשמל. מרבית ההלוואות הללו מוצעות עם ריבית נדחית, שאינן הלוואות אמתיות ללא ריבית, אלא אם כן הנכם פורעים אותן בטרם סיום תקופת המבצע

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן