הלוואה בערבות המדינה

הלוואות בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים- הפתרון האולטימטיבי

עסקים בהקמה, מתחילים או בינוניים? מתקשים עם הוצאות העסק? באמצעות הלוואות בערבות המדינה תוכלו להתמקד בעסק מבלי להיות במחשבות ודאגות כיצד להשיג כסף. ההלוואות ניתנות לעסקים קטנים ובינוניים בתנאים נוחים ובפריסת תשלומים גמישה הכוללת ריבית נמוכה כך שניתן לעמוד בתשלומי החזר ההלוואה מדי חודש בחודשו ואף להתמקד בפעילות העסק מבלי להיות טרודים במחשבות.

מהן הלוואות בערבות המדינה?

הלוואות בערבות המדינה הן הלוואות בתנאים נוחים הניתנים לעסקים בהקמה, עסקים קטנים ובינוניים. הלוואות אלה עוזרת לאותו בעל עסק להתמקד בפעילות העסק על מנת שיוכל להגדיל את הכנסותיו מבלי להיות בלחץ ודאגות הין להשיג כסף לעסק. הלוואות בערבות המדינה הן ההלוואות הכי משתלמות לעסקים מכיוון שהן ניתנות לפריסה ארוכה של תשלומים עד ל-6 שנים והם כוללים ריבית נמוכה ביחס להלוואות אחרות בשוק. בנוסף לכך, הקרן בערבות המדינה מאפשרת לאותם עסקים ייעוץ עסקי מסובסד על מנת שלא יעשו טעויות במהלך דרכם העסקית וכן מעמידה קורסים שונים להתפתחות וגדילת העסק.

מי זכאי להלוואות בערבות המדינה?

עסקים קטנים ובינוניים לקוחות כל הבנקים אשר אין ברשותם הון מספיק בין אם זה להקמת עסק, או לעסק קטן בתחילת צעדיו או אפילו לעסק בינוני זכאים להלוואות בערבות המדינה. באמצעות הלוואות אלה ניתן להיות פחות לחוצים ומודאגים להשיג כסף וכך ניתן להתמקד ולהמשיך בפעילות העסק על מנת להגדיל את הכנסות העסק. ההחלטה לגבי קבלת ההלוואה היא בשיתוף עם הבנק ומצריכה אישורים ומסמכים. במידה והעסק זכאי להלוואה הכסף מועבר לחשבון הבנק שלו תוך ימים ספורים.

למה הלוואה בערבות המדינה עדיפה על פני הלוואות אחרות בשוק?

באמצעות סיוע כלכלי לסגירת חובות ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים: ראשית, ניתן לפנות לבית המשפט בבקשה להסדר נושים ולהסביר את מצבו של הלקוח. שנית, אין צורך להוציא כסף שאין ללקוח על אנשי מקצוע בתחום, הסיוע הכלכלי שמקבל הלקוח עוזר לו עד מאוד ומקל עליו וכן מפחית את הלחצים והדאגות שהוא נמצא בהם תקופה ארוכה. שלישית, ניתן לסגור חובות ללא צורך בפשיטת רגל ולבקש שיורדו ללקוח את הריבית ויפרסו לו את החובות לתקופה ארוכה על מנת להקל עליו. רביעית, לעזור ללקוח בכל מה שקשור להפטר בפשיטת רגל שעוזר למחוק ללקוח את חובותיו תוך 18 חודשים בהתאם לחוק ולצאת לחירות כלכלית.

שאלות ותשובות

על מנת להגיש בשקה לקבלת הלוואה בערבות המדינה יש צורך למלא טופס בקשת הלוואה אשר נמצא באתר ולצרף את המסמכים הנדרשים להגיש ולחכות לתשובה. במידה וההלוואה אושר הלקוח מקבל עדכון ומקבל את הכסף תוך ימים ספורים לחשבון העו"ש.

הלוואה בערבות המדינה מתאימה לעסקים בהקמה, עסקים קטנים ועסקים בינוניים אשר אין להם הון מספיק על מנת לעמוד בהוצאות העסק או בעלויות הקמה.

עסקים גדולים ומבוססים אינם זכאים להלוואה בערבות המדינה.

תוכלו לקחת הלוואה בערבות המדינה דרך הבנקים וחברות חוץ בנקאיות כמו: חברות האשראי, חברות ביטוח, חברות מימון שונות, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות וחברות פילנתרופיות.

בהלוואה בערבות המדינה אין צורך בערבים או ביטחונות כפי שנהוג בהלוואות אחרות. מספיק לצרף מסמכים ואישורים נדרשים לגבי העסק.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן