הלוואות בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים-הפתרון האולטימטיבי

עסקים בהקמה, מתחילים או בינוניים? מתקשים עם הוצאות העסק? באמצעות הלוואות בערבות המדינה תוכלו להתמקד בעסק מבלי להיות במחשבות ודאגות כיצד להשיג כסף. ההלוואות ניתנות לעסקים קטנים ובינוניים בתנאים נוחים ובפריסת תשלומים גמישה הכוללת ריבית נמוכה כך שניתן לעמוד בתשלומי החזר ההלוואה מדי חודש בחודשו ואף להתמקד בפעילות העסק מבלי להיות טרודים במחשבות.

הלוואה בערבות המדינה

מהן הלוואות בערבות המדינה?

הלוואות בערבות המדינה הן הלוואות בתנאים נוחים הניתנים לעסקים בהקמה, עסקים קטנים ובינוניים. הלוואות אלה עוזרת לאותו בעל עסק להתמקד בפעילות העסק על מנת שיוכל להגדיל את הכנסותיו מבלי להיות בלחץ ודאגות הין להשיג כסף לעסק. הלוואות בערבות המדינה הן ההלוואות הכי משתלמות לעסקים מכיוון שהן ניתנות לפריסה ארוכה של תשלומים עד ל-6 שנים והם כוללים ריבית נמוכה ביחס להלוואות אחרות בשוק. בנוסף לכך, הקרן בערבות המדינה מאפשרת לאותם עסקים ייעוץ עסקי מסובסד על מנת שלא יעשו טעויות במהלך דרכם העסקית וכן מעמידה קורסים שונים להתפתחות וגדילת העסק.

מי זכאי להלוואות בערבות המדינה?

עסקים קטנים ובינוניים לקוחות כל הבנקים אשר אין ברשותם הון מספיק בין אם זה להקמת עסק, או לעסק קטן בתחילת צעדיו או אפילו לעסק בינוני זכאים להלוואות בערבות המדינה. באמצעות הלוואות אלה ניתן להיות פחות לחוצים ומודאגים להשיג כסף וכך ניתן להתמקד ולהמשיך בפעילות העסק על מנת להגדיל את הכנסות העסק. ההחלטה לגבי קבלת ההלוואה היא בשיתוף עם הבנק ומצריכה אישורים ומסמכים. במידה והעסק זכאי להלוואה הכסף מועבר לחשבון הבנק שלו תוך ימים ספורים.

למה הלוואה בערבות המדינה עדיפה על פני הלוואות אחרות בשוק?

באמצעות סיוע כלכלי לסגירת חובות ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים: ראשית, ניתן לפנות לבית המשפט בבקשה להסדר נושים ולהסביר את מצבו של הלקוח. שנית, אין צורך להוציא כסף שאין ללקוח על אנשי מקצוע בתחום, הסיוע הכלכלי שמקבל הלקוח עוזר לו עד מאוד ומקל עליו וכן מפחית את הלחצים והדאגות שהוא נמצא בהם תקופה ארוכה. שלישית, ניתן לסגור חובות ללא צורך בפשיטת רגל ולבקש שיורדו ללקוח את הריבית ויפרסו לו את החובות לתקופה ארוכה על מנת להקל עליו. רביעית, לעזור ללקוח בכל מה שקשור להפטר בפשיטת רגל שעוזר למחוק ללקוח את חובותיו תוך 18 חודשים בהתאם לחוק ולצאת לחירות כלכלית.

שאלות ותשובות

איך מגישים בקשה לקבלת הלוואה בערבות המדינה?

על מנת להגיש בשקה לקבלת הלוואה בערבות המדינה יש צורך למלא טופס בקשת הלוואה אשר נמצא באתר ולצרף את המסמכים הנדרשים להגיש ולחכות לתשובה. במידה וההלוואה אושר הלקוח מקבל עדכון ומקבל את הכסף תוך ימים ספורים לחשבון העו”ש.

איזה עסקים לא זכאים להלוואה בערבות המדינה?

עסקים גדולים ומבוססים אינם זכאים להלוואה בערבות המדינה.

מהיכן ניתן לקחת את ההלוואה בערבות המדינה?

תוכלו לקחת הלוואה בערבות המדינה דרך הבנקים וחברות חוץ בנקאיות כמו: חברות האשראי, חברות ביטוח, חברות מימון שונות, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות וחברות פילנתרופיות.

האם יש צורך בערבים או בטחונות?

בהלוואה בערבות המדינה אין צורך בערבים או ביטחונות כפי שנהוג בהלוואות אחרות. מספיק לצרף מסמכים ואישורים נדרשים לגבי העסק.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים