ייעוץ משכנתאות פרטי

ייעוץ משכנתאות פרטי - הגיע הזמן להבין את יתרונותיו לעומת בנקאי

ייעוץ משכנתאות פרטי הוא אחד הדברים החשובים ביותר בעת רכישת דירה. באמצעות ייעוץ משכנתאות של יועץ מנוסה ומקצועי ניתן לחסוך לא מעט כסף, זמן וריצות מיותרות והכי חשוב לראות מבעוד מועד מצבים שונים שניתן למנוע מראש.

מהו ייעוץ משכנתאות פרטי?

ייעוץ משכנתאות פרטי הוא ייעוץ אשר ניתן באופן פרטי באמצעות יועץ פרטי או דרך חברת ייעוץ משכנתאות. ייעוץ זה אינו קשור לבנק. אתם אלה השוכרים את שירותיו ומשלמים לו על מנת שינהל בצורה הטובה ביותר את התיק שלכם אל מול הבנקים. בין שירותי הייעוץ ניתן למצוא: ייעוץ לגבי תמהיל המשכנתא, ניהול משא ומתן אל מול הבנקים, עזרה בהשגת אישור משכנתא למסורבי משכנתא, בחינת כדאיות העסקה, ייעוץ לגבי הלוואות אחרות הנדרשות להשלמת העסק כמו הלוואת גישור, ליווי תהליך המשכנתא מתחילתו ועד לסופו, בדיקת משכנתאות קיימות ועזרה במחזור המשכנתא או בתנאים טובים יותר.

מה ההבדל בין ייעוץ משכנתאות פרטי לבין ייעוץ משכנתאות בנקאי?

ייעוץ משכנתאות פרטי הוא ייעוץ מטעם אדם יועץ פרטי שעובד עבורכם בלי שום קשר לבנק. לעומת זאת ייעוץ משכנתאות בנקאי הוא ייעוץ משכנתאות מטעם הבנק של יועץ משכנתאות העובד עבור הבנק ומטרתו להרוויח כמה שיותר עבור הבנק. יועץ זה מקבל את העמלות בהתאם לרווח שייצר לבנק עצמו, כלומר יש לו אינטרס אחד לשווק את שירותי המשכנתאות של הבנק. חשוב לנסות לבדוק את שני סוגי הייעוץ בטרם מחליטים איזה ייעוץ מתאים לכם פרטי או בנקאי. תאמו פגישה בין שניהם והשוו ביניהם, כמו כן חשוב לשים לב לחיבור בין כל אחד מהיועצים שחשוב גם כמו לכל אורך תהליך הייעוץ ועד לקבלת המשכנתא.

למי מתאים ייעוץ משכנתאות פרטי?

ייעוץ משכנתאות פרטי מתאים למקרים בהם יש סירוב מהבנק לתת הלוואת משכנתא,  סגירת הלוואות קיימות ועמידה בתשלומים והפקה בחשבון כדי להראות רצינות לבנק, בעיות משפטיות, קשיים בתשלומים, הכנסות נמוכות של העובדים בין אם זה בחל"ת או שפוטרו או שהכנסתם קוצצה ועוד. מחזור משכנתאות, משכנתא לבנייה עצמית, עסקות מחיר למשתכן ועסקאות נדל"ן מסובכות.

שאלות ותשובות

ייעוץ משכנתאות פרטי הוא ייעוץ פרטני ואובייקטיבי ללא אינטרסים כמו ייעוץ בנקאי שניתן בחינם אך הוא לא פרטני ולעומק כמו ייעוץ פרטי והוא מייצג את  האינטרסים של הבנק בלבד.

אם אתם נמצאים בתהליך קניית דירה חדשה או שיש לכם קשיים בתשלומים, מחזור משכנתא, עסקאות למשתכן ועסקאות נדל"ן מסובכות ייעוץ משכנתאות פרטי יתאים לכם.

ייעוץ משכנתאות פרטי חוסך לכם אלפי שקלים בחודש, רואה כמה צעדים מראש ומונע מצבים של אי נעימות, משיג את הריבית הנמוכה והטובה ביותר, משיג לכם פריסת תשלומים ארוכה ונמוכה שתוכלו לעמוד בה, עובד מול הבנקים השונים ומשיג את כל האישורים שאתם צריכים לקניית דירה חדשה.

יועץ משכנתאות פרטי גובה בין 4000-7000 ₪ לא כולל מע"מ ואף יש יועצים שלוקחים יותר.

כדאי להגיע ליועץ משכנתאות בטרם חתימה חוזה הדירה, על מנת שיכול ללוות אתכם לאורך כל התהליך ולהשיג לכם את התנאים הטובים ביותר כולל ריבית נמוכה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן