הלוואה לסגירת חובות

הלוואה לסגירת חובות

יוקר המחיה גורם ללא מעט חובות ומינוסים שעם הזמן הופכים להיות כרוניים. על מנת לסגור את החובות שיש לכם ולהימנע ממינוסים בטווח הארוך חשוב לקחת הלוואה לסגירת חובות. באמצעות הלוואה זאת תוכלו לסגור את כל החובות שיש לכם ולהסיר דאגה מליבכם.

מהי הלוואה לסגירת חובות ולמי היא מתאימה?

הלוואה לסגירת חובות היא הלוואה הניתנת ללקוחות כל הבנקים שיש להם חובות ואין להם איך כסף לסגור אותם. באמצעות הלוואות לסגירת חובות שמציעות הבנקים והחברות החוץ בנקאיות ניתן לסגור את החוב אחת ולתמיד באמצעות לקיחת הלוואה בפריסת תשלומים נוחה של עד חמש שנים ובריבית טובה. את ההלוואות תוכלו לקחת עד לסכום של כ-100,000 ₪ ואף תוכלו להתייעץ בטרם לקיחת ההלוואה עם יועץ הלוואות שיתאים לכם הלוואה בהתאמה אישית עם ריבית נמוכה ופריסת תשלומים גמישה ונוחה של עד חמש שנים.

מהיכן ניתן לקחת הלוואה לסגירת חובות?

הלוואה לסגירת חובות תוכלו לקחת מהבנקים, חברות האשראי, חברות הביטוח וחברות המימון, קופות הגמל ועוד. כל חברה מציעה הלוואה לסגירת חובות בפריסת תשלומים נוחה לאורך שנים ובריבית נמוכה בהתאם לנהלי החברה. תוכלו אף לאחד את כל ההלוואות שיש לכם להלוואה אחת ולפרוש אותה לתשלומים רבים בהתאם לצרכים האישיים שלכם. כמובן שכל חברה לוקחת ריבית שונה. בבנקים תמצאו את הריבית הנמוכה ביותר, אך לא תמיד הבנקים מעמידים הלוואות ללקוחותיה. במצב זה הדרך היחידה לקחת הלוואה היא לפנות לחברות חוץ בנקאיות ולבקש הלוואה לסגירת חובות. ההלוואה עוזרת ללווה להתאושש מחובותיו הגדולים שתפחו עם השנים ואף מסיכון לתביעות משפטיות שונות.

איך מקבלים הלוואה לסגירת חובות?

הלוואה לסגירת חובות ניתן לקבל דרך הבנקים וחברות חוץ בנקאיות הכוללות את חברות האשראי, חברות הביטוח, חברות המימון וקופות הגמל. אם החלטתם לקחת את הלוואה דרך הבנק תאלצו ללכת לסניף הבנק או לבנק שאינו הסניף שלכם ולמלא טפסים לבקשת הלוואה וכן להביא בטוחות וערבים להלוואה. אך אם ההלוואה היא מחברה חוץ בנקאית תוכלו לעשות זאת באתר דרך הבית למלא את טופס הבקשה ולחכות לאישור ההלוואה.

שאלות ותשובות

הריבית הנמוכה ביותר להלוואה לסגירת חובות היא דרך הבנק. מעבר לכך תוכלו לקבל פריסת תשלומים לתקופה ארוכה של עד חמש שנים, כך שתשלומי ההחזר שלכם יהיו נמוכים יותר.

חברות חוץ בנקאיות ימנעו מכם את  כל תהליכי הבירוקרטיה והניירת הכרוכה, מעבר לכך לא תצטרכו ערבים או בטחונות לכך והכי חשוב תוכלו להגיש את הבקשה דרך האתר מבלי לצאת מהבית.

ניתן לפרוס את ההלוואה עד ל-60 תשלומים כלומר עד לחמש שנים.

ההלוואה ניתנת תוך מספר ימים בודדים, אינה כוללת ערבים ובטחונות, ניתנת לפריסה תשלומים ארוכה של עד 60 תשלומים, אינה מצריכה תהליכים בירוקרטיים וסחבת אשר אורכים זמן רב, ניתן להגיש אותה מתי שנוח לכם מבלי לצאת מהבית.

כל לקוח בכל בנק שנקלע לחובות או מינוסים וצריך כסף מיידי יכול להגיש בקשה להלוואת סגירת חובות דרך הבנק או דרך חברות חוץ בנקאיות.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן