הלוואה עד 20 אלף ש"ח

הלוואה עד 20 אלף ₪

יש כל מיני דברים שניתן לעשות עם הלוואה עד 20 אלף ₪. ביניהם: מימון תקופת לימודים, מימון אירוע או טיול, רכישת רכב ואף נכס וכן הלאה מטרות. השאלה היא מהיכן ניתן לקחת הלוואה שכזאת, והאם זה כדאי. כל זה, בקצרה, בכתבה הבאה.

האם כדאי לקחת הלוואה עד 20 אלף ₪?

ראשית, יש לתהות האם כדאי לקחת הלוואה עד 20 אלף ₪. יש שיגידו שכן, ויש שיגידו שלא – הכיצד ניתן לדעת מהי התשובה הנכונה עבורנו. ובכן, ניתן לבדוק עם עצמנו מה ניתן לעשות עם הלוואה זו. השאלה לא בודקת, מה ניתן לעשות עם הכסף, אלא מה העלות של הכסף. כלומר, מה עלות ההלוואה, והאם עלות זו משתלמת לאור הרווח הצפוי. במילים אחרות, אם אנחנו רוצים להשקיע סכום זה בלימודים, האם התשואה על הלימודים עולה על עלות ההלוואה. עלותה של הלוואה מתבססת על מדד הריבית. באם השקעה בנכס מניבה כ-10% תשואה, על הריבית להיות פחות מ-10% (כולל אי אילו תשלומים אחרים), כדי שיהיה "רווח נקי".

כך שהשאלה יכולה להיות, האם יש רווח נקי בלקיחת הלוואה עד 20 אלף ₪ או לא. בהינתן כך שיש רווח נקי, ייתכן שהעלויות, דהיינו הריביות והתשלומים השונים המצורפים להלוואה – מקובלים בהחלט.

מי מציע הלוואה עד 20 אלף ₪?

על כן, ניתן לשאול ולתהות, מהיכן ניתן לקחת הלוואה עד 20 אלף ₪. באופן כללי, מוסדות פיננסיים רבים מציעים אי אילו סוגי הלוואות ותנאים שונים. בנקים, חברות מימון וחברות אשראי חוץ בנקאיות יכולות בהחלט לספק הלוואה בסדר גודל כזה, ואף יותר מזה. ניתן לעשות מעין השוואת מכירים ועיון בהלוואות מוצעות כדי לראות מה מהן יכולה להיות המשתלמת ביותר, אם בכלל – כלומר, זו המציעה את הרווח הנקי הרב ביותר בהקשר נתון.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן