הלוואות לאמהות חד הוריות

הלוואות לאימהות חד הוריות, בין אם אתן אימהות חד הוריות רק מעכשיו ובין אם אתן בעיצומו של תהליך, ניתנות מתוך התובנה עד כמה קשה ויקר לגדל לבד ילדים. הוצאות כספיות בגין הוצאות משפט על גירושין, דיור, והוצאות לתמיכה בלימודים, ביטוח רפואי, טיפולי שיניים, וכיוצא בכך, ישאירו אתכן בפני שוקת שבורה, מה שמחייב להסתייע בהלוואות שכאלו, אותן מחזירים בתוספת של ריבית, תוך כדי החזר הלוואה חודשי. בתום קבלת האישור, תקבלו סכום חד פעמי של כסף מזומן, בלי כל משמעות מה תעשו אתו

הלוואות לאמהות חד הוריות

מה כל כך מייחד הלוואות לאימהות חד הוריות?

ברור מאליו, כי הלוואות לאימהות חד הוריות מאוד ייחודיות, אבל לא ממש, בעוד תהליך הבקשה להלוואה שכזאת דומה לכל הלוואה מסורתית, אך יש אפשרות שיהיו מהמורות בדרך, שיש להתגבר עליהן בתור אימא יחידנית. כמו למשל דירוג האשראי, בעוד גירושין, ועלייה בהיקף הקניות בכרטיס האשראי, עשויים להשפיע באופן שלילי על דירוג האשראי שלכן.

מה הסיבות לבקשה של הלוואות לאימהות חד הוריות?

מה הסיבות לבקשה של הלוואות לאימהות חד הוריות? 

קיימות כל מיני סיבות לבקשה של הלוואות לאימהות חד הוריות. הסיבות הן רבות ומגוונות, לצורך העניין, נציג אותן בפניכם בסדר רנדומלי –

  • רכישת מכשירי חשמל.
  • איחוד חובות.
  • רכישת רכב.
  • הוצאות הובלה.
  • עלויות שיפוץ הבית.
  • שכר לימוד או הוצאות חוץ לילדים
  • עצירה בתקופות אבטלה.
  • עלויות דיור כמו שכירות או משכנתא.

הנסיבות שיצריכו קבלה של הלוואות לאימהות חד הוריות עשויות להיות לחץ כלכלי רב על אימא יחידנית אשר אחראית לכל הוצאות המשפחה. במידה והיא תאבד את מקור ההכנסה שלה, איך יכוסו ההוצאות, כולל החזר תשלומי ההלוואות הללו?

הלוואות לאימהות חד הוריות יכולה להיות הגיונית אף במידה וחייה של האם היחידנית נמצאים עכשיו בעלייה. בעוד מתכננים להוריד הילוך בחיים, אבל צריכים כסף על מנת לשפץ את הדירה הנוכחית בשביל להשכיר אותה, או לשם איחוד חובות.. 

שיעורי הריבית על הלוואות לאימהות חד הוריות נוטות להיות קבועות, ולא משתנות, וזה גורם אחד שעשוי להפוך אותן לבחירה אטרקטיבית יותר מאשר העלאת הוצאות על כרטיס אשראי.

הדין של שיעורי הריבית בגין לקיחה של הלוואות לאימהות חד הוריות לא ישתנו במשך תקופת ההלוואה, ותדעו בדיוק כמה כסף תחזירו בכל חודש. שיעורי הריבית עשויים להיות נמוכים גם משיעורי הריבית בכרטיס אשראי, במיוחד אם יש לכם דירוג אשראי טוב.

 

כדאי שתשאלו את עצמכן לפני בקשת הלוואות לאימהות חד הוריות, האם תשלום ההלוואה יתאים לתקציב הנוכחי שלכן, או שיש לכן תכנית מגירה להגדיל את ההכנסה שלכן כדי שתוכלנה לעמוד בתשלום ההלוואה?

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים