הלוואה תמורת משכון דירה

הלוואה תמורת משכון דירה

אם יש לכם דירה ואתם במצוקה כלכלית, תוכלו לקחת הלוואה תמורות משכון דירה וכך להסיר מכם דאגות ולחצים מיותרים. עם הלוואה תמורת משכון דירה תוכלו להחזיר את החובות שיש לכם בהתאם לסכום הנדרש שלכם מבלי למכור את הנכס שלכם.

מהי הלוואה למשכון דירה?

הלוואה למשכון דירה ניתנת ללקוחות שיש ברשותם שקנו ואינם רוצים למכור את דירתם, אך חייבים הלוואה על מנת שיוכלו להחזיר את חובותיהם. על הלווה לפנות אל הבנק או גוף פיננסי חוץ בנקאי ולבקש הלוואה בהתאם לסכום שנדרש לו. במסגרת ההלוואה הלווה רושם את הדירה לו כבטוחה לגוף המלווה בהתאם להערכת שווי הדירה. במצב שהלווה אינו עומד בתנאי ההלוואה כפי שסוכם עם הבנק או הגוף הפיננסי החוץ בנקאי, הוא משלם בהתאם להסכם הלוואה שנחתם. סכום ההלוואה עומד עד כחמישים אחוז משווי הדירה. בתום תקופת ההלוואה כאשר כל תשלומי ההלוואה נפרעו בזמן הבנק או הגוף הפיננסי החוץ בנקאי, משחררים את המשכון על הדירה. במקרה של אי עמידה בתנאי ההלוואה הבנק או הגוף הפיננסי יפרעו את ההלוואה באמצעות הדירה. כלומר הלווה ימכור את הדירה למכירה ואת הכספים יעביר לכיסוי החוב.

למי מתאים הלוואה למשכון דירה?

הלוואה למשכון דירה מתאימה ללקוחות פרטיים שיש ברשותם נכס או לעסקים שיש להם כמה נכסים בבעלותם. הלוואה זאת הינה ערובה להחזרת ההלוואה ואין כוללת ערבים או בטחונות נוספים. באמצעות משכון הנכס שלכם תוכלו לקבל את סכום הכסף שאתם זקוקים לו בריבית נמוכה ללא צורך באישורים נוספים.

כיצד מתבצעת הלוואה למשכון דירה?

רישום המשכון מתבצע ברשם המשכנתאות. הוא נועד להיות אזהרה לצד השלישי וליידע אותו על השעבוד עצמו. הגוף המלווה יבקש לדעת אם אין לכם שעבודים קודמים ואם יש היכן הם עומדים בעת הבקשה הלוואה. לאחר שתפנו לרשם המשכונות תצטרכו לשלם אגרה ולמלא טפסים בהם תשאלו על הנכס הממושכן, תקופת המשכון, הנושה, החייב ועוד נושאים נוספים. בסיום תקופת ההלוואה לאחר שכל התשלומים נפרעו כנדרש המשכון נמחק לבקשת הגוף המלווה.

שאלות ותשובות

הלוואה למשכון דירה תוכלו לקבל בבנקים או בגופים פיננסיים חוץ בנקאים כמו: חברות האשראי, חברות ביטוח, קרנות גמל וחברות מימון פרטיות. מדובר על הלוואה בטוחה מאוד עבור המלווה עם ריבית נמוכה.

במידה והלווה אינו עומד בתשלומי ההלוואה עליו למכור את הדירה ולהחזיר את חובו לבנק או לגוף הפיננסי החוץ בנקאי, כך שהוא נשאר ללא דירה וזה הסיכון הגדול בהלוואה זאת. לכן חשוב להתייעץ לפני עם מומחים בתחום.

פריסת התשלומים בהלוואה זאת היא נוחה וכוללת ריבית אטרקטיבית. היא יכולה להיות לתקופה ארוכה מאוד ועד עשרים וחמש שנים. כמו כן, מדובר על הלוואה מהירה שמאפשרת סכומים גבוהים ביחס להלוואות אחרות בשוק.

הריבית בהלוואה תמורת משכון דירה היא ריבית נמוכה ואטרקטיבית ביותר. מאחר שמדובר על סכומים גבוהים, פריסת התשלומים היא לתקופה ארוכה וממושכת של שנים.

הלוואה תמורת משכון דירה ניתנת ללקוחות שיש בבעלותם דירה אחת או יותר שזקוקים להלוואה, היא כוללת עם לקוחות עסקים שברשותכם כמה עסקים. במידה ואין נכס בבעלות לא ניתן לקבל הלוואה תמורת משכון דירה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן