מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא

כתבה זו מתאימה למי שלקח משכנתא ולפתע חווה שינוי בחייו. השינוי בחייו לא בהכרח צריך להיות פרסונלי, אלא יכול להיות גם ברמת המצב במשק – יכול להיות שהתרחשה ירידה בריבית הפריים, או תזוזות אחרות במאקרו הפיננסי. ועל פי כן, יש אפשרות לקחת משכנתא מחודשת – או במילים אחרות, למחזר אותה. דהיינו, מחזור משכנתא.

למי מחזור משכנתא יכול להתאים?

מחזור משכנתא יכול להתאים לאנשים שרוצים לשלם יותר מהמשכנתא, או לשלם פחות מהמשכנתא – או פשוט לשנות את ההחזרים החודשיים. כלומר, להתאים את המשכנתא לצרכים חודשיים. במה בעצם מדובר? ובכן, מחזור משכנתא הוא לקיחת משכנתא חדשה, שמתאימה לפרמטרים מסוימים. כתוצאה מכך, מסלקים את המשכנתא הקודמת, ולוקחים את החדשה בתנאים החדשים.

כיצד מחזור משכנתא משפיע על המשכנתא?

המשכנתא החדשה, יכולה לעמוד בתנאים אחרים לחלוטין (או לפחות שונים במקצת) בכל הקשור להרכב מסלולי ההלוואה, גובה המשכנתא (ניתן למעשה, במקרים מסוימים – גם להגדיל את סכום המשכנתא), אורך תקופת ההלוואה, תנאי ההלוואה על כל המשמעויות הקשורות להן וכן הלאה. למעשה, מחזור משכנתא מאפשר גם להעביר משכנתא מבנק אחד למשנהו. באם יש משכנתא אחת בבנק אחד, ניתן לפרוע אותה בעזרת משכנתא אחרת מבנק אחר.

מה ניתן לקחת בחשבון בעניין מחזור משכנתא?

מחזור משכנתא יכול להתאים למי שרוצה להתאים אישית את המשכנתא לצרכיו. למעשה, חלק מהיכולת להתאים אישית לצרכים, היא גם להבין במה מדובר. כלומר, לראות כיצד התנאים החדשים יתאימו לצרכים הקיימים. ניתן לקחת בחשבון את גובה ההלוואה, גובה ההחזרים החודשיים, תזוזות בשיעורי ההחזרים על פי תנאי שוק וכן הלאה. ומנגד, גם את היכולת הכלכלית של האינדיבידואל להחזיר את חלקי ההלוואה בהמשך דרכו, על בסיס שיעור בגדילת השכר וכן הלאה. מדובר בתכנון מקדים שניתן לעשות לאורך כמה רבדים ואפיקים כדי לזהות אילו תנאים יכולים להתאים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן