הלוואה ברגע

הלוואה ברגע

יוקר המחיה הגבוה והמצב הכלכלי גורם לנו לחשוב פעמיים לפני שאנחנו מוציאים כסף. אך ישנם מצבים שגם שאנו מחושבים אנו נמצאים במינוס או מינוס כרוני שחייב פתרון. עם הלוואה ברגע ניתן לקבל את הכסף באופן מיידי לחשבון העו"ש, לסגור את המינוס ולנשום לרווחה.

מהי הלוואה ברגע?

הלוואה ברגע היא הלוואה אשר ניתנת באופן מיידי כשמה. היא מתאימה ללקוחות שזקוקים לכסף מיידי ואין להם ממי להלוות. זה יכול להיות לסגירת מינוס, חוב שיש להם או אפילו לרכישת מוצר או שירות שהם זקוקים לו ואין להם מספיק כסף. באמצעות הלוואה ברגע, ניתן לקבל באופן מיידי ומהיר את הכסף לחשבון העו"ש ולהיות רגועים וחסרי דאגות. הלוואה ניתנת לא צורך בביטחונות או ערבים כפי שקורה בסוגי הלוואות אחרות. את ההלוואה ניתן לקחת מהבנקים או מחברות חוץ בנקאיות.

אילו גופים מציעים הלוואה ברגע?

ישנם לא מעט גופים שונים במשק אשר מציעים הלוואה ברגע מעבר לבנקים השונים. גופים אלה כוללים את חברות האשראי, חברות הביטוח והבנקים.

הלוואות מחברות האשראי- כדי הלוואה מחברת האשראי יש לפנות לחברת האשראי דרך האתר או דרך הטלפון ולמלא טופס בקשת הלוואה, לאחר בדיקת הבקשה חברת האשראי מעבירה את הכסף לחשבון העו"ש תוך שעות ספורות. הלוואה יורדת ממסגרת נוספת שלא קשורה למסגרת הכרטיס בהתאם למספר התשלומים שהלקוח ביקש.

הלוואות מחברות הביטוח-כדי לקבל הלוואה מחברת הביטוח יש לפנות לחברת הביטוח דרך האתר או הטלפון, למלא טופס בקשת הלוואה ברגע ולאחר אישורה הכסף מועבר לחשבון העו"ש של הלקוח תוך שעות ספורות, ללא צורך בערבים או בטחונות.

הלוואות מבנקים- הבנקים מעמידים לרשות הלקוחות הלוואות ברגע שאינן מצריכות ערבים או בטחונות כפי שנהוג בסוגי הלוואות אחרות, כך שכל מה שנותר זה לפנות לבנק דרך האתר או הטלפון ולבקש הלוואה ברגע. הלוואה זאת אינה מצריכה להגיע לסניף הבא והכל מתבצע דרך האתר או הטלפון.

היתרונות של הלוואה ברגע

להלוואות ברגע ישנן לא מעט יתרונות על פני סוגי הלוואות אחרות בשוק. יתרונות אלה כוללים:

כסף מהיר ונזיל- ניתן לקבל את הכסף ישירות לחשבון העו"ש תוך שעות ספורות ולא לחכות ימים כמו שנהוג בסוגי הלוואות אחרות. ההלוואה ניתנת דרך באישור אונליין באתר או דרך נציג טלפוני.

אין צורך בערבים- אין צורך בערבי כמו שנהוג בהלוואות שונות.

אין בטחונות- אין צורך בביטחונות כפי שנהוג בהלוואות אחרות.

אין בירוקרטיה- אין תהליכי בירוקרטיים ומורכבים כפי שנהוג בהלוואות.

הלוואה עד סכום של 80 אלף ₪ ופריסה נוחה- ההלוואה ניתנת עד סכום של 80 אלף ₪ בפריסת תשלומים נוחה של עד 60 תשלומים.

שאלות נפוצות

ההלוואה ניתנת תוך שעות ספורות עד ימים בודדים והיא נמצאת בחשבון העו"ש של הלקוח.

כל לקוח בנק, חברת אשראי או אפילו חברת ביטוח זכאי לקבל הלוואה ברגע בהתאם לתקנות ונהלי החברה.

בהלוואה ברגע אין צורך בערבים כפי שנהוג בהלוואות אחרות, מאחר ש הלוואה מהירה מאוד ואינה מצריכה בדיקה קפדנית כמו בהלוואות אחרות, והיא ניתנת בסכום אשר נמוך מ-100,000 ₪.

לא. ההלוואה נעשית דרך אתר האינטרנט של הבנק או דרך הטלפון, כך שאין צורך להגיע לסניף הבנק.

הלוואה ברגע ניתנת עד סכום של 80 אלף ₪.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן