הלוואה לסגירת המינוס

הלוואה לסגירת המינוס

הלוואה לסגירת המינוס יכולה לסייע לכם לעבור הישר למסלול יותר מהיר של רווחה כללית, בפרט באם יש לכם חובות גדולים בכרטיסי האשראי. מי שיש לו, לצורך העניין, חוב בכרטיסי האשראי, מוטב שידע שאין להם לוח זמנים מוגדר מראש לתשלום היתרה, אבל להלוואה לסגירת המינוס יש תשלומים באופן קבוע בכל חודש, עם התחלה וסוף ברורים מאוד. היציאה מהמינוס לאלתר משמעה שתחויבו בפחות ריביות, למשל, או לחלופין, אם שיפור מצב המינוס בחשבון הבנק יהיה באפשרותכם לנתב את הכסף שלכם לכל מיני מטרות נעלות אחרות, חשובות הרבה יותר.

מה תיתן לכם בדיוק הלוואה לסגירת המינוס?

במידה ותיקחו הלוואה לסגירת המינוס, על מנת לאזן את חשבון הבנק שלכם, יהיה לכם ברור כמה בדיוק אתם תשלמו מדי חודש, ומתי סיום ההלוואה. חוב בכרטיס האשראי, לדוגמה, נושא ריבית גבוהה וטומן בחובו מעבר של שנים רבות עד שתצליחו לסגור אותו, מצב שעשוי להשתנות עם ההלוואה לסגירת המינוס. באמצעות פריסה לפירעון קבועה, הריביות והתשלומים יישארו אותו הדבר למשך כל תקופות ההלוואה, ולא תיחשפו לכל מיני תנודות שאינן צפויות בחשבון הבנק שלכם.

מדוע חשוב לוודא שתעמדו בהחזרי הלוואה לסגירת המינוס?

ישנם כמה אלמנטים שחשבו לוודא שתעמדו בהחזרי הלוואה לסגירת המינוס, ואלו הם לפניכם – 

  • במידה ותפספסו אחד או יותר מהחזרי תשלומי ההלוואה החודשיים שלקחתם, יש להניח שתיאלצו לשלם עמלת איחור. כמו כן, במידה והחזירו לכם תשלום בשל מינוס בחשבון הבנק שלכם, יש מלווים שיגבו ממכם עמלה עבור תשלום חוזר. עמלות אלו יכולות להגדיל מאוד את סכום ההלוואה שלקחתם מראש.
  • משום שלרוב מלווים מדווחים על איחור בתשלום ללשכות האשראי לאחר חודש ממועד אי עמידה בתשלום, דירוג האשראי שלכם עשוי להינזק.  מה שיקשה עליכם בקבלת אישור של הלוואות עתידיות ובקבלת הריבית הכי טובה.
שאלות ותשובות

במידה והנכם מעדיפים תשלום חודשי, ריבית, ותקופת ההחזר קבועים, כי אז הלוואה לסגירת המינוס יכולה ממש להתאים לכם.

בטרם לקיחת הלוואה לסגירת המינוס עליכם להוסיף את סכום המינוס, פלוס הוצאות כספיות עתידיות, על מנת להבין כמה כסף בדיוק אתם רוצים ללוות. כדאי שתביאו בחשבון אף עמלות מוצא פוטנציאליות, אשר נלקחות מסכום ההלוואה.

בוודאי שצריך לעשות חקר מקדים לפני בקשת הלוואה לסגירת המינוס, יש להיכנס לאתרי האינטרנט של מלווים באינטרנט, בשביל להיווכח בעמלות, בדרישות הזכאות, ובתנאי ההלוואה, וכיוצא בזה.

במידה ויאשרו לכם קבלת הלוואה לסגירת המינוס, המלווה שלכם עשוי להפקיד את סכום ההלוואה המבוקש תוך רק יום עסקים אחד. 

לפני החתימה על הסכם הלוואה לסגירת המינוס, עליכם לבדוק היטב את כל התשלומים המינימליים החודשיים הנוכחיים שלכם, ואף את משך הזמן הצפוי להחזר החוב, ואז להשוות את הכול לזמן ולהוצאות הכרוכות בהלוואה לכיסוי המינוס שלך בבנק.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן