הלוואות חוץ בנקאיות ללא אשראי

הלוואות חוץ בנקאיות ללא אשראי- הפתרון היעיל ללקוחות ללא אשראי

חברות האשראי מציעות מגוון הלוואות במגוון מסלולים ובתנאי פריסה נוחים וגמישים לבעלי כרטיס אשראי, אך לא לכל אדם יש כרטיס אשראי בבעלותו על מנת שיכול לקבל הלוואה מחברת האשראי. לכן חברות האשראי מעמידות הלוואה לכל לקוחות הבנקים אשר אינם מחזיקים בכרטיס אשראי במגוון מסלולים שונים ועם פריסת תשלומים נוחה.

מהן הלוואות חוץ בנקאיות ללא אשראי?

הלוואות חוץ בנקאיות ללא אשראי הלוואות הניתנות ללקוחות כל הבנקים שאין ברשותם כרטיס אשראי. הלוואות אלה מציעות תנאים נוחים הכוללים פריסת תשלומים לעד שש שנים ללא צורך בערבים או בטחונות כפי שדורש הבנק. סכום ההלוואות החוץ בנקאיות ללא אשראי הינו עד לסכום של 50,000 ש"ח, את הכסף ניתן לראות תוך 3 ימים עסקים בחשבון הבנק העובר ושב של הלקוח.

למי מתאימות הלוואות חוץ בנקאיות ללא אשראי?

הלוואות חוץ בנקאיות ללא אשראי מתאימות ללקוחות כל הבנקים אשר אינם מחזיקים כרטיס אשראי מחברת האשראי כלשהי ואשר זקוקים להלוואה מיידית והבנק אינו מאשר להם. כך שאם הבנק אינו מאשר לכם הלוואה ואין לכם מאיפה לקחת הלוואה, הלוואות חוץ בנקאיות ללא אשראי הן פתרון מעולה לקבלת הלוואה.

באילו חברות ניתן לקחת הלוואות חוץ בנקאיות ללא אשראי?

הלוואות חוץ בנקאיות ללא אשראי ניתן באמצעות חברות האשראי הכוללות את חברת כאל ויזה, ישראכרט ומקס. כל אחת מעמידה הלוואות חוץ בנקאיות ללא אשראי לכל לקוחות הבנקים במגוון מסלולים שונים ללא צורך בכרטיס אשראי. ההלוואות אינן תופסות את מסגרת האשראי בחשבון הבנק ו ניתן לסגור איתם חובות, מינוסים או כל דבר אחר שאתם חייבים לעשות. הלוואות ניתנות ללא צורך בערבים או בטחונות וניתנים בפריסת תשלומים נוחה של עד 72 תשלומים.

יתרונות הלוואות חוץ בנקאות ללא אשראי

להלוואות חוץ בנקאיות ללא אשראי ישנם לא מעט יתרונות על פני הלוואות אחרות. ראשית, אין צורך בערבים כפי שנהוג בהלוואות שונות. שנית, אין צורך בביטחונות. שלישית, ההלוואה ניתנת לכל לקוחות הבנקים שאינם בעלי כרטיס אשראי. רביעית, ההלוואה אינה תופסת את מסגרת האשראי בחשבון הבנק. חמישית, ההלוואה ניתנת בתנאי נוחים. שישית, פריסת תשלומים גמישה וניתנת עד 72 תשלומים. שביעית, הכסף נכנס לחשבון תוך 3 ימים.

שאלות ותשובות

כדי לקבל הלוואה חוץ בנקאית ללא אשראי יש לגלוש לאתר חברת האשראי למלא טופס בקשת הלוואה או לדבר עם נציג טלפוני ולחכות לאישור ההלוואה.

אין צורך בערבים או בטחנות בעת קבלת הלוואה חוץ בנקאית ללא אשראי.

הריבית בהלוואה זאת דומה לריבית שמשלמים לקוחות בעלי כרטיס האשראי והיא נעה בין 8%-15%.

כל לקוחות הבנקים אשר גילם מעל 21 ואין להם כרטיס אשראי בבעלותם יכולים להגיש בקשה להלוואה חוץ בנקאית ללא אשראי.

ניתן לקחת הלוואה חוץ בנקאית ללא אשראי עד לסכום של 50,000 ₪.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן