האם כדאי לעשות איחוד הלוואות

מה זה משכנתא לאיחוד הלוואות? האם בכל מצב משתלם לקחת משכנתא לאיחוד הלוואות? דרך מי עושים משתלם לקחת משכנתא לאיחוד הלוואות? רגע… אנחנו מבינים שיש לכם הרבה מאוד שאלות. על מנת לסייע ליותר מ-56% מהציבור הרחב, להתנהל נכון מול מספר הלוואות. ב-3.5 דקות בלבד, ננסה לעשות לכם סדר בנושא. נבצע בדיקת כדאיות כשלב ראשון וננחה אתכם כיצד להתחיל את התהליך כשלב אחרון. מיד נראה לכם את כל המידע הרלוונטי, בדרך שתעזור לכם להבין, האם כדאי לכם לבדוק זכאות למשכנתא לאיחוד הלוואות וביצוע הבראה פיננסית דרך המרכז להבראה פיננסית.

משכנתא לאיחוד הלוואות

לכמעט כל בית אב בישראל יש הלוואה אחת לפחות. לכן איחוד הלוואות זהו כלי שחייב להיות בתודעה של כולנו . זה לא משנה הסיבות בגינן לקחתם את ההלוואות שלכם . משנה התנאים ויכולות ההחזר שלכם! בכדי להבין האם אתם יכולים לבצע איחוד הלוואות באמצעות משכנתא, יש לוודא ראשית שאתם עומדים ב-3 תנאים בסיסיים:

 • הנכם בעלי נכס על שמכם.
 • הנכס ניתן לשעבוד.
 • שווי הנכס מאפשר לקיחת משכנתא לאיחוד הלוואות.

במידה ואתם עומדים בתנאים , מרגע זה אתם כנראה שורפים כסף! מדוע?

סיבה ראשונה: כנראה שאתם משלמים החזרים גבוהים על סכום כסף לתקופה קצרה של 3-6 שנים , לעומת תקופה ארוכה של תשלומי המשכנתא 10-30 שנים .

סיבה שניה: אם קיימות לכם מספר הלוואות בבנק ובגופים חוץ בנקאים , ככל הנראה אתם מתקשים בפעולות הבאות:

 • קושי מעקב על הלוואות מרובות
 • קוצי בחישוב סכום כללי של הריביות והעמלות השנתיות
 • קושי לעקוב אחר גובה התשלומים החודשיים שבחלקם משתנים.
 • אתם מתקשים לתכנן תוכנית הבראה פיננסית הכוללת תכנון בסיסי של חישוב היחס בין ההכנסות וההוצאות שלכם.
 • אתם מתקשים לזהות את מטרת ההלוואות ולא זוכרים לשם מה לקחתם אותה מלכתחילה.

הפתרון: משכנתא לאיחוד הלוואות באמצעות פניה למרכז להבראה פיננסית . המרכז להבראה פיננסית הוקם עבור לקוחות המעוניינים לשפר את מצבם הכלכלי וצרכים ייעוץ מקצועי להתנהלות פיננסית נכונה. דרך המרכז תוכלו לבצע תכנון מהלכים שיאפשרו, כמעט באופן מיידי, הורדת החזר התשלומים החודשיים. במהלך אחד מדויק ומתוכנן כהלכה, משכנתא לאיחוד הלוואות תאפשר לכם החזר חודשי מקוצץ עד כ-50%, באותו הרגע יתפנה לכם יותר אוויר לנשימה ותחזרו לחיות כמו בני אדם נורמטיביים, בלי לחצים, חרדות ולילות נטולי שינה .

הלוואות און ליין או סכנות און ליין?

כאמור, משקי בית רבים בישראל מתקשים להתקיים מבלי לקחת הלוואה. כשמגיעים למצב בו החשבון בחריגה, תשלומים עומדים לרדת ואתם רגע מחדלות פירעון . מתחילות לתקוף אתכם הודעות ותזכורות כמו אלו:

מצד אחד, הלוואות דיגיטליות הן מהירות, לא צריך לדבר עם נציג, הן מהירות מאוד ובתנאים שמסדרים אותנו לתקופה הקרובה.

זכרו: הלוואה נוספת היא לא הפתרון , הבראה פיננסית הכוללת – משכנתא לאיחוד הלוואות, כן!

מעל ל-45% מהלווים בעלי הלוואה שתי הלוואות ויותר על שמם , מה שאומר שמשקי אב רבים מתנהלים על בסיס מה שאין להם. זוהי התנהלות שלילית המבטיחה ב-90% מהמקרים, הגעה לכדי גרעון וחדלות פירעון המתבטאת באי יכולת תשלום הלוואות שנלקחו. בהמשך פשיטת רגל והליכי הוצאה לפועל.

כשלוקחים הלוואה , משכנתא , איחוד הלוואות או כל מהלך פיננסי גדול, חייבים גורם מקצועי שיעזור להתמצא בין המסלולים החדשים, האפיקים הקיימים, האופציות החדשות, רפורמות, הטבות ויתר הנתונים שיועצים במרכז להבראה פיננסית חיים אותם , פשוטו כמשמעו! המרכז להבראה פיננסית מבטיח לכם שבאמצעותו תדעו את כלל הזכויות המגיעות לכם. הפעם תתכננו הבראה פיננסית מקיפה, יסודית וארוכת טווח . רבים מלקוחותינו שלנו מאמצים את הכלים שהם מקבלים מהמרכז ומיישמים הבראה פיננסית שהצילה את חייהם ומנעה מהם להגיע לשלבים מאוחרים ומורכבים הרבה יותר.  

למי משתלם לקחת משכנתא לאיחוד הלוואות?

לא לכל אחד המהלך של איחוד הלוואות מתאים, אבל הסטטיסטיקה מראה שלקיחת משכנתא לאיחוד הלוואות היא האפקטיבית ביותר לבעלי משכנתאות שלאורך השנים לקחו הלוואות נוספות. קיימת מחשבה שגויה שלקיחת משכנתא זהו מהלך שמבצעים לרכישת בית בלבד. בצל מחשבה זו, מנהלים משקי בית רבים את חייהם באמצעות הלוואות, כלומר מבצעים הפרדה בין המשכנתא לבין ההלוואות. 

שבינינו… מה ההבדל בין משכנתא להלוואה? משכנתא היא הלוואה! פשוט עם תנאים נוחים יותר ולפריסת שנים ארוכה יותר. כמובן שבכל כלל יש יוצא מן הכלל, לכן, הכנו לנוחיותכם מספר מצבים שבהם לא משתלם לבצע מהלך כמו לקיחת משכנתא לאיחוד הלוואות. אלו הם המצבים:

 • לקיחת משכנתא לא מספיקה לאיחוד כל ההלוואות ומשאירה קצוות פתוחים.
 • רוב הריביות שולמו בהלוואות וכעת אתם משלמים רק את הקרן.
 • המהלך מפחית משמעותית את גובה ההחזרים החודשיים.
 • הבית ממושכן ולא ניתן לבצע משכון נוסף.
 • ישנו קנס גבוה על פירעון מוקדם המכונה גם קנס יציאה. 

איך להימנע מבור כלכלי?

אל תמהרו ואל תקפצו על ההלוואה הנוחה ביותר הבאה שמגיעה, נצלו את האפשרות הניתנת לכם להתייעץ עם מומחים, ללא התחייבות וללא עלות, לתכנן נכון מהלך שיסדר אתכם לא רק לטווח הקצר אלה לכל החיים . תשלטו בהוצאות, התנהלו בצורה חיובית, תשפרו BDI ואת דירוג אשראי ובאחריות למצבכם בכל רגע נתון .

מה אתם יכולים לעשות כשיש הרבה הלוואות?

דבר ראשון כדי לכם לתכנן מהלך מדויק, היקפי וארוך טווח , שלא תצטרכו הלוואות נוספות בשנים הקרובות. תחשבו על זה כמו ניתוח לב פתוח מול פלסטר ואקמול . עם פלסטר ואקמול הפציינט כנראה לא ישרוד עוד הרבה זמן . מאידך, ניתוח מספק פתרון קבוע ומאריך חיים .

המרכז להבראה פיננסית לשירותכם, באמצעותו תוכלו לתכנן הבראה פיננסית מקצועית. רק במידה ובמהלך כמו לקיחת משכנתא לאיחוד הלוואות נגלה שניתן לקיים הבראה פיננסית, נסייע לכם בתהליך מתחילתו, כולל: ארגון ואיסוף ניירת, תכנון וחישוב כדאיות פיננסית לאורך זמן ממושך ככל הניתן ועד סופו, לרבות: אישור המשכנתא, קבלת הכסף, איחוד הלוואות ויציאה לדרך חדשה במסלול הבראה פיננסית מקצועי וחכם .

בזכות התייעצות עם מומחים המרכז להבראה פיננסית, תדעו בוודאות שההחלטה שקיבלתם על מהלך כמו לקיחת משכנתא לאיחוד הלוואות נעשה לאחר שהתקיימו הפעולות הבאות:

 • הצרכים שלכם קיבלו תשומת לב מלאה.
 • נחקרו כל המסלולים והאפיקים המשתלמים ביותר ואותרו עבורכם התנאים המשתלמים במשק.
 • המרכז להבראה פיננסית בעל קשרים רבים ומספרי סוכן במספר בנקים וחברות פיננסיות חוץ בנקאיות, כך שהם משיגים את ההטבות והתנאים הטובים ביותר, בלי שטיקים ובלי טריקים.
 • לפני שנגיש לכם את תוכנית ההבראה, נבצע מכרז תנאים עד השגת משכנתא 100% משתלמת שמאפשרת איחוד הלוואות באחריות ובמקצועיות, בלי הפתעות, קנסות וללא עיכובים מיותרים.
 • נחליט על מהלכים פיננסים המיטיבים עם מצבכם, אנו ממליצים אך ורק על מהלכים שמטרתם לחסוך החל עשרות אלפי שקלים ועד מאות אלפי שקלים.

הדירה כאמצעי להשגת מימון

בעצם אתם עומדים לקבל הלוואה כנגד שיעבוד נכס שעל שמכם . כיום ניתן לקבל הלוואה בצורת משכנתא על עד 70% משווי הנכס שלכם, בתנאי שהכסף אינו משמש לרכישת דירה נוספת או נכס להשקעה. יבקשו מכם הצהרת על מטרת החריגה מהמימון הרגיל, העומד על 50% משווי הנכס, מהלך שהתאפשר בשנה האחרונה ולאחר הסגרים הרבים .

בנוסף יבקשו לדעת את מטרת ההלוואה, שם נציין שההלוואה הינה למטרת סגירת הלוואות , חובות והתחייבויות פיננסיות למיניהן . ניתן לראות את הדירה שלכם כאמצעי להשגת הבראה פיננסית מושלמת. למשל תוכלו לקחת משכנתא לאיחוד הלוואות ולארגן את ההתנהלות השוטפת שלכם , כך שתחיו בהבראה פיננסית. מעתה תתנהלו בצד החיובי של החשבון ותשפרו את דירוג האשראי הבנקאי שלכם על הדרך. 

ליווי עם המרכז להבראה פיננסית

הגענו מהמקום שלכם ולמדנו איך לעזור לבאים אחרינו. גייסנו צוות של יועצים , יצרנו קשרים עם ספקים, כלכלנים , בנקים , חברות ביטוח ובתי השקעות במטרה לעזור לכל מי שזקוק.

אנו לא מצפים מכם שתלחמו על זכויות המגיעות לכם, שתמצאו תירוצים , שתבכו ותתחננו לעזרה. אנחנו לא מצפים מכם שתהיו כלכלנים בחסד, שתבינו בריביות ותתעדכנו בכל רפורמה או חוק. אנחנו כן נתמוך בכם , נלווה אתכם יד ביד גם אם צריך, עד שתשנו את חייכם מקצה שלילי לקצה חיובי. צרו קשר והצטרפו למסלול הבטוח להבראה פיננסית למסורבים ובעלי BDI שלילי. המרכז להבראה פיננסית – נפרדים מהלוואות מרובות לשלום!

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים