הלוואה לרכב יוקרה

הלוואה לרכב יוקרה

הלוואה לרכב יוקרה מסתמנת כאופציה הגיונית כאשר אתם מעוניינים להיות בעלי רכב יוקרה אבל הוא נמצא מחוץ לטווח של מסגרת התקציב שלכם. נראה כי מימון רכב יוקר משתלם כיום יותר מאי פעם, בעוד הוא מלווה עם גמישות של החזרי ההלוואה, ומאפשר לעשות הכול בצורה מקוונת.

כיצד מצמצמים את החבות בעמלות שכרוכות בנטילת הלוואה לרכב יוקרה?

לרוב, מי שייתן לכם הלוואה לרכב יוקרה יגבה ממכם אחוז מסוים מסך ההלוואה בעבור עמלת הטיפול שלו, מי יותר ומי פחות. על מנת לצמצם את החבות שלכם בעמלות שכרוכה בהלוואות מהסוג הזה, תשוו בין כל מיני גורמי הלוואות בעלויות העמלות, ותבחרו בהצעה הכי נמוכה. ההיגיון פה ממש ברור – ככל שעלויות עמלות ההלוואה הזאת יהיו יותר נמוכות, באופן הזה הסכום להחזר ההלוואה יהיה יותר נמוך.

איך נהנים מרבית יותר נמוכה בלקיחת הלוואה לרכב יוקרה?

כדי ליהנות מרבית יותר נמוכה בלקיחת הלוואה לרכב יוקרה, אתם נדרשים לחקור באופן יסודי את ספקי ההלוואה, ולברר מי מבניהם מציע את שיעורי הריבית הכי טובים. בנוסף לכך, עליכם לבחון כראוי את תנאי ההחזר של ההלוואה. שמא הריבית שמוצעת תהיה נמוכה ביותר רק בתום תקופה קצרה, אבל ידרשו ממכם מקדמה בתמורה הרבה יותר גדולה. כדאי לבקש הלוואה שכזאת דווקא בתקופת החגים, וזאת משום שהרבה מלווים מוזילים ומקלים את תנאי ההלוואה בתקופות אלו.

אפשר לפרוע את תשלומי הלוואה לרכב יוקרה לפני הזמן אצל מרבית המלווים, וכדי לממש זאת, עליכם לברר את הסוגיה הזאת מבעוד מועד, שלא יטילו עליכם קנס, על ידי כך תפחיתו את תשלומי הריבית הכוללים.

גם אם החלטתם להתפנק ולרכוש רכב יוקרה, תנסו לתכנן את התקציב בתום הרכישה. ההוצאה החודשית שלכם תעלה לא רק בגובה החזר הלוואה לרכב יוקרה במובן של התשלומים החודשיים, כי אם אף לכך יתווספו עלויות האחזקה השוטפות של הרכב יוקרה החדש שלכם. עליכם לבחון מראש שאכן יש לכם יכולת לעמוד בהחזר החודשי שלקחתם על עצמכם, שהוא לא יהפוך למינוס בבנק שהולך ותופח. ואף שאינכם מותחים את היכולת הכלכלית שלכם, באופן כזה שזעזוע קל בהכנסות הקבועות שלכם יכניס אתכם לבעיה.

אם סוכנות מכירת הרכב הציעה לכם מקדמה ותשלום חודשי בגין הלוואה לרכב יוקרה, תדרשו לדעת את כלל העלויות של מסלול המימון הזה, הווה אומר – האם יש כל מיני עמלות שיש לשאת בהן, כמו למשל – עבור פתיחת תיק, מה הריבית שתשלמו על הפריסה, באחוזים, ומה העלות הכוללת של הרכב בטרם ובתום קבלת ההלוואה.

בוודאי שעליכם להשוות הצעות של הלוואה לרכב יוקרה מכל מיני מגופים פיננסיים, כדי להשוות ולגלות ממי יהיה הכי משתלם לקחת את ההלוואה.

חייבים לברר מלכתחילה את התנאים המקדימים של הלוואה לרכב יוקרה, לרבות – האם הרכב משועבד לפירעון ההלוואה? אם כן, זה צריך להתבטא בגובה הריבית. וכן מה קורה בתרחיש של פיגור בתשלומים – האם יש גרייס מסוים או אפשרות לפרוס מחדש את ההלוואה, ומתי קמה לגורם המלוות הזכות לממש את הרכב ולמכור אותו.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן