מימון לקניית רכב

מימון לקניית רכב

מימון לקניית רכב מסתמן כדרך מאוד מועילה לשם קניית רכב יד שניה או קניית רכב חדש, ועל פי המצב הכלכלי שלכם יהיה באפשרותכם לעמוד בהחזרי המימון, ולא להילחץ בגין תשלום במזומן עבור רכישת הרכב.

האם באמצעות מימון לקניית רכב אפשר ללוות את כל סכום הקנייה של הרכב?

אפשר להגיד בוודאות, כי באמצעות מימון לקניית רכב ניתן ללוות את כל סכום הקנייה של הרכב, או גם חלק ממנו, שמתאים מאוד למי שחייב להתחדש ברכב לאלתר ולא הצליח לחסוך מספיק כסף כדי לרכוש אותו. במידה וההחזרים החודשיים אינם מרתיעים אתכם, ואתם חושבים שתעמדו בהם, כי אז אופציה שכזאת מעולה עבורכם. באפשרותכם אף להאריך את תקופת מימון רכישת הרכב, מה שבהכרח יפחית את החזרי התשלומים מדי חודש.

האם מימון לקניית רכב יכול לסייע לכם ליהנות מדירוג אשראי יותר חיובי?

כל מימון לכל מטרה שהיא, בפרט מימון לקניית רכב, כרוך בבחינה של הגורם המלווה את היסטוריית האשראי שלכם. המלווה יחוש שביעות רצון באם תוכח היתכנות של עמידה בתשלומי המימון לרכישת רכב למשך כל התקופה, ויראה בכם כסבירות לסיכונים נמוכים להפרת תנאי המימון, מה שבתורו עשוי לשפר את הסיכויים שלכם ליהנות מדירוג אשראי יותר חיובי בטווח הארוך. 

כדאי ביותר לרכוש רכב באמצעות ההיתכנות של מימון לקניית רכב, אף במידה ואין ברשותכם חלק מהכסף או את כולו.

במידה והמטרה שלכם לקנות רכב לבית העסק שלכם, כי אז השגת מימון לקניית רכב תסייע לכם ליהנות מנזילות נדרשת, בפרט אם רק עכשיו פתחת את העסק שלכם. הדבר נובע מכך שמרבית בעלי העסקים מתקשים כיום להתמודד עם בעיות של תזרים מזומנים, מה שבהכרח מקשה על רכישת רכב באופן של תשלום חד פעמי במזומן.

יש אנשים שעשויים להתפתות ולקנות רכב משומש רק בשביל להימנע מהצורך של לקיחת הלוואה. אך בראייה קדימה, זאת לא תמיד ההיתכנות הכי משתלמת. רכב יד שניה בעל נטייה לעשות יותר בעיות לפעמים, מה שמחייב להגיע תכופות למוסך. על כן, באמצעות מימון לקניית רכב תיהנו מרכישת רכב חדש, כמו גם מסוגים רבים של כלי רכב.

היתרונות של מימון לקניית רכב מתבטאים בכך שאפשר ללוות את מלוא העלות של הרכב, ללא המתנה עד שתסיימו לחסוך את הכסף, וכן כך תבססו דירוג אשראי חיובי, תיהנו ממבחר רב של רכבים, משחרור תזרים מזומנים למטרות אחרות, ולכל מיני הטבות במסים.

משום שקיימים המון מלווים בשוק, שכל אחד מהם מתחרה על הכסף שלכם, בעזרת מימון לקניית רכב תפיקו תועלת מכל התחרות שקיימת בשוק.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן