הלוואה למעוקלים – שלא יסחטו אתכם!

מה עוד הלוואה? מי ייתן בנו אמון עכשיו? מי ייתן לכם הלוואה למעוקלים ? גם ככה המצב לא פשוט, אתם בסכנה ממשית, בקושי שורדים. כל חודש, החיובים ממשיכים להגיע, אתם בלחץ היסטרי ובקושי מצליחים לתפקד. תפסיקו להילחם בטחנות רוח , בואו נעשה סדר אחת ולתמיד: אתם צריכים לתכנן מסלול מחדש – לקחת הלוואה למעוקלים בריביות שפויות – להתנהל במאזן חיובי – לעמוד בהתחייבויות – להיות אחראים , מחושבים ומתוכננים . רוצים לדעת איך לעשות את המהלך הנכון ביותר למצבכם? תמשיכו לקרוא עוד 2.5 דקות.

הלוואה למעוקלים

מתי כדאי לקחת הלוואה למעוקלים ?

אם אתם חייבים כסף כי לא עמדתם בתשלומים עליהם התחייבתם , למשל:

  • פיגור בתשלומי הלוואת רכב
  • פיגור תשלומי משכנתא
  • פיגור בתשלומי הלוואה לכל מטרה
  • פיגור קנסות ממשלתיות

פיגור על פי פסק דין רבני או כל פסק דין אחר

השלב הבא – הוצאה לפועל ומעקלים חסרי לב!

ברגע שנרשם פיגור אצל אחד מגופים אלו, באופן אוטומטי מודפס לכם נשלח אליכם מכתב מהמחלקה המשפטית או גורם משפטי אחר. במקרים אלו, יכולות להיות 3 מצבים שונים:
1. תשלום מיידי של כל החובות
2. הגעה להסדר / הליך פשיטת רגל
3. הוצאה לפועל מגיעים ומעקלים כמעט כל דבר בעל שווי או ערך כספי מסוים עד כיסוי החוב במלואו
לדוגמה: אם אתם חייבים לגוף מסוים – 2,000 ₪ , כנראה המעקלים יגיעו ויקחו את המוצר אותו רכשתם . ובמידה וזה לא יתאפשר, יעקלו לכם את מסך הטלוויזיה ומוצרי חשמל נוספים שווי ערך לחוב שעל שמכם . יחד עם זאת, אם פיגרתם בתשלומים החודשיים עבור הלוואות בסכומים גדולים יותר, למשל משכנתא או הלוואת רכב, יכולים להגיע ולעקל את רכושך בהתאם .

בואו נסכם: אותנו לא סוחטים!

אם יש פתרון אחד שישחרר אתכם זה להיעזר במקצוענים , כאלו שמבינים בהבראה פיננסית, בעלי מקצוע שמכירים ומקושרים עם מחלקות האכיפה של הוצאה לפועל. הם יודעים באילו מצבים ניתן להגיע להסדרים מרחיקי לכת ומתי יש לפעול בדרכים עקיפות.

מה אתם צרכים? גוף מלווה ומקצועי שיבין אתכם ויעזור לכם להבין בדיוק מה שאתם צריכים . איפה משיגים? בררו מול חברה מקצועית שיודעת מהן האפשרויות הזמינות והנכונות ביותר לכל מצב, מורכב ומסובך ככל שיהיה.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים