זכאות למשכנתא לגרושים

שימי לוי | פיננסים

מה שיותר מדי אנשים לא יודעים על זכאות למשכנתא לגרושים

כיום, ישנם מספרים גדולים מאוד של גרושים וגרושות, מדובר בנתון ידוע ונראה כי מספר הגרושים והגרושות הולך ועולה. מדובר באנשים שעברו משבר אישי ומשפחתי, משבר שלעתים גורר גם משבר כלכלי, אבל לא בהכרח! יש דרך סדורה ובטוחה להבראה פיננסית ואפילו לקיחת משכנתא (כן, זה לא חלום), גם אם אתם גרושים. אנחנו, במרכז להבראה פיננסית, מבינים את החשיבות של שמירה על יציבות וקורת גג קבועה, גם ואולי במיוחד, כשכל השאר נראה כאילו מתפרק. נגלה לכם את הדרך שלכם להבראה ואת הזכאות למשכנתא לגרושים כפי שפתוחה בפניכם .

למה בנקים הם לא בהכרח הפתרון עבור זכאות למשכנתא לגרושים?

כאשר ניגשים לקבל משכנתא או לפחות לבדוק את הזכאות למשכנתא מול בנקים , ישנם הבדלים משמעותיים מבחינות מסוימות בנוגע לזכאות, בין זוגות נשואים ולעתים אף רווקים , אל מול הגרושים.

עיקרי ההבדלים כפי שעולה מנתוני משכנתאות:

מקריאת כל אלו ניתן לטעות ולחשוב שבגלל הסטטוס המשפחתי הבנקים פוסלים את הלקוח , ממש לא . הסיבה לסירוב היא בד״כ עקב דירוג אשראי נמוך שנבע מגירושין מכוערים , או התנהלות פיננסית לא נכונה של אחד מבני הזוג . 

למזלם הרב של הגרושים והגרושות המבקשים לקבל זכאות למשכנתא , ישנם פתרונות שונים היכולים לאפשר הבראה כלכלית בזמן לקיחת משכנתא למסורבים . תמשיכו לקרוא ותבינו בדיוק איך זה עובד.

משבר אישי לא חייב להיות משבר כלכלי - זכאות למשכנתא לגרושים

יש אפשרות להתגבר על הקשיים שהבנקים מערימים. אפשרות להגיע אל הבנק עם מדדי אשראי מוצלחים כך שהבנקים ישמחו לתת לכם משכנתא .

  • דבר ראשון, מומלץ לבדוק זכאות להבראה פיננסית 
  • דבר שני, ניתן להתחיל במסלול ההבראה שיאפשר לכם משכנתא בתנאים טובים יותר.

הבראה כלכלית לאחר גירושים באמצעות זכאות למשכנתא לגרושים

חשוב שתדעו שאם אתם מסורבי משכנתא, או  מקבלים תנאים לא ראלייים מהבנק, זה לא סוף דבר. ישנם מסלולים אחרים, שיובילו אתכם להבראה פיננסית שלמה. כי זה בדיוק הזמן שאתם הכי צריכים אותה.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן