הלוואות לקניית רכב חדש

הלוואות לקניית רכב חדש - המדריך שאסור לכם לפספס!

הלוואות לקניית רכב חדש ישימות ומעולות לשם רכישה של רכב חדש, למי שאין לו מספיק תזרים מזומנים לשלם עבור הרכב החדש. בעידן המודרני, בו השפע ממש מתבקש והכרחי, סביר להניח שמשפחות ממעמד הביניים ירצו להתחדש עם רכב חדש, אך זה ממש בלתי אפשרי, נוכח המצב הכלכלי ששורר היום, לשלם עבור קניית רכב חדש כיום במזומן. מה שמסתמן כפתרון הכי ריאלי הוא ללוות כסף לשם רכישת רכב חדש, שבאמצעות זה ניתן לממן את הרכב, באין מוצא אחר. הלוואה שכזאת אף מסייעת בבנייה של דירוג אשראי חיובי.

מה הכי מאפיין הלוואות לקניית רכב חדש?

מה שכל כך מאפיין הלוואות לקניית רכב חדש בא לידי ביטוי בכך שהן מהוות דרך של כניסה לכיוון להיות בעלי רכב חדש, שמחייבת עמידה בתשלומים חודשיים באופן קבוע. הסדר התשלומים בהכרח צריך להתאים ליכולת הכלכלית שלכם "להיפרד" מסכום כסף מסוים מדי חודש, בעודו הופך קבוע לשנים הבאות. 

האם הלוואות לקניית רכב חדש מותנות בדירוג אשראי מעולה?

אתם ממש לא חייבים להיות עם דירוג אשראי נפלא לשם קבלת אישור עבור הלוואות לקניית רכב חדש. בעוד שאם הגשה של בקשה לשם אישור בגין הלוואה שכזאת, יתכן שהגורם המלווה, כמו למשל הבנק – עשוי שלא לאשר את ההלוואה.

במקרה שכזה, במידה בבעלותכם נכס, ניתן לבחון לקיחת משכנתא למסורבים כנגד הנכס שלכם , כיום ישנם מוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים רבים שישמחו לתת לך מימון בתנאי משכנתא .

שאלות ותשובות

מן הסתם, מרבית הלוואות לקניית רכב חדש ממש לא מחייבות יישום של פיקדון. משמע – באם אין אפשרות או רצון לשלם פיקדון, אין כל לחץ עליכם לעשות זאת.

באמצעות קבלה של הלוואות לקניית רכב חדש, הנכם עשויים לשמור את כל החסכונות שלכם למטרות אחרות, כמו לדוגמה – לפנק את עצמכם בחופשה מדהימה, או לשפץ את מקום המשכן הקבוע שלכם, וכיוצא בכך. 

אם יש לכם רכב כיום, ואתם מעוניינים לשדרג אותו בדגם או בשנה, כי אז כדאי שתדעו כי הלוואות לקניית רכב חדש תהיה אופציונלית בשבילכם.  

לפעמים נתקעים עם רכב בדגם ישן, בשל חוסר יכולת מימון. באמצעות הלוואות לקניית רכב חדש, אתם עשויים לרוב להשיג רכב טוב יותר ממה שהיה זמין בדרך כלל אם תחליטו לרכוש אותו במזומן. הדבר נובע מן הסיבה שבמרבית העסקאות הפיננסיות אתם בעצם מכסים אפילו רק את העלות של חלק מהרכב, וגם דגם מהשורה הראשונה עשוי להגיע עם תשלומים חודשיים נמוכים.

באמצעות הלוואות לקניית רכב חדש, יתאפשר לכם להחליף רכב בתדירות גבוהה יותר. משמע – שאתם יכולים ליהנות מרכב חדש מדי כמה שנים ולהישאר מעודכנים עם הסגנון והטכנולוגיה העדכניים ביותר.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן