100 אחוז מימון לרכב חדש

100 אחוז מימון לרכב חדש

100 אחוז מימון לרכב חדש מהווה את אחת ההיתכנויות מתוך שלושת האפשרויות שעומדות לפניכם, כאשר שלושת האפשרויות מתבטאות בתשלום במזומן ברכישת הרכב החדש, השכרת רכב, או הלוואה במימון מלא. ההחלטה הסופית שלכם והיא תלויה בנסיבות החיים שלכם, כאשר ההיתכנות האחרונה הינה מצוינת, מכורח היותה מאפשרת לכם מספיק כסף לשם השקעה, וניתוב הכסף שלכם הפנוי לצרכים אחרים, דחופים יותר.

מה יש לשקול לפני בקשת 100 אחוז מימון לרכב חדש?

יש לשקול לפני בקשה של 100 אחוז מימון לרכב חדש את תקופת החזרי תשלומי ההלוואה, כאשר בכך התכוון המשורר בדבריו – כמה זמן בדיוק תהיו מוכנים לשלם בגין המימון שקיבלתם בשביל רכישת רכב חדש. בדרך כלל החזר מימון שכזה עשוי לנוע בין שלוש שנים לבין שש שנים, ואף למעלה מכך, כאשר האידיאל הוא חמש שנים. עליכם להבין, שלמרות שתיהנו מפריסה של כמה שנים טובות, ובכך תצמצמו את גודל החבות בתשלומים מדי חודש בחודשו, הריבית יכולה להאמיר, מה שמתורגם באופן מובהק לעלייה במחיר הכולל של הרכב החדש.

כיצד בוחנים את ההחזרים החודשיים בגין 100 אחוז מימון לרכב חדש?

כדי להבין איך בוחנים את ההחזרים החודשיים בגין 100 אחוז מימון לרכב חדש, הדבר בהכרח קשור לכמה הנכם מסוגלים להרשות לעצמכם להחזיר מדי חודש בגין רכישת רכב חדש. הנכם חייבים לבצע הערכה מידית של ההוצאות ושל ההכנסות שלכם. כתוצאה מניתוח מעמיק שכזה, יהיה באפשרותכם להגיע להחלטה מה הסכום הרצוי לשאת בו בכל חודש, בעוד תיקחו בחשבון כל מיני הוצאות כספיות שוטפות, לרבות – ביטוחים, דלק או תחזוקה. כדאי שתקצו פחות משיעור של חמישה אחוזים מההכנסה נטו שלכם, בתום ניכוי של מיסים להוצאות רכב חודשיות.

אלא אם כן תרכשו מהדורה מוגבלת או דגם קלאסי של רכב חדש, כל רכב חווה פחת. 100 אחוז מימון לרכב חדש מומלץ משום שמרבית הרכבים מאבדים בין חמישים לבין שישים אחוזים מן הערך שלהם בשלוש השנים הראשונות לקיומן, מה שמתחיל להאט מהשנה הרביעית ואילך. אם תחליט לרכוש רכב חדש במזומן, כדאי שתטמיעו שהנכם תפסידו סכום כסף ניכר.

על פי הרבה מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי בשיעור של שלושים ושישה אחוזים ממי שרוכש רכב בחרו באופציה של 100 אחוז מימון לרכב חדש, מכיוון שאין הם יכלו להרשות לעצמם לקנות רכב בכל קונסטלציה שונה.

באם חשבתם לרכוש רכב במזומן תוך כדי הניסיון לחסוך, כדאי שתדעו שזה ייקח לכם זמן רב, ובעוד מרבית בני האדם צריכים באופן רכב בשביל להגיע לעבודה ולחזור הביתה ממנה, אין הם עשויים להמתין עד שיהיו להם מספיק חסכונות, ולכן האופציה של 100 אחוז מימון לרכב חדש הכי מומלצת.

ייתכן שתוכלו להרשות לעצמכם לרכוש רק רכב ישן, עם תג מחיר נמוך למדי, במזומן, שסביר להניח שייאלץ אתכם לפקוד את המוסך חדשות לבקרים. במקום זה, רצוי שתוציאו את הכסף הזה על תשלומים חודשיים קבועים בשביל 100 אחוז מימון לרכב חדש.

החיסרון של מרבית הסכמי מימון לרכב הוא שהנכם חייבים לשלם ריבית. ברם, ניתן כיום למצוא 100 אחוז מימון לרכב חדש עם ריבית של אפס אחוזים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן