100 אחוז מימון לרכב חדש

100 אחוז מימון לרכב חדש מהווה את אחת האופציות מתוך שלושת האפשרויות העומדות בפניכם , כאשר שלושת האפשרויות מתבטאות בתשלום במזומן ברכישת הרכב החדש, השכרת רכב, או הלוואה במימון מלא. ההחלטה הסופית שלכם והיא תלויה בנסיבות החיים שלכם , כאשר ההיתכנות האחרונה הינה מצוינת, מכורח היותה מאפשרת לכם מספיק כסף לשם השקעה, וניתוב הכסף שלכם הפנוי לצרכים אחרים , דחופים יותר.

100 אחוז מימון לרכב חדש

השיקולים לפני בקשת 100 אחוז מימון לרכב חדש

יש לשקול לפני בקשה של 100 אחוז מימון לרכב חדש את תקופת החזרי תשלומי ההלוואה, כאשר בכך התכוון המשורר בדבריו – כמה זמן בדיוק תהיו מוכנים לשלם בגין המימון שקיבלתם בשביל רכישת רכב חדש. בדרך כלל החזר מימון שכזה עשוי לנוע בין שלוש שנים לבין שש שנים , ואף למעלה מכך, כאשר האידיאל הוא חמש שנים. עליכם להבין, שלמרות שתיהנו מפריסה של כמה שנים טובות, ובכך תצמצמו את גודל החבות בתשלומים מדי חודש בחודשו, הריבית יכולה להאמיר, מה שמתורגם באופן מובהק לעלייה במחיר הכולל של הרכב החדש.

כדי להבין איך בוחנים את ההחזרים החודשיים בגין 100 אחוז מימון לרכב חדש, הדבר בהכרח קשור לכמה הנכם מסוגלים להרשות לעצמכם להחזיר מדי חודש בגין רכישת רכב חדש. הנכם חייבים לבצע הערכה מידית של ההוצאות ושל ההכנסות שלכם. כתוצאה מניתוח מעמיק שכזה, יהיה באפשרותכם להגיע להחלטה מה הסכום הרצוי לשאת בו בכל חודש, בעוד תיקחו בחשבון כל מיני הוצאות כספיות שוטפות, לרבות – ביטוחים , דלק או תחזוקה. כדאי שתקצו פחות משיעור של חמישה אחוזים מההכנסה נטו שלכם , בתום ניכוי של מיסים להוצאות רכב חודשיות.

שאלות ותשובות

מדוע כדאי לבחור בדרך של 100 אחוז מימון לרכב חדש ולא לשלם במזומן על רכב חדש?

אלא אם כן תרכשו מהדורה מוגבלת או דגם קלאסי של רכב חדש, כל רכב חווה פחת. 100 אחוז מימון לרכב חדש מומלץ משום שמרבית הרכבים מאבדים בין חמישים לבין שישים אחוזים מן הערך שלהם בשלוש השנים הראשונות לקיומן, מה שמתחיל להאט מהשנה הרביעית ואילך. אם תחליט לרכוש רכב חדש במזומן, כדאי שתטמיעו שהנכם תפסידו סכום כסף ניכר.

למי כדאי לנקוט בגישה של 100 אחוז מימון לרכב חדש?

על פי הרבה מחקרים שבוצעו בתחום , נמצא כי בשיעור של שלושים ושישה אחוזים ממי שרוכש רכב בחרו באופציה של 100 אחוז מימון לרכב חדש, מכיוון שאין הם יכלו להרשות לעצמם לקנות רכב בכל קונסטלציה שונה.

מתי קבלת 100 אחוז מימון לרכב חדש מומלצת?

באם חשבתם לרכוש רכב במזומן תוך כדי הניסיון לחסוך, כדאי שתדעו שזה ייקח לכם זמן רב, ובעוד מרבית בני האדם צריכים באופן רכב בשביל להגיע לעבודה ולחזור הביתה ממנה, אין הם עשויים להמתין עד שיהיו להם מספיק חסכונות, ולכן האופציה של 100 אחוז מימון לרכב חדש הכי מומלצת.

האם בחירה בנתיב של 100 אחוז מימון לרכב חדש עדיפה על רכישת רכב ישן?

ייתכן שתוכלו להרשות לעצמכם לרכוש רק רכב ישן, עם תג מחיר נמוך למדי, במזומן, שסביר להניח שייאלץ אתכם לפקוד את המוסך חדשות לבקרים. במקום זה, רצוי שתוציאו את הכסף הזה על תשלומים חודשיים קבועים בשביל 100 אחוז מימון לרכב חדש.

האם אפשר למצוא כיום היתכנות של 100 אחוז מימון לרכב חדש במינימום ריבית?

החיסרון של מרבית הסכמי מימון לרכב הוא שהנכם חייבים לשלם ריבית. ברם , ניתן כיום למצוא 100 אחוז מימון לרכב חדש עם ריבית של אפס אחוזים .

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים