פתרון למסורבי אשראי

שימי לוי | פיננסים

פתרון למסורבי משכנתא – שלא תגידו לא ידענו!

הבנק סירב לתת לכם משכנתא? לא רק לכם! גם לעוד יותר 1,000,000 לקוחות. אולי זו אחת הסיבות שהשקל נחשב למטבע יציב. אבל זה עוזר לכם כרגע, בדיוק כמו משוואה מתמטית מול חוב על קניות במכולת השכונתית. זה לא עוזר!!! קחו מקרה קלאסי – כל החיים הייתם שכירים, ובשנה האחרונה בחרתם לנסות להיות עצמאיים. בכל עסק, בהתחלה ההכנסות יחסית עוד חלשות מול ההוצאות. עדיין, אתם מחליטים לפנות לבנק לבקשת משכנתא. הבנק מנתח את ההכנסות, מעריך יכולות החזר ומסרב בנימוס. אל דאגה, יש פתרון למסורבי משכנתא . תוך 2.5 דקות, תהפכו לזאבים פיננסיים שיודעים מה לעשות בכל רגע נתון!

לא לעצום עיניים, לא להרים ידיים... גם למסורבים קשים!

עם 97% הצלחה, המרכז להבראה פיננסית, מציעה לכם לא להרים ידיים, יש פתרון למסורבי משכנתא והוא ממש לא מסובך.

הסיבות לכך שהבנק סירב לכם יכולות להיות, למשל:

 • הכנסות נמוכות.
 • התחייבויות גבוהות.
 • חזרו לכם צ'קים.
 • חריגות, סירובים וחדלות פירעון.

הפתרון: ייתכן שלא ניגשתם לאפיק הנכון, לא הצגתם את הסיפור נכון, לא פניתם עם הגיבוי הנכון ולא בדקתם אופציות נוספות.

הפתרון חוות דעת נוספת, כמו שאתם הולכים לקבל חוות דעת נוספת על תיקון הרכב ועל אבחנה רפואית, גם על משכנתא למסורבים דורשת חוות דעת נוספת.

הסיפור לא מעניין, מעניין איך שמספרים אותו!

דבר ראשון, עצבים , כעסים, תסכולים ומתחים , פחות עוזרים! אם אתם טיפוסים אמוציונאליים, תכירו בזה שאתם פגועים ומאוכזבים , ההלם יחלוף בקרוב.

אחרי שכל האמוציות מתפוגגות, הצד המשימתי והפרודוקטיבי תופס עליכם פיקוד!

ההיגיון מתחיל להשתלט עליכם ואתם מתפנים לתהליך מעשי. כנראה שתבקשו לברר מהי סיבת הסירוב, למרות שאתם בטח כבר יודעים מהי, למשל אחת מהסיבות הבאות:

אתם בסדר גמור, תדעו שכמוכם יש עשרות אם לא מאות ומיליוני אנשים בעולם שמצב אפילו גרוע משלכם. אם אתם רוצים לשנות את מצבכם, להטיב עימו ולא להרע, אתם בדרך הנכונה.

בואו ננסה יחד לנתח את מצבכם ולהגיע לפתרון האולטימטיבי והטוב ביותר למצבכם.

עם התכנון הנכון, ארגון ושלבי עבודה מקצועיים, גיבוי אנשי מקצוע פרטיים וקשרים רבים, המרכז להבראה פיננסית משיג 97% הצלחה עבור כל מסורבי הבנקים. המרכז להבראה פיננסית לא עוצם עיניים ולא מרים ידיים, גם לא למסורבים במצבים קשים ומשיג להם פתרון למסורבי משכנתא בכל דרך ואמצעי.

פתרון למסורבי משכנתא עם דירוג אשראי נמוך או שלילי?

מרגע זה, עליכם לפעול בצורה מחושבת. הכוונה היא שתתנהלו מתוך ידיעה והבנה בסיסית, שכל פעולה, התחייבות, הלוואה, פיגור או קנס מתועדים. 

כל המידע וההיסטוריה הפיננסית שלכם, הכל נרשם במאגרי חברת BDI. כאשר תבקשו משכנתא, הבנק יבקש את אישורכם לבצע דירוג אשראי עבור המשכנתא.

מה מוריד דירוג בדוח דירוג אשראי , BDI :

 • רישומים שליליים
 • פשיטות רגל
 • צ'קים חוזרים
 • פיגורים
 • קנסות
 • מדד יכולות החזר 

הפתרון: להקדים תרופה למכה, יחד עם המרכז להבראה פיננסית תשיגו את דוח האשראי שלכם. ננתח אותו יחד אתכם ונפעל לפי הממצאים.  

הפעם נבליט חוזקות וננמיך שליליות, בכל דרך אפשרית ומקובלת.

גילינו שב-97% מהמקרים יש פתרון למסורבי משכנתא כמו לכל אחד אחר.

פתרון למסורבי משכנתא עם הכנסות נמוכות

לא משנה כמה אתם מרוויחים, כלומר זה תמיד נחמד להרוויח הרבה כסף. אבל זו לא הנקודה. הדבר הכי חשוב שצריך לשים עליו לב, ללא קשר לגודל ההכנסות שלכם, הוא – חישוב היחס בין ההכנסות החודשיות והשנתיות ביחס להתחייבויות וההוצאות שלכם.

אם אתם לא מתנהלים חכם מבחינה פיננסית, לא מתוכננים נכון או לא מאורגנים, ייתכן, שבלי לשים לב גודל ההוצאות גדול ביחס להכנסות שלכם וכשהבנק מנתח את מצבכם הוא מזהה גירעון וחדלות פירעון. בינינו, לא בטוח שגם אתם הייתם מסתכנים על עצמכם בעצמכם.

הפתרון: לפני שניגשים לבקש משכנתא מהבנק, תבדקו האם פנוי לכם לפחות שליש מההכנסות לצורך המשכנתא. זה מה שהבנק יבדוק…!

בנוסף, בלית ברירה, תצטרכו פשוט לגייס ערב או לחפש נכס זול יותר, במחיר בו תוכלו לעמוד.

כמובן שאתם יכולים לפנות לאפיק נוסף, אפיק שאליו פונים כל המסורבים בבנק. זהו פתרון למסורבי משכנתא , המעניק להם הזדמנות להבראה פיננסית אמיתית – משכנתא חוץ בנקאית למסורבים בבנק .

מה חושב בנק ישראל על הון עצמי נמוך?

אחת מה מהמטרות של בנק ישראל היא לייצב את תחום הנדל"ן, המשכנתאות והסיכונים שעלולים לגרום לקריסה ולמשבר כללי במשק הישראלי.

מכאן, בנק ישראל הציב תנאי לקבלת משכנתא דרך מערכת הבנקאות, הדרישה היא שכל אדם המבקש משכנתא, צריך להגיע לעסקה עם הון עצמי שלא פחות מ-25% מערך העסקה, ישנם אפילו בנקים מחמירים, שמתנים קבלת משכנתא עם מינימום הון עצמי של 35% אחוז משווי העסקה והנכס.

פתרון למסורבי משכנתא בעלי הון עצמי נמוך: שוק הנדל"ן הולך ומתייקר מחודש לחודש, נתון זה אינו פועל לטובת מסורבי המשכנתא.

המצב כיום הוא שעל מנת שתוכלו לקבל משכנתא תצטרכו לחסוך הון עצמי של מאות אלפי שקלים, גם על נכס בסיסי.

לכן, על מנת לקבל משכנתא, העסקה הגדולה של חייכם, כנראה גם המשתלמת והרווחית ביותר, תצטרכו להיות יצירתיים. כלומר, תצטרכו לשבור קופות חיסכון או לבקש הלוואות על חשבון חסכונות, כמו:

 • קרנות השתלמות
 • חסכונות פרטיים
 • קופות גמל 
 • קרנות פנסיות
 • מקדמות בעבודה
 • הלוואות מבני משפחה, הורים, אחים וכו'

אם אין לכם אפשרות להגיע לאחוזי הון עצמי דרושים, המרכז להבראה פיננסית ימצא לכם פתרון. ישנן אפשרויות של משכנתא רגילה ומשכנתא הפוכה על נכס אחר, לדוגמה נכס של ההורים או של האחים. 

במקרים מסוימים, המרכז להבראה פיננסית מסייע בלקיחת הלוואה מסחרית קצרה מהבנק. ייתכן וריביות ההלוואה יהיו גבוהות, אבל, היא יכולה לספק את המטרה ולאפשר לכם הון עצמי ללקיחת משכנתא עבור הנכס בו אתם מעוניינים. 

חליתם? הזדקנתם? איך תקבלו משכנתא?

כן, כן, אם לא הספיקו לנו כל הסיבות בגינם הבנק סירב לנו ללקיחת משכנתא, אז גם הגיל לא לטובתכם, בטח אם חליתם במחלה הפוגעת לכם בכושר העבודה ובאופן ישיר בהכנסות ויכולות ההחזר. 

בנוסף, על מנת שגוף יקח עליכם סיכון ויעביר לזכותכם מאות ומיליוני שקלים, הוא מן הסתם יחייב אתכם בביטוח חיים למשכנתא.

כלומר במידה ויקרה לכם משהו, חברת הביטוח תישא באחריות ותשלם את החוב במקומכם.

אך אם מצבכם הרפואי – בריאותי אינו מאפשר ביטוח חיים למשכנתא, ככל הנראה שתתקלו במחסום ולא תוכלו לקבל משכנתא.

ישנן פתרונות במצבים אלו, כדאי לברר עם המרכז להבראה פיננסית כיצד לפעול, תתפלאו שישנן דרכים מאוד יצירתיות לאפשר משכנתא בכל גיל ועבור כל חולה, כמובן שכל מקרה לגופו, אבל ממש שלא אומר שמרימים ידיים או עוצמים עיניים. במיוחד עבור מקרים אלו הוקם המרכז להבראה פיננסית מלכתחילה!

פתרון למסורבי משכנתא עם בעיות בריאותיות וגיל מבוגר: 

 • פתרון למסורבי משכנתא עם בעיות רפואיות – אם קיבלתם סירוב מהבנק לקבלת משכנתא בגלל מצבכם הרפואי, כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות לחברות ביטוח נוספות, לבצע השוואה וללמוד את התאנים עד עובי הקורה. אנחנו במרכז להבראה פיננסית נפעיל קשרים וננצל מערכות יחסים קרובות עם חברות הביטוח עמן אנחנו עובדים באופן שוטף, על מנת לסייע לכם בכל דרך. כמו גם, במידה והמלווה אינו המלווה העיקרי וההכנסות העיקריות אינן שייכות לו, ניתן לבקש פטור מביטוח חיים. רצוי במקרים אלו, להוסיף לווה ובכך לחזק את הבקשה ולהקל על הגוף הפיננסי אליו פניתם, לאשר פטור מביטוח חיים למשכנתא.
 • פתרון למסורבי משכנתא בגיל מבוגר – גם במצב בו סורבתם לקבל משכנתא בשל גילכם המבוגר, יש פתרון, כמו הפתרון שהוצע למסורבי משכנתא בשל בעיות בריאותיות. ניתן לצרף למשכנתא, בן זוג או צאצא בגילאים צעירים יותר ובכך לנסות להשיג עבורכם פתרון לקבלת משכנתא.

נוכל לסרוק ולאתר עבורכם כספים ולצמצם את הדרישה למשכנתא או לפנות לאפיק אחר כמו הלוואה גדולה או משכנתא חוץ בנקאים עם גמישות גדולה בהרבה מהבנקים.  

מה הצעד הבא? לפי כדאי לפנות?

אין ספק שאתם מעט מבולבלים, המצב אולי חדש לכם ואינכם רגילים לפעול כמסורבים.

90% מהמסורבים נוטים לפנות לקבלת עצות מהמשפחה הקרובה, חברים ומכרים עם רקע פיננסי כזה או אחר.

ייתכן ואתם עושים טעות חמורה, ייתכן ואתם שורפים את עצמכם וחושפים את עצמכם לשווא. קחו בחשבון שכל מעורב שתצרפו יזכור את מצבכם ויגבש דעה חדשה עליכם, לפעמים רק בגלל מצב זמני שאליו נקלעתם, בדיוק כמו הבנק.

במיוחד בשבילכם ועבורכם, הקמנו את המרכז להבראה פיננסית למסורבים ולבעלי BDI שלילי.

המרכז להבראה פיננסי הוא הגוף המעודכן והמקושר ביותר בענף המשכנתאות וההלוואות למסורבים בבנק. באמצעות המרכז, תוכלו לבדוק ולכסות את כל הפתרונות האידיאליים למצבכם. נעזור לכם להבין וללמוד ממקרים אחרים, אבל בעיקר תקבלו ערך מוסף – תלמדו התנהלות פיננסית חיובית וכלים פרקטיים להתנהלות תקינה בבנק. טכניקות שילוו אתכם עד להשלמת הבראה פיננסית מלאה ובעתיד הקרוב, תוכלו לחזור לתנאים המשופרים שהבנק מציע ללקוחות בעלי דירוג טוב.

בואו לשמוע מה הפתרון שלכם – המרכז להבראה פיננסית של ישראל!

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן